Переключиться на мобильную версию

Гурт “Воплі Відоплясова” презентував кліп "Дібрівонька" просто неба

Легендарний гурт “Воплі Відоплясова” та його незмінний лідер Олег Скрипка влаштували “генеральну репетицію” свята Івана Купала в Музеї просто неба в Пирогово.
Новый клип группы Воплі Відоплясова
Новый клип группы Воплі Відоплясова
пресс-служба

Все заради того, щоб у святковій невимушеній атмосфері презентувати новий кліп на сингл “Дібрівонька” з альбому “Чудовий світ”. Олег Скрипка, який був ведучим заходу, відзначив усіх учасників знімального процесу та поділився історією пісні.

Олег поділився:

“Дібрівонька” — це автентична народна пісня. Кажуть, цій мелодії близько 500 років! Пісню було знайдено під час однієї з фольклорних експедицій. Мені лишилося хіба що додати віршованої лірики. І хоча у творчому доробку гурту “Воплі Відоплясова” достатньо народних пісень, “Дібрівонька” вирізняється з-поміж інших своєю глибиною.

Лідер гурту “ВВ” також зазначив, що пісня, незважаючи на свою тривалу історію, є актуальною в наш час. Він прокоментував:

“Дібрівонька” якраз розповідає про долю молодих дівчат, які лишаються самі по загибелі своїх коханих на війні. Я вдячний головним героїням кліпу за те, що їм вдалося передати емоції, але не переграти. Це було, як на мене, найголовнішим завданням. Передивившись цю відеороботу зараз, на презентації, не можу не сказати, що вона особлива.

Читайте также: «Океан Ельзи» выпустили новый сингл: премьера песни

Особливої атмосфери заходу додав етно-гурт “Божичі”, який не лише заспівав для гостей купальських пісень, але й запросив усіх присутніх взяти участь у святковому обряді, зазначивши, що усі загадані під час нього бажання обов’язково здійсняться.

Переглянути новий кліп “Воплів Відоплясова” можна на офіційній сторінці гурту в YouTube і прямо тут:


Нагадаємо також, що Макс Барських дав провів незвичайний виступ під проливним дощем. Подробиці за посиланням.

Комментариев (10)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
россиянин  (аноним)  19.06.2018, 22:59
Оценка:  0
россиянин
Каждое утро просыпаюсь с xyeм в сраке, слава Путину!
гость  (аноним)  17.06.2018, 23:05
Оценка:  0
гость
начинает тут ..Нашу страну. ваша страна за уралом.
гость  (аноним)  17.06.2018, 23:04
Оценка:  0
гость
заваняли землю.
гость  (аноним)  17.06.2018, 23:03
Оценка:  0
гость
писдовали бы себе в поволжье да там и камандовали. Малчать уёбки! кагда ваши деды наших дедов в лагерях мордовали мы тоже млчали . так что сидите и не писдите.Всё! фуфайки, валенки. бурлаки на волге. малчать кацарё!
гость  (аноним)  17.06.2018, 12:20
Оценка:  +1
гость
Гуцулье ибаное! Рагуль тупорылый!
гость  (аноним)  17.06.2018, 05:19
Оценка:  -1
гость
отсосите у Скрипки ватные пыдоры))))
гость  (аноним)  17.06.2018, 00:38
Оценка:  +1
гость
Скрипка рагуль тупорылый и все его творчество убогое и смешное. Точка!....
украинец  (аноним)  17.06.2018, 00:03
Оценка:  0
украинец
Кожний ранок прокидаюся из гiмном на вустах, слава Украине!
гость  (аноним)  16.06.2018, 23:19
Оценка:  -3
гость
Народ! вот тут друг друга заочно готовы скушать. А за что? Да,да! все таки. ЗА ЧТО? Думаю не от избытка ума. Кричит. мою страну сожгли на майдане. Что ты несешь, уважаемый? а ты попробуй! найди что то позитивное в этом. Знаешь! проклинать, это даже очень просто. зная что ничего из этого не выйдет.
norman  (аноним)  16.06.2018, 15:51
Оценка:  -6
norman
чувак типу гость, ти таку гидоту пишеш що руки свої від написаного тобою гімна вже не відмиєш ніколи! не подобається пісня -смерди в трубочку.
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь