Переключиться на мобильную версию

Наталка Карпа: «Навіть на великій відстані він зігрів мене»

14 жовтня у Львові відбувся ексклюзивний сольний концерт Наталки Карпи, у рамках презентації альбому «Сонцезалежна». Співачка з командою обрали особливе місце і час.
Концерт Наталки Карпи у Львові
Концерт Наталки Карпи у Львові
пресс-служба

Співачка поділилась:

Після чотирьохрічної перерви мені знову вдалося вийти на велику сцену рідного Львова. Звісно, були маленькі хвилювання, але завдяки моїм слухачам, моїм рідним у залі панувала особлива енергетика. Дату обрали неспроста, 14 жовтня – це для мене дійсно велике та значиме свято, бо ж не даремно на один день співпали 2 таких свята, як Покрова та День захисника України, адже Бог та Божа Матір неабияк допомагають нашим захисникам.

Читайте также: Болгария не будет участвовать в "Евровидении-2019"

Під час концерту Наталка Карпа презентувала пісні з нового альбому «Сонцезалежна»,  а також віддала шану учасникам АТО та їх близьким, хвилиною мовчання та виконанням пісні «Матерям». Щоправда, цього разу відому пісню співачка виконала не з чоловіком, а вихованцями власного продюсерського центу KARPARATION.

Наталка коментує:

Концерт був дуже щирий. Мені вдалося разом з дітками виконати пісню, яку я зазвичай співаю з Женею. А ще наші дітки підготували листівки воїнам, які ми обов’язково передамо в зону АТО. Бо така підтримка для наших хлопців дуже потрібна, адже вони не одноразово розповідають про цінність та значимість таких подарунків.

Читайте также: TAYANNA прокомментировала откровенную фотосессию с Бадоевым

Відомо, що чоловіка співачки, відомого політика, героя АТО Євгена Терехова на концерті не було. В ці дні Титановий Джексон знаходився на Сході України, де підтримував наших бійців. Наталка Карпа говорить:

Так цього разу Жені не вдалося бути на концерті. Але його підтримка та віра відчувалася весь час. І був дуже приємний сюрприз – красивий букет троянд із особливими словами. Таким чином, навіть на великій відстані він зігрів мене.

пресс-служба


Нагадаємо також, що українська співачка Анастасія Приходько вирішила покинути сцену.

Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
    16.10.2018, 12:23
Оценка:  0
Я отримую зарплату понад 87 доларів на годину, працюючи вдома з двома дітьми вдома. Я ніколи не думав, що зможу це зробити, але мій кращий друг заробляє більше 10 тис. На місяць, і це переконало мене спробувати. Потенціал з цим нескінченний.

Ось що я робив...........>>>> www.Money47.Com
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь