Переключиться на мобильную версию

Премія ProBrand Kids: ТОП-3 українських виробників дитячого взуттяСпецпроект

Портал Ivona та проект Всі. Свої започаткували премію ProBrand Kids, аби відзначити найкращих українських виробників товарів для дітей.
Реклама
Поделись

Номінантів ProBrand Kids (загалом це – 30 виробників) було обрано з понад 100 резидентів маркету Всі. Свої | Діти, і тепер щотижня ми знайомитимемо вас з нашими учасниками, адже саме ви визначаєте переможців!

Премія включає в себе 5 номінацій: Найкращий бренд дитячого одягу, Найкращий бренд дитячого взуття, Найкращий бренд дитячих іграшок і товарів для розвитку та творчості, Найкращий бренд дитячих аксесуарів, Найкращий бренд дитячого текстилю та декору.

За свого улюбленця – як в цій категорії, так і в усіх інших, – ви можете проголосувати на спеціальній сторінці. Переможці будуть оголошені 10 квітня.

EVIE.shoes

 • Дата заснування: 20 вересня 2015 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автор бренду: Валентина Блащук
 • Сайт: evie-fashion.com

Засновниця бренду – в минулому банкір, – а отже не звикла викидати гроші на вітер. “За ті 7 років, які у мене є дочка, я не купила жодної пари дитячого взуття в Україні, – розповідає Валентина Блащук. – І не тому, що я така вибаглива – просто дешеве взуття я не купую, цікавого дизайну за середню ціну не було, а віддавати шалені гроші за взуття, з якого дитина виросте вже за пару місяців, я не бачу сенсу.“ Як і багато інших мам, Блащук знайшла вихід із цієї ситуації у закордонному онлайн-шопінгу, але й тут були свої проблеми: не завжди вдавалося вгадати з розміром. Зрештою, втомившись від постійних пошуків, Валентина вирішила сама виготовляти якісне дитяче взуття з яскравим дизайном. Сказано – зроблено: зараз EVIE.shoes – один з найпопулярніших українських брендів дитячого та підліткового взуття, який вже до кінця 2017 року планує бути присутнім в усіх найбільших містах країни.

Miracle Me

 • Дата заснування: 2 грудня 2014 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автор бренду: Тетяна Лідерман
 • Сайт: miracle-me.com

“Маленькі дива роблять життя яскравим і прекрасним, саме вони надихають нас на створення чарівних речей“, – пояснює засновниця бренду його “дивовижну“ назву, котру можна перекласти з англійської як “Диво я“ або “Здивуй мене“. Спеціалізація МIRACLE ME – якісне та стильне взуття для дітей віком від 0 до 12 років, а також сучасний одяг. Виробництво створене на базі модернізованої Першої взуттєвої фабрики “Київ“. Свою продукцію бренд виготовляє виключно з натуральної шкіри з використанням ортопедичної підошви, крім того, всі моделі – обов’язково з супінатором, який сприяє правильному формуванню стопи.

Eleven Shoes

 • Дата заснування: 20 січня 2016 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автор бренду: Іван Болонихін
 • Сайт: 11shoes.com.ua

Засновник бренду зізнається, що до започаткування власної справи його підштовхнула неможливість підібрати дитяче взуття – стильне, якісне та доступне за ціною водночас. Рішення цієї проблеми він знайшов в тому, що просто почав шити взуття для власних дітей, а згодом побачив у цьому перспективи для справжнього бізнесу. Зараз ELEVEN Shoes – сміливий урбаністичний бренд дитячого одягу та, звісно, взуття, що поєднує необхідний дітям комфорт із крутим дизайном, розробленим спеціально для майбутніх господарів світу та їхніх естетично-чутливих батьків.

Повернутися до голосування ->

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь