Переключиться на мобильную версию

Чем живут украинские звезды в Instagram: Анастасия ПриходькоСпецпроект

Ivona заглянула в микроблог известной украинской певицы Анастасии Приходько и узнала, чем занималась знаменитость в течение недели.
Реклама
Поделись

На прошлой неделе Ivona запустила спецпроект о звездах, активно ведущих свой блог в Instagram, и рассказала о буднях Веры Брежневой.

Новой героиней нашего проекта стала украинская певица — Анастасия Приходько.

В начале недели звезда сообщила о своем новом увлечении. Анастасия решила взять уроки по игре на гитаре и похвасталась, что уже освоила инструмент.

“Коли вже можеш.... Дякую моєму викладачу... Це прекрасно, коли збираєшся з друзями і співаєш свої пісні...“ — поделилась Приходько.

Анастасия Приходько
Анастасия Приходько
instagram.com/prikhodko1

Кроме того, знаменитость отметила, что ее преподавательница похожа на главную героиню американского сериала Секс в большом городе Сару Джессику Паркер.

“В мене викладач дуже схожа на Сару Джесіку Паркер! Це я так, думки в голос... Скоро вже вийду на сцену з моїм улюбленим інструментом. А поки займаюсь...“ — рассказала Анастасия.

Анастасия Приходько
Анастасия Приходько
instagram.com/prikhodko1

Позже Приходько выложила фото со своими музыкантами. На снимке можно увидеть, как артистка читает книгу.

“Є у нас одна таємниця“, — заинтриговала певица.

Анастасия Приходько
Анастасия Приходько
instagram.com/prikhodko1

На следующий день звезда выложила фото, в котором в очередной раз подчеркнула смену имиджа. Напомним, что не так давно Анастасия обрезала свои роскошные локоны и подстриглась “под мальчика“.

“Так мені дуже подобається...“ — прокомментировала снимок исполнительница.

Анастасия Приходько
Анастасия Приходько
instagram.com/prikhodko1

Позже Анастасия Приходько написала в своем микроблоге объемный текст, в котором рассказала о себе настоящей.

“Нарешті моє сердце стало спокійним... Я знайшла себе, навіть не так, я просто перестала ховати те що, живе в мені... Жоден, хто працював зі мною, так і не відчув мене, не зрозумів хто я. Мене намагались роздягати, для мене це було болісно, але був контракт. Мене намагалися зламати і вибити з мене народний манер співу, мене намагалися вдягати як ляльку і це було для мене дико. Я співала про те, що ніколи не пережила у житті, намагаючись грати емоції. Казали, що ти повинна бути комерційним проектом і бути веселою на ефірах, щоб люди веселились дивлячись на тебе... Я терпіла все це довгих 10 років, опираючись на впливових людей, на тих, хто по 20 років у шоу-бызнесі, прислуховуючись до “стилістів“, бо думала, так воно повинно бути, так вірно!

А потім збагнула, що все це марне витрачання часу. Я не щаслива не в музичному плані, ні в фізичному, ні у душевному! Життя дуже ЩВИДКО плине, а витрачати його на банальний заробіток грошей я не хочу... Я хочу бути той ким я є, хай не весела, хай трохи, а може не трохи груба, але я хочу честно стояти перед своїми прихильниками, дивитися їм в очі, не писати на папері важливі слова накшталт. “Ви мій дім, тільки ви є у мене“. Я все це зроблю в піснях, саме в тих, які я почала писати. В моїй музиці багато суму, так. Але всі вони (пісні) написані з мого життя, і я не боюся про нього розповідати. Я хочу, щоб моя музика стала саундтреком до вашого життя... Дозволити собі бути тим, ким хочешь. Це велика розкіш, яку не всі можуть собі дозволити... Ваша А!“ — высказалась Приходько.

Анастасия Приходько
Анастасия Приходько
instagram.com/prikhodko1

На следующий день звезда выложила фото из музыкальной студии.

“Так, саме в такий час ми працюємо на студії...“ — прокомментировала снимок певица.

Анастасия Приходько
Анастасия Приходько
instagram.com/prikhodko1

“Творимо ... Дуже складний процес, коли ти все взяв у свої руки, але навчатися ніколи не пізно. Ми створюємо музику, яка нам до душі і дуже подобається... Ми зробимо все, щоб і вона вам подобалась! Ваша А“ — добавила артистка.

Анастасия Приходько
Анастасия Приходько
instagram.com/prikhodko1

В конце недели Анастасия Приходько опубликовала еще один развернутый и очень критичный пост, в котором выразила свое разочарование в современном мире.

“Іноді так пролиснешь записну книгу і розуміеш, що дуже багато людей знають твій номер. А так хочеться, щоб вони взагалі про мене не згадували... Якесь життя таке дивне, всі ці соцмережі, завдяки яким будь хто може висловити свою “високу“, нікому непотрібну думку, викладають відео, як вона танцює танок сракую. І тут ти розуміеш, як все тяжко... От були часи, коли по-домашньому домовлялися про зустрічі, з нетерпінням очікували побачення, прийде-не прийде... Нас було тяжко знайти. Були тільки місця, де ми могли зустрітися. Тому, що їх було чи 5 чи 8... А зараз всі ці слова “Хештег, чікініться, месенджер, вайбер, вацап, інстаграм“. Все перестало бути з таємницею, з загадкою з інтригою.... Тепер це все спосіб заробити гроші, або показати себе. І, нажаль, це невід'ємна частина роботи у ШБ... Тепер ми всіх оцінюємо по кількості лайків і розриваємо відносини, видаливши з друзів у ФБ... #kiev P.S. А головне — тепер ми можемо бачити: прочитали наше повідомлення чи ні, і всі ці переживання вже нікому не потрібні... Все вклалося у маленьку країну під назвою телефон і кожен живе ніби в капсулі власного штучного світу... Так, я старомодна, я люблю усе живе і справжне, а саме головне емоції... #штучнийсвіт“.

Анастасия Приходько
Анастасия Приходько
instagram.com/prikhodko1

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь