Переключиться на мобильную версию

Ольга Фреймут дізналася, чи можна купатися в Азовському морі

Ольга Фреймут показала, як може виглядати бердянський пляж, якщо міська влада виділить бюджет на його облаштування.

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут
instagram.com/freimutolia

Телеведуча 1+1 Ольга Фреймут з командою експертів і таємних агентів проінспектувала Бердянськ в рамках проекту Новий інспектор Фреймут. Міста і дізналася, чи можна купатися на пляжах одного з найбільших курортів України.

За результатами аналізу, вода Азовського моря поблизу Бердянська безпечна для відпочиваючих. Проте, чистота пляжів бажає бути кращою. Через велику кількість сміття у піску вони не змогли отримати міжнародну нагороду Блакитний прапор, якою відзначають пляжі, що відповідають високим стандартам якості.

прес-служба 1+1

Читай також: Ольга Фреймут розповіла, як її змінило народження дитини

У фіналі програми на центральній площі міста Ольга Фреймут представила жителям 3-D модель, яка ілюструє, як може виглядати пляж Бердянська, якщо міська влада виділить бюджет на його облаштування. Модель була розроблена спільно з експертами проекту – архітекторами і дизайнерами. Вона передбачає кабінки для переодягання, лежаки і гойдалки з навісами для комфорту відпочиваючих – все те, чого не виявила Ольга Фреймут під час інспекції.

прес-служба 1+1

Під час триденної інспекції Бердянська на численні прохання місцевих жителів Ольга Фреймут разом з командою таємних агентів також перевірила супермаркет Азовський, який вразив телеведучу грубими порушеннями санітарних норм. Супермаркет отримав табличку Ганьба міста. Такою ж відзнакою Ольга Фреймут нагородила і найдорожчий готель міста Sun Resort. “Гордістю“ Бердянська стала служба швидкої допомоги.

прес-служба 1+1

Варто зазначити, що після інспекції телеведучої за рахунок міського бюджету в Бердянській школі № 9 почали міняти старі вікна на більш сучасні, пофарбували стіни в коридорах, а кухарі в їдальні почали носити одноразові шапочки.

За підсумками програми Бердянськ набрав 3 бали з 10 можливих: 2 бали в області медицини, 1 – за безпеку, а еліта, їжа і освіта отримали по нуль балів від Ольги Фреймут.

Нагадаємо, Ольгу Фреймут вдарив директор м'ясокомбінату.

Дивись онлайн-відео – Новий інспектор Фреймут. Міста

Комментариев (4)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
dineoL    17.11.2016, 19:37
Оценка:  -3
dineoL
гость  (аноним)  09.11.2016, 14:47
Оценка:  +1
гость
Молодец.Побольше бы людей,которые добросовестно работали бы и были бы культурными.
гость  (аноним)  09.11.2016, 14:37
Оценка:  -1
гость
Конык - паскудная жлобиха
гость  (аноним)  09.11.2016, 12:15
Оценка:  -3
гость
Она - попавшая "в тренд" стройная блондинка. В какой-либо творческой деятельности не замечена,т.е. по сути никто. Ну,для публики никто. Но она - наглядный пример того,что может делать с людьми телевизор: берущие автограф дети на фото.)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь