Переключиться на мобильную версию

Премія ProBrand Kids: ТОП-8 українських виробників дитячих іграшокСпецпроект

Портал Ivona та проект Всі. Свої започаткували премію ProBrand Kids, аби відзначити найкращих українських виробників товарів для дітей.
Реклама
Поделись

Номінантів ProBrand Kids (загалом це – 30 виробників) було обрано з понад 100 резидентів маркету Всі. Свої | Діти, і тепер щотижня ми знайомитимемо вас з нашими учасниками, адже саме ви визначаєте переможців!

Премія включає в себе 5 номінацій: Найкращий бренд дитячого одягу, Найкращий бренд дитячого взуття, Найкращий бренд дитячих іграшок і товарів для розвитку та творчості, Найкращий бренд дитячих аксесуарів, Найкращий бренд дитячого текстилю та декору.

За свого улюбленця – як в цій категорії, так і в усіх інших, – ви можете проголосувати на спеціальній сторінці. Переможці будуть оголошені 10 квітня.

O'Kroshka

 • Дата заснування: 1 серпня 2015 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автори бренду: Володимир Бовсуновський, Ольга Сульжук, Сергій Сорока
 • Сайт: facebook.com/okroshka.ukraine

Крошка – так у школі називали Володимира Бовсуновського, “крихітку“ 1 м 95 см на зріст. Коли йому спала на думку ідея виробляти дитячі розмальовки дорослого розміру, чоловік згадав своє дитяче прізвисько – і так з’явилася назва бренду. Створювати гігантські розмальовки Бовсуновському допомагає Ольга Сульжук – вона, студентка філології, має неабиякий хист до малювання та реалізує всі ідеї Володимира на папері. Засновники бренду мали переконання, що їхня продукція буде на 95% виконана з українських матеріалів. Але, розпочавши роботу, зіштовхнулись із проблемою: виявляється, в Україні зараз просто немає виробництва якісного паперу та картону. “Для нас якість – це головне, тому ми використовуємо найкращий німецький папір та австрійську фарбу, – кажуть вони. – Свої розмальовки ми планували також експортувати до європейських країн, та наразі найбільший інтерес до них виявляють Ізраїль і Азербайджан“.

Sunny Bunny

 • Дата заснування: 30 жовтня 2013 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автор бренду: Наталія Гойжевська
 • Сайт: sunny-bunny.com.ua

Головні експерти контролю якості виробів Sunny Bunny – малюки засновниці бренду. “Те, що подобається і одразу позитивно оцінюється власними дітками“, – так Наталія Гойжевська каже про найважливіші критерії своєї продукції. Бренд спеціалізується на іграшках ручної роботи для дітей від 1 року, а також на дитячих вігвамах. До речі, виготовляти саме вігвами останнім часом виявилося зовсім непросто. “Через війну на сході підприємство, яке виробляло тканину ширини, потрібної для наших вігвамів, просто перестало існувати, – розповідає Наталія. – І коли на складах магазинів тканин закінчилися всі залишки, ми зіштовхнулися з проблемою пошуку нових постачальників. Довелось використовувати тканину іншої ширини і підлаштовувати під це наші макети“.

Wonderland

 • Дата заснування: 16 червня 2016 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автори бренду: Олексій Спиридонов, Юлія Спиридонова
 • Сайт: facebook.com/wlforkids

“Кожен із нас отримав вищу освіту у сфері міжнародних відносин, працювали в різних галузях, допоки не народили прекрасну доню – відтоді вона надихає нас на створення найкращих речей для дітлахів“, – розповідають Олексій та Юлія Спиридонови. Їхній бренд спеціалізується на високоякісних виробах з дерева – різноманітних лялькових будиночках (як для дівчат, так і для хлопців), переносних дошках для малювання, зручних стільчиках для дітей віком 2–10 років. “Виявилось, лялькові будиночки, а особливо меблі для них, збирати дуже не просто. Хоча, здавалося б, що там робити! – так автори кажуть про найбільшу несподіванку, яка чекала на них у новому бізнесі. – Та коли збираєш усе своїми руками – склеюєш, шліфуєш та вкладаєш душу в кожну деталь – у результаті розумієш, що воно того варте!“

OKID

 • Дата заснування: 20 серпня 2016 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автор бренду: Анна Томашевич
 • Сайт: okid.com.ua

“Що мене найбільше здивувало в роботі? Той факт, що батьки дуже чекають на версію OKID для дорослих“, – зі сміхом розповідає засновниця бренду, котрий спеціалізується на розвиваючих іграх для дітей “Розпорядок дня“. За словами Анни Томашевич, ідея виникла, коли її синові було 3 роки, а сама вона була вагітна вдруге. “Я зрозуміла, що прийшов час дитині стати більш самостійною, – згадує Анна. – Ми з сином почали разом створювати малюнки з побутовими діями, котрі йому потрібно робити щодня, вирізали їх, клеїли на дошки… Так – шляхом спроб, помилок і порівнянь – я прийшла до результату, який власне і втілився у проекті OKID“.

БомбатГейм

 • Дата заснування: 15 березня 2012 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автори бренду: Ірина Тихенко, Євген Олейніков
 • Сайт: bombatgame.com

“Це сімейний бізнес, який батьки почали для своїх дітей і заради їх розвитку. Авторами однієї з ігор виступили наші діти. Вони зростають у дружній атмосфері, яку створюють саме настільні ігри, адже це завжди хороший привід провести весело час в родинному колі“, – розповідають Ірина Тихенко та Євген Олейніков. Їхній бренд БомбатГейм – українські настільні ігри для дітей та дорослих, присвячені найрізноманітнішим темам. Засновники зізнаються, що для них стало величезною та дуже приємною несподіванкою те, що вже у перший рік існування бренду продажі настільних ігор перевищили сподівання в 10 (!) разів. Зараз у планах бренду – розширити асортимент цікавих настільних ігор до 20 найменувань, а також видати власну економічну гру-стратегію, що базується на основних законах економіки та реаліях українського бізнесу.

Sky Swallow

 • Дата заснування: 20 жовтня 2011 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автори бренду: Сергій Роговий, Наталя Рогова, Анна Рогова
 • Сайт: facebook.com/SkySwallowKiev

Спеціалізація Sky Swallow – різноманітні заготовки для творчості та декору для дітей і дорослих. “Ми побачили, що людям кортить створювати щось своїми руками, а дерев'яні розмальовки – це легкий спосіб себе розважити у будь-якому віці, навіть якщо не вмієш професійно малювати“, – розповідають автори бренду про те, як до них прийшла бізнес-ідея. У своєму виробництві вони застосовують лише екологічно чисту фанеру, картон, папір. До речі, з останнім була цікава історія. “Для наших блокнотів ми використовували особливий газетний папір жовтуватого кольору, який виробляли ще за радянських часів. Отож одного дня з’ясувалося, що ми скупили весь такий папір, що взагалі був у країні. І жодних запасів не залишилось!“ – розповідають засновники Sky Swallow, які після цього прецеденту намагаються працювати з так само якісними, але менш “екзотичними“ матеріалами.

Мамина Мануфактура

 • Дата заснування: 1 листопада 2013 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автори бренду: Анна Чижова, Тетяна Шрамко
 • Сайт: mamanufactura.com

“Коли ми починали, в Україні ще ніхто не працював з картоном як із матеріалом для створення іграшок і декорацій. Ми вчилися на власних помилках. Так, це був ризик. А ще – виклик для оточуючих, котрі навіть зараз не завжди готові сприймати картон як щось більше, ніж коробку з-під холодильника!“ – розповідають засновниці бренду. Анна Чижова – в минулому вокалістка рок-гурту, працювала в шоу- та івент-бізнесі. Тетяна Шрамко – займалася туризмом. Вектори своєї діяльності подруги змінили завдяки материнству. “Ми відчули необхідність не просто в самореалізації, а в тому, аби наша професійна діяльність доповнювала материнство та спілкування з дітьми. Наші діти – невід’ємна частина бренду Мамина Мануфактура: вони – наше натхнення, наші головні критики та краш-тестери“, – кажуть Анна і Тетяна. Їхня продукція – це різноманітні розвиваючі іграшки та декорації з картону, розраховані на дітей віком від 1 до 10 років.

WindmillToys

 • Дата заснування: 1 січня 2016 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автор бренду: Ольга Мельник
 • Сайт: windmill.toys

Бренд WindmillToys спеціалізується на дерев’яних іграшках для дітей віком від 3 років. Ідея створити власну майстерню дитячих іграшок прийшла до Ольги Мельник, коли їй забажалося власноруч створити ляльковий будиночок. Одна проблема – на той момент вона жодного разу не працювала з деревом! “Разом із бажанням налагодити бізнес довелося навчитись шліфувати, фарбувати... Виявилось, що все це дуже цікаво та весело“, – з посмішкою розповідає вона. Зараз в асортименті бренду багато високоякісних дерев’яних будиночків для дівчаток і хлопчиків, а також цікаві конструктори-кегельбани та різноманітні лабіринти. 

Повернутися до голосування ->

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь