Переключиться на мобильную версию

Педан показал архивные фото 8-летней давности с Фреймут и Притулой

Ведущий запостил кадры со съемок проекта "Кабриолето".
Педан показал архивные фото 8-летней давности с Фреймут и Притулой
Педан показал архивные фото 8-летней давности с Фреймут и Притулой
facebook.com/Kabriolito

Известный украинский ведущий, шоумен, звезда Нового канала Александр Педан поделился с поклонниками архивными снимками со времен съемок в тревел-шоу “Кабриолето“, первый выпуск которого вышел в 2012 году.

Читай также: 2012 против 2019: Александр Педан показал, как изменились за 7 лет его жена и дочь

На своей странице в Инстаграм Педан запостил серию кадров со своими соведущими Ольгой Фреймут и Сергеем Притулой, с которыми он вместе путешествовал по Украине. 

“Я пишаюся тим, що 8 років тому ми з @siriy_ua, @freimutolia і фактично всією командою “Підйому” поїхали в подорож по Україні під назвою “Кабріоліто”. Здається, що це була одна з найкращих програм такого формату в Україні, тому що вона мала концепцію, персонажів, яких вже знали та любили. У нас була історія стосунків і, фактично, називали це шоу “тревел-серіаліті”. Для тих, хто не знає, концепт був таким: хтось один вигравав і обирав наступну точку, куди ми їдемо, і активності, які будемо пробувати. Якщо це було моє місто, то ми їхали, наприклад, в Запорізьку Січ. @siriy_ua стрибав з моста в Запоріжжі на спір. З мене збивали шаблею або кнутом шапку. Що робила @freimutolia, каюся, не пам’ятаю. Мета програми була розкрити не зовсім попсові місця. Що тільки я там не пробував, навіть в шахту довелося лізти. Мені досі приходять повідомлення в дірект, де люди розповідають, що вони нарешті побачили Тунель кохання, який ми відкрили в “Кабріоліто”. До речі, першими в Україні. Чи Заліщики з їхнім унікальним кліматом та помідорами. Ми часто всередині команди організовували квести. Треба було дістатися до міста з різними ускладненнями“, - поделился воспоминаниями Педан.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

МІЙ ТРЕВЕЛ-ПОЧАТОК В «КАБРІОЛІТО» Я пишаюся тим, що 8 років тому ми з @siriy_ua , @freimutolia і фактично всією командою “Підйому” поїхали в подорож по Україні під назвою “Кабріоліто”. Здається, що це була одна з найкращих програм такого формату в Україні, тому що вона мала концепцію, персонажів, яких вже знали та любили. У нас була історія стосунків і, фактично, називали це шоу “тревел-серіаліті”. Для тих, хто не знає, концепт був таким: хтось один вигравав і обирав наступну точку, куди ми їдемо, і активності, які будемо пробувати. Якщо це було моє місто, то ми їхали, наприклад, в Запорізьку Січ. @siriy_ua стрибав з моста в Запоріжжі на спір. З мене збивали шаблею або кнутом шапку. Що робила @freimutolia, каюся, не пам’ятаю. Нагадайте в коментах, хто бачив цей випуск. Мета програми була розкрити не зовсім попсові місця. Що тільки я там не пробував, навіть в шахту довелося лізти (дивіться другу фотку). Мені досі приходять повідомлення в дірект, де люди розповідають, що вони нарешті побачили Тунель кохання, який ми відкрили в “Кабріоліто”. До речі, першими в Україні. Чи Заліщики з їхнім унікальним кліматом та помідорами. Ми часто всередині команди організовували квести. Треба було дістатися до міста з різними ускладненнями. Одного разу, каюся, ми зробили підступну штуку... Є тут ті, хто дивився? Які нові місця відкрили разом з нами? #флешбеки #кабріоліто #мандруйукраїною

Допис, поширений Oleksandr Pedan (@pedanos)


Ранее мы писали, зачем Александр Педан просыпается в пять утра.

Хотите знать важные и актуальные новости раньше всех? Подписывайтесь на Ivona.bigmir.net:) в Facebook и Instagram.

Комментариев (6)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
Наст. русский  (аноним)  04.08.2020, 20:31
Оценка:  +5
Наст. русский
Я пёрнул на Пердана и всех рагулей и гуцулов!
русский  (аноним)  04.08.2020, 17:50
Оценка:  +5
русский
Жеральд, чем ты очко смазываешь перед eблeй? Гы-гы-гы!
addinol2008    05.08.2020, 15:22
Оценка:  0
addinol2008
Тілько салом. Справжнім українськім салом!
Седакова  (аноним)  04.08.2020, 16:56
Оценка:  +5
Седакова
колхозники ипаные
Жеральд    04.08.2020, 16:35
Оценка:  +1
Жеральд
Орел и решка прототип украинского Кабриолито
гость  (аноним)  04.08.2020, 14:12
Оценка:  +5
гость
Сборище рагулей! Гуцульё ибаное!
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь