Переключиться на мобильную версию

Фонд "Твоя опора" став офіційним членом Всесвітньої федерації серця

Таким чином "Твоя опора" стала першою та єдиною організацією, яка представляє Україну у ВФС.
Фонд "Твоя опора" став офіційним членом Всесвітньої федерації серця
Фонд "Твоя опора" став офіційним членом Всесвітньої федерації серця
Pinterest.com

Читай также: Напитки для здорового сердца

Всесвітня федерація серця є єдиною організацією, що займається серцево-судинними захворюваннями, офіційно пов’язаною зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Ставши членом ВФС, благодійний фонд “Твоя опора“ отримав звання офіційного амбасадора організації в Україні.

Фонд
Фонд "Твоя опора" став офіційним членом Всесвітньої федерації серця
пресс-служба

“Бути першою і єдиною організацією від України, яка стала членом Міжнародної федерації серця – це велика честь і відповідальність для нас. Для фонду це можливість популяризувати проблему серцево-судинних захворювань (ССЗ), від яких щороку помирає понад 400 000 українців. ССЗ – це перша причина смертності не тільки в Україні, а і у всьому світі. Лише системний підхід може змінити ставлення до проблеми, і знайти ефективні шляхи для її вирішення, які вплинуть на смертність – як дорослу, так і дитячу. За 6 років існування нашому фонду нам вдалось врятувати 3 500 дітей, зібравши на це понад 40 млн грн. Наша мета - це не тільки вирішення гострих проблем, а й інформування населення про ризики утворення хвороб серця та їхні наслідки“, – розповідає засновниця фонду “Твоя Опора“ Валерія Татарчук.

Валерія Татарчук
Валерія Татарчук
пресс-служба

Читай также: Что делать, если низкий уровень железа: рекомендации кардиолога

В Україні головним закладом, який займається лікуванням дитячих сердець, є Інститут Амосова, де кардіохірурги проводять 700 операцій на рік. Це єдина установа в Україні, де беруться за порятунок тих діток, які мають лише половину серця від народження, тобто синдром гіпоплазії лівих відділів серця.

“Вступ фонду “Твоя опора“ до Всесвітньої Федерації Серця – це перший крок до масштабування діяльності фонду. Серцево-судинні захворювання займають перше місце в статистиці смертності в усьому світі. Інфаркти і інсульти “молодішають“. Діти з вродженими вадами серця народжуються у величезній кількості – статистика невтішна. Наше здоров’я і життя залежить тільки від нас. Фонд уже 6 років допомагає дітям із вродженими вадами серця: ми закуповуємо обладнання, медикаменти, витратні матеріали в найкращі кардіоцентри країни. Тепер ми можемо посилити нашу діяльність за підтримки Міжнародної федерації серця“, – говорить голова опікунської ради фонду Маша Єфросиніна.

Маша Єфросініна
Маша Єфросініна
пресс-служба

Згідно зі статистикою, в Україні на серцево-судинні захворювання припадає 68% летальності – на рік це 460 тисяч втрачених життів. Так само щороку з вадами серця народжуються 5 500 дітей, 30% із них із пологових виписують, так і не діагностувавши хворобу, внаслідок чого половина із них гине. Ті, кого таки направляють на лікування, часто не можуть його собі дозволити: кардіохірургію держава критично недофінансовує, бракує елементарного – витратних матеріалів і медикаментів.


Хотите знать важные и актуальные новости раньше всех? Подписывайтесь на Ivona.bigmir.net:) в  Facebook и Instagram.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь