Переключиться на мобильную версию

Ольга Фреймут поделилась "шокирующим" отрывком из новой книги

Телеведущая опубликовала в соцсетях отрывок из книги "Про любовь".
Ольга Фреймут поделилась "шокирующим" отрывком с новой книги
Ольга Фреймут поделилась "шокирующим" отрывком с новой книги
instagram.com/freimutolia

Популярная украинская телеведущая Ольга Фреймут решила похвастаться своим писательским талантом.

Читай также: Сергей Притула очаровал Сеть милым снимком с дочерью

Знаменитость разместила в Instagram  черно-белое фото, на котором она играет на фортепиано. Автором снимка стала эксперт шоу “Топ-модель по-украински“ Соня Плакидюк.

В подписи к кадру звезда поделилась с фанами отрывком из собственной книги “Про любовь“. Отметим, что Фреймут выбрала весьма шокирующий кусочек текста из произведения. Телеведущая опубликовала отрывок, где описала самоубийство главной героини.

Оля Фреймут “Сорренто“, фрагмент з книги “Про любов“. Її тіло лежало на набережній Сорренто. Панна пішла з цього світу через вікно старовинного готелю – так швидше покидати багатоповерхову самотність.

Гості готелю якраз сходилися на снідання. Вона впала під балконом ресторану. Ці ж люди високо не падали, хіба в Куршевелі на лижах. Але щоб так – невідворотно?

Добре видно око розчахнутого вікна, його останній благальний погляд. Висока дама з розпашілими від надмірного макіяжу щоками жувала круасан і запивала кавою:

– Може, лунатичка? Хотіла у вбиральню, а потрафила у вікно? Така гарна не могла це зробити безпричинно. У неї стрункі ноги, не кривоніжка – точно лунатичка.

Ця відчайдушна жінка під готельними вікнами була їй та іншим атракцією, ранковими новинами, що замість букв у газеті – розпалася просто на асфальті.

– Навіщо цей суїцид у неділю? Дочекалася б понеділка. Вбивати себе – не святкова справа! – буркотів під розпухлий від алкоголю ніс батлер. Він якраз допивав незакінчену гостями пляшку вина – гулькнув у вікно на солоне море, бо закуски не зосталося. А там – лежить, відчайдушна.

Тим часом навколо тіла віночком позсувалися люди. Приїхала поліція. Якась дівчинка, так схожа на Розбиту в дитинстві, запропонувала мамі забрати пані додому.

– Тато відремонтує – він прикрутив Неллі ногу!

– У тата сьогодні нарада вечірня і продукти має купити. Він не має часу ремонтувати розбиті тіла; і в неї вже гарантія скінчилася – душа полетіла... А це відновленню не підлягає... Витончене тіло у готельному халаті сфотографувала на пам’ять якась літня пані із псячою завивкою:

– Покажу дочці. Яка дорога шовкова білизна у цієї нещасної визирає, а труси у сердечка, коли тобі якісь 26, – то перетримане дитинство.

– Чого вона мертва, та не синя? – перепитав бігунець у куцих спортивних шортах. Він не чекав відповіді – мав витрусити з себе калорії вчорашньої лазаньї, тому побіг ледь засмучений. Опала була у ліпшій формі, ніж він.

Вона лежала і мовчала про те, що люди падають від удару чи коли зашпортаються...“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оля Фреймут «Сорренто», фрагмент з книги «Про любов». Її тіло лежало на набережній Сорренто. Панна пішла з цього світу через вікно старовинного готелю – так швидше покидати багатоповерхову самотність. Гості готелю якраз сходилися на снідання. Вона впала під балконом ресторану. Ці ж люди високо не падали, хіба в Куршевелі на лижах. Але щоб так – невідворотно? Добре видно око розчахнутого вікна, його останній благальний погляд. Висока дама з розпашілими від надмірного макіяжу щоками жувала круасан і запивала кавою: – Може, лунатичка? Хотіла у вбиральню, а потрафила у вікно? Така гарна не могла це зробити безпричинно. У неї стрункі ноги, не кривоніжка – точно лунатичка. Ця відчайдушна жінка під готельними вікнами була їй та іншим атракцією, ранковими новинами, що замість букв у газеті – розпалася просто на асфальті. – Навіщо цей суїцид у неділю? Дочекалася б понеділка. Вбивати себе – не святкова справа! – буркотів під розпухлий від алкоголю ніс батлер. Він якраз допивав незакінчену гостями пляшку вина – гулькнув у вікно на солоне море, бо закуски не зосталося. А там – лежить, відчайдушна. Тим часом навколо тіла віночком позсувалися люди. Приїхала поліція. Якась дівчинка, так схожа на Розбиту в дитинстві, запропонувала мамі забрати пані додому. – Тато відремонтує – він прикрутив Неллі ногу! – У тата сьогодні нарада вечірня і продукти має купити. Він не має часу ремонтувати розбиті тіла; і в неї вже гарантія скінчилася – душа полетіла... А це відновленню не підлягає... Витончене тіло у готельному халаті сфотографувала на пам’ять якась літня пані із псячою завивкою: – Покажу дочці. Яка дорога шовкова білизна у цієї нещасної визирає, а труси у сердечка, коли тобі якісь 26, – то перетримане дитинство. – Чого вона мертва, та не синя? – перепитав бігунець у куцих спортивних шортах. Він не чекав відповіді – мав витрусити з себе калорії вчорашньої лазаньї, тому побіг ледь засмучений. Опала була у ліпшій формі, ніж він. Вона лежала і мовчала про те, що люди падають від удару чи коли зашпортаються...». Фото Соня Плакидюк, @moi_sofism

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia)

Читай также: “Скоро нас будет 1 миллион“: Могилевская поделилась радостною новостью

Поклонникам Ольги Фреймут очень понравился отрывок произведения. “Ця книга моя“, “Після цього хочеться ще, заворожує! Дуже хочу презентацію цієї книжки! Чи буде у Києві презентація?“, “Почерк“, притаманний тільки Вам“, “Яка краса думки)“, “Хочу ту книжку“, “Чому я читаю цей текст в себе в голові Вашим голосом?“, – пишут пользователи Сети.

Напомним, ранее Ольга Фреймут поразила Сеть новым фото.

Комментариев (2)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
ira1712    19.03.2019, 23:41
Оценка:  0
ira1712
Не "с новой книги", а "из новой книги".
Учите русский!
гость  (аноним)  19.03.2019, 17:45
Оценка:  0
гость
Пусть О. Конык лучше расскажет как сосала всем желающим
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь