Переключиться на мобильную версию

Шуби зі штучного хутра: плюси та мінуси

Штучне хутро не завжди було синонімом стилю, скоріше навіть антонімом. Проте останні декілька сезонів дизайнери змогли повернути нашу довіру до цього виду верхнього одягу.

Шуби зі штучного хутра рятують життя тисячам тварин, але забруднюють середовище
Шуби зі штучного хутра рятують життя тисячам тварин, але забруднюють середовище
stylecaster.com

Хоча більшість інсайдерів модної індустрії (дизайнери, зірки street style, it-girls та редактори модного глянцю) ініціювали рух проти хутра, багато хто ставить під сумнів, чи може штучність скласти гідну конкуренцію натуральності.

Плюси одягу зі штучного хутра:

 • прихильники руху Greenpeace активно підтримують моду на речі, які не вимагають вбивства тварин. Якщо ти погоджуєшся з їхніми ідеями, тоді сміливо купуй штучного “пухнастика“. Своїм вибором ти могла б долучитися до тих, хто хоче покласти край кривавій хутряній галузі. Повір, ти відчуєш полегшення, знаючи, що жодна тварина не постраждала заради твого нового жилета або шуби.

  Читай також:  10 способів носити білий колір восени

 • в умовах економічної кризи не кожна жінка може дозволити собі шубу з лисиці або норки, тому хоча б з огляду на ціни на альтернативні шубки, варто змінити свої погляди.
 • на сьогоднішній день технології виготовлення хімічних волокон значно прогресували, тому недосвідчена людина не зможе відрізнити штучне хутро від натурального.
 • цікавий факт: міль ніколи не зазіхне на твою зимову красуню.
 • ще один чудовий бонус штучного хутра – це його вага. Порівняно з натуральним, воно важить в декілька раз менше. 
 • за штучним хутром легше доглядати і зберігати.
 • при виготовленні шуби з натурального хутра виробники використовують “коктейль з канцерогенів“, в тому числі аміаку, хрому та формальдегіду, для того щоб захистити річ від біологічного розкладання.

Мінуси одягу зі штучного хутра:

Читай також: 20 стильних образів, які варто повторити у листопаді

 • якщо шубу з натурального хутра можна передавати у спадок своїм онукам, то штучна копія може витримати лише пару сезонів (це у випадку гарної якості виробу).
 • штучне хутро не може витримувати агресивних погодних умов – вона гірше зберігає тепло і є більш повітропроникною.
 • штучне хутро не є дружнім до довколишнього середовища. На відміну від натурального, воно не біорозкладане. Так само, як і пластикові пакети, одяг зі штучного хутра може розкладатися більш як 1000 років. В той час як його “супротивник“ розкладається протягом шести місяців-року.

Дивись у галереї стильні образи з шубами зі штучного хутра:

Дивись відео-урок, як носити шубу зі штучного хутра:

Стильні образи з шубою зі штучного хутра
0:00 / 01:53

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь