Переключиться на мобильную версию

У Львові встановили Національний рекорд: найбільша розмальована тарілка

Минулого тижня у Львові, в рамках мистецького проекту Арт-Тареля встановили Національний рекорд - розмалювали найбільшу в Україні дерев’яну тарілку, діаметром 3,53 метри, яку було презентовано на гастрономічному фестивалі Львів на тарілці.

“Такий рекорд ми зареєстрували вперше і дуже знаково, що рекордсменкою стала саме арт-інсталяція зі Львова – міста, яке є визнаною українською гастрономічною столицею“, – розповідає організатор фестивалю Андрій Сидор.

У Львові встановили Національний рекорд
У Львові встановили Національний рекорд
прес-служба

Читай также: Если ты не едешь во Львов: 7 львовских заведений в Киеве

Тарілку упродовж чотирьох днів розмалювала відома львівська художниця Уляна Нищук – авторка низки персональних виставок та учасниця понад 20 виставок у рідному місті та Києві. Основою розпису стали гастрономічні варіації на тему овочів, які вона доповнила авторським орнаментом.

“Дуже символічно, що свій 5-тий, ювілейний рекорд Боржомі встановив саме у Львові – місті найрізноманітніших гастрономічних смаків та насичених страв” – підкреслює представник ТМ Боржомі Оксана Панкіна. – Нам вдалося органічно поєднати гастрономію та мистецтво та подарувати мешканцям та гостям міста можливість насолоджуватися шедевром”.

Рекорд було зафіксовано під аплодисменти сотень львів’ян та гостей міста, представників регіональних та національних ЗМІ. Всі запрошені мали чудову нагоду скуштувати усі галицькі смаколики, представлені на фестивалі Львів на тарілці. А завдяки Боржомі вони могли сповна насолодитися багатою смаковою палітрою колоритних страв.

Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
гость  (аноним)  28.10.2016, 21:48
Оценка:  0
гость
Тарелка-красивая,вы ещё, если бы в себе толерантность и антирадикализм воспитали -цены вам не было б.
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь