Переключиться на мобильную версию

Премія ProBrand Kids: ТОП-6 українських виробників дитячого текстилю та декоруСпецпроект

Портал Ivona та проект Всі. Свої започаткували премію ProBrand Kids, аби відзначити найкращих українських виробників товарів для дітей.
Реклама
Поделись

Номінантів ProBrand Kids (загалом це – 30 виробників) було обрано з понад 100 резидентів маркету Всі. Свої | Діти, і тепер щотижня ми знайомитимемо вас з нашими учасниками, адже саме ви визначаєте переможців!

Премія включає в себе 5 номінацій: Найкращий бренд дитячого одягу, Найкращий бренд дитячого взуття, Найкращий бренд дитячих іграшок і товарів для розвитку та творчості, Найкращий бренд дитячих аксесуарів, Найкращий бренд дитячого текстилю та декору.

За свого улюбленця – як в цій категорії, так і в усіх інших, – ви можете проголосувати на спеціальній сторінці. Переможці будуть оголошені 10 квітня.

Happy Little Fox

 • Дата заснування: 1 березня 2016 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автори бренду: Наталія Тепла, Геннадій Мельник
 • Сайт: instagram.com/happylittle.fox

“Економісти за освітою, дизайнери в душі“, – так кажуть про себе засновники бренду та зізнаються, що вже давно мріяли про спільний творчий проект. Мрія здійснилася рік тому, коли Наталія Тепла та Геннадій Мельник нарешті заснували свій бренд, що спеціалізується на виготовленні текстилю та предметів декору для дитячої кімнати. На даний момент асортимент виробника розрахований на малюків 0-5 років. Високоякісні сучасні речі бренду виконані у стриманих кольорах і витримані в дусі скандинавського стилю, який дуже до душі засновникам Happy Little Fox.

ChouchouRoom

 • Дата заснування: 7 лютого 2016 року
 • Місто заснування: Одеса
 • Автори бренду: Євгенія Балик, Ірина Раєвська
 • Сайт: chouchouroom.com

Одна з засновниць ChouchouRoom, Євгенія Балик, має великий досвід в індустрії моди, набутий під час роботи з відомими вітчизняними та закордонними брендами. Натомість її колега Ірина Раєвська раніше ніколи не мала відношення до легкої промисловості: вона – викладач італійської в університеті. Рік тому цей несподіваний творчий тандем започаткував власну марку дитячого текстилю та декору, що швидко набула популярності не лише в рідній Одесі, але й в інших українських містах. Родини, яким не байдужі стиль, якість, екологічність та дизайн – такою засновниці бренду бачать свою цільову аудиторію. “Середовище та предмети, котрі оточують дітей, дуже важливі для їхнього розвитку. Вони впливають на здоров'я і формування цінностей, а також на ставлення до життя, – вважають Євгенія та Ірина. – Ми дбаємо про екологічність наших виробів, але не залишаємо без уваги і стиль. Хочемо, аби українські малюки користувалися безпечними та гарними товарами, зробленими у нашій країні. Ми самі маємо дітей, знаємо їхні потреби, а отже виробляємо речі для всіх дітей, немов для власних!“

iWOULDwood

 • Дата заснування: 5 вересня 2014 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автор бренду: Маліна Дворжанська
 • Сайт: instagram.com/iwouldwood

Тендітна жінка, яка здатна приборкати величезний фрезерний верстат, – це про Маліну Дворжанську, засновницю бренду комфортних і стильних дитячих меблів iWOULDwood. “Якось я шукала подарунок на день народження племінниці та зрозуміла, що ніхто в Україні не виробляє направду стильні лялькові будинки та дитячі меблі. Ніша була не зайнята, а ще й така цікава!“ – розповідає Маліна про те, як їй спало на думку започаткувати власний бренд. Архітектор за освітою, зараз Дворжанська розробляє найстильніші лялькові будиночки та мріє про масштабний розвиток виробництва. У планах на 2017 рік – відкриття 5 шоурумів в Україні та заводу під Києвом.

Creative Light

 • Дата заснування: 1 серпня 2015 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автори бренду: Михайло та Антоніна Дорощуки
 • Сайт: crealight.com.ua

“Бізнес в Україні – наче прохід мінним полем без мапи: ніколи не знаєш, звідки чекати сюрпризів“, – зізнаються Михайло та Антоніна Дорощуки. Проте цей похід, що почався з майстрування на власному балконі та за півтора роки доріс до повноцінного професійного виробництва, можна назвати більш ніж вдалим. Свої чудові дерев’яні світильники – з силуетами звіряток, казкових замків та фантастичних створінь – подружжя позиціонує як вироби для дітей від 3 до 5 років, але навіть дорослим важко встояти перед їхніми чарами.

Karamba kids

 • Дата заснування: 5 грудня 2015 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автор бренду: Анастасія Червінська
 • Сайт: karambakids.com.ua

Головна особливість бренду Karamba kids – лаконічність, оригінальні принти, а також несподівана для дитячих речей монохромність. Засновниця бренду Анастасія Червінська – молода матуся, яка не змогла знайти стильні та лаконічні вироби для доньки та вирішила робити їх сама: для своєї дитині та для інших. Неготовність людей до повного “монохрому“ в дитячому текстилі – ось що виявилося для Анастасії найбільшою несподіванкою на початку її справи. “Всі жадали “рожевих слоненят та мімімі- квіточок”, – згадує вона. – Казали, що має дуже кльовий вигляд, але ми не готові до такого стилю“. Проте невдовзі ситуація докорінно змінилася. “До мене потягнулись однодумці-клієнти, почалася “навала” замовлень, і тут вже зовсім не готовою виявилася я. Пам’ятаю, як ночами відшивала по 5 комплектів бамперів, а моя дитина в цей час повзала по підлозі та намагалася з’їсти булавки і наповнювач для бамперів“, – зі сміхом згадує Червінська.

Pulli

 • Дата заснування: 31 серпня 2015 року
 • Місто заснування: Київ
 • Автори бренду: Олександр Макаренко, Артем Онуфрієнко
 • Сайт: facebook.com/pulli.kids

Олександр Макаренко виховує двох котів, Артем Онуфрієнко виховує двох дітей, а разом вони “виховують“ дворічний бренд якісних, стильних, екологічно чистих меблів та декору для дитячої кімнати. “Нам просто не подобалися дитячі меблі, які виготовляють і продають в Україні. Тому ми спробували власноруч зробити те, що на нашу думку має бути в дитячих кімнатах“, – так вони розповідають про початок своєї справи. На той момент в Артема вже був великий досвід підприємництва у різних сферах, а Олександр – архітектор і проектувальник – не лише займався питаннями містобудування, але й встиг попрацювати в команді виробника вуличних меблів S3T. Об’єднавши свій досвід та навички, бізнес-партнерам вдалося запустити власне виробництво. “Ми багато часу витратили на проектування складних багатофункціональних меблів-трансформерів, та виявилося, що нашим клієнтам це не цікаво, – розповідають вони про найбільшу несподіванку, що чекала на них після старту проекту. – Світ перенасичений інформацією і технологіями, а люди потребують простих, красивих і зрозумілих речей, які просто виконують свою функцію“. Саме такі речі й виготовляються зараз під брендом Pulli. 

Повернутися до голосування ->

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь