Переключиться на мобильную версию

Онлайн-конференция с Лесей НикитюкЭксклюзив

23 сентября редакцию Ivona посетила Леся Никитюк – популярная телепутешественница, экс-ведущая шоу Орел и Решка и ведущая нового тревел-проекта Вокруг М на телеканале Интер.

В режиме онлайн-конференции с 14:00 до 15:00 Леся Никитюк отвечает на вопросы читателей.

Читай также: ТОП-5 необычных способов знакомства с мужчинами от Леси Никитюк

18 сентября на канале Интер стартовало новое шоу Вокруг М, в котором Леся Никитюк путешествует по миру, чтобы составить первый в мире путеводитель по мужчинам! Она будет знакомиться и ходить на свидания с французами, итальянцами, арабами, грузинами и мужчинами других национальностей, чтобы исследовать их характеры, нравы, национальные особенности, быт, а главное – отношение к женщинам.

О сюрпризах нового проекта, о приключениях на съемках Орел и Решка. Кругосветка,  о своем новом образе и немного о личном Леся Никитюк расскажет в редакции Ivona.

Задайте вопрос
Вопросы
51
 • Жека
  23 Sep, 22:11
  Леся ти куда пропала,и шо это за ведущий полупокер неадекватный в орле и решке?
 • Жека
  23 Sep, 22:10
  Леся ти куда пропала,и шо это за ведущий полупокер неадекватный в орле и решке?
 • Богдан
  23 Sep, 16:40
  Леся,можете добавить меня в друзья в ВКонтакте,вот ссылку на мою страницу http://vk.com/id261234863,пожалуйста
 • Богдан
  23 Sep, 16:34
  Сложно было попасть на Орёл и Решка ?
 • ольга
  23 Sep, 16:01
  Леся, вы не боитесь потерять половину мужской аудитории, которая смотрела ОР? Ведь вокруг М это девчачая передача. На мой взгляд вокруг М расчинан на сугубо женскую аудиторию. Муж обожает орёл и решка – вокруг М просмотрел до встречи француза на мостовой 5 минут
 • Lena
  23 Sep, 15:19
  Привіт,Леся) ти дуже класна) питання від мене: Спілкуєшся ти в побуті українською чи російською? Чим ви займались разом з Регіною під час навколосвітньої подорожі у вільний час) можливо є якісь смішні випадки? Де ваша подруга Оля, з якою ви були на "Розсміши коміка?)))
 • Алена
  23 Sep, 14:47
  как поживает ваша подруга с которой вы выступали в рассмеши комика? Вы еще общаетесь?
 • Настя
  23 Sep, 14:46
  Привіт Леся. Мені завжди було цікаво, коли у орлі і решці комусь доводилося спати на лавці або ж на газоні, чи йшли ви на ніч у готель а під ранок повертались назад для продовження зйомки? Чи спали всю ніч під відкритим небом? І де ночували оператори та команда?
 • Юля
  23 Sep, 14:41
  Любите поесть?
 • )
  23 Sep, 14:38
  Яка книга улюблена?
  Леся Никитюк
  З останніх "Шантарам" - дуже непогана книга.
 • Эдик
  23 Sep, 14:37
  Здравствуйте Леся, поздравлю с выходом дебютного шоу, любим и смотрен всей семьей. Расскажите о команде которая принимает участие в съемке пожалуйста. Правда что вы сами придумываете себе образы?
  Леся Никитюк
  Дякую! Я із задоволенням відповім на це запитання! Команда TeenSpirit - це продакш, який робить "ОіР" і "Навколо М". Керівник проекту - Наталія Голуб, режисерів у нас декілька це і Женя Синельников, і Андрій, і оператор-постановник Костя Лобода - він мегакрутий друг та оператор, це сценарист Яна, це сценарист Таня, це шеф-редактор Юля, ще один оператор Артем... і ще багато-багато людей, які монтують програму, складають її і доводять до того стану, в якому ви її бачите! Всім велике дякую за те, що ви працюєте! Я знімаюсь, прилітаю додому та сплю, а ви - сидите в офісах та продовжуєте працювати над цією програмою. Дякую!
 • TATI
  23 Sep, 14:20
  ОБОЖАЮ,ВЫ ТАКАЯ КЛЕВАЯ!!!ПОСЛУШАЛА ВОПРОС ОТ ВОВАНЧИКА,И ХОЧУ ЗАДАТЬ СВОЙ)).ЛЕСЯ А ЗАМУТИЛА БЫ ТЫ СО МНОЙ)) ?У МЕНЯ ЕСТЬ ВЛОГ"ВСТРЕЧА С ДРУГОМ ИЗ ФЕЙСБУКА"НАЗЫВАЕТСЯ ,ОЧЕНЬ ХОТЕЛА БЫ С ВАМИ ПООБЩАТЬСЯ!!!
  Леся Никитюк
  TATI, спасибо тебе, конечно! Но я не готова тебе ответить, это же надо встретиться лично :)
 • настя
  23 Sep, 14:13
  Леся ! Почему ты ушла с орла и решки !
  Леся Никитюк
  Мені здається, що мені вже буде 65 років, а мене про це ще будуть запитувати :)
 • Таня
  23 Sep, 14:08
  Леся, добрый день. Сколько в среднем длится съемка одного выпуска программы Вокруг М? И переедайте пожалуйста привет аккаунту orel_i_reshka.arhiv)
  Леся Никитюк
  Всім привіт! Гарного настрою! Я починаю відповідати на ваші запитання! Запитуйте, я вже чекаю! orel_i_reshka.arhiv - вам привіт! Наш проект "Навколо М", вже успішно стартанув і вже завойовує аудиторію - всі дівчата плачуть біля екранів та чекають наступного випуску. А зйомки цього проекту в одній країні тривають повних чотири дні, коли Леся не спить-не їсть, а тільки бігає у тих чудернацьких платтячках і знайомиться з кавалерами.
 • Кукушка
  23 Sep, 14:04
  Леся, ты можешь себя назвать везучим человеком? Выигрывала ли ты когда-либо в лотерею? И если б у тебя был миллион долларов, на что б ты его потратила?
  Леся Никитюк
  Ох, если бы у меня был миллион - кукушка, твои 20%:) Так, я можу назвати себе щасливчиком, тому що мені пощастило в моїй кар'єрі так стартанути. Можливо, я цього дуже хотіла - а мислі вони ж матеріальні. У мене колись в зйомній квартирі висіла така дошка бажань, де у мене були вирізки з різних країн. Я не знаю, чому, але у мене були якісь журнали, з яких я вирізала картинки. Коли я потрапила до шоу "Орел і Решка" - в один момент я подивилась на цю дошку бажань і побачила там вирізки з тих країн, які я вже відзняла. Я думала, я сойду с ума :) Там ще висів плакат з Віталіком Клічко - та це вже таке.
 • Анна
  23 Sep, 13:57
  Привет Леся! Какой твой любимый вид спорта?
  Леся Никитюк
  Плавання, я ним займалась 9 років. Можу плавати над водою, під водою, проти течії, за течею. Взагалі, це єдиний спорт, який тренує всі групи м'язів. Він дуже корисний для спини, для ніг, дуже грані фігури потім - хлопці падають потім на землю від накачаних сідниць. Тому що не один вид спорту так не тренує ваші сідниці, як батерфляй :)
 • Светлана
  23 Sep, 13:54
  Здравствуй Леся! Как ты училась в школе? Какие у тебя самые любимые предметы?
  Леся Никитюк
  Та нормально я вчилась, як всі - вивчилась ж якось. Любила зарубіжну літературу, малювання - це все.
 • Вероника
  23 Sep, 13:53
  Леся, привет! У меня к тебе пару весёлых вопросов, Лесь, только постарайся пожалуйста ответить на них как можно честно: Если не секрет, какой у тебя рост и размер ноги? У тебя правда маленькая ножка для твоего роста?
  Леся Никитюк
  Клянусь! Хто Вам таке сказав? Уважаемая Вероника, у меня прекрасный рост - я легко дотягиваюсь до яблок и всех остальных фруктов, которые высоко висят :) Часто бьюсь головой о какие-то вывески, но это нормально, я беру людей харизмой и Вам советую! Размер ноги у меня нормальный для того, чтобы держать мою прекрасную фигуру на планете Земля.
 • Вован
  23 Sep, 13:50
  сколько должен зарабатывать в месяц пацанчик,чтобы ты с ним замутила?
  Леся Никитюк
  Вован, уважаемый пацанчик, конечно, если у тебя есть деньги, то это хорошо. На пивасик по-любому хватит, посидим на лавочке за домом, а бутылочки после этого, конечно же, выбросим в мусорочку - ты же нормальный пацанчик:) Але, взагалі, головне, щоб у людини була відкрита душа і спроможність спілкуватись, бути нормальним пацанчиком, розумієш, Вован? Спасибо за вопрос!
 • Сяня
  23 Sep, 12:37
  Леся, какие у тебя увлечения, помимо путешествий? Занимаешься ли спортом? Как при таком сумасшедшем графике съемок тебе удается хорошо выглядеть?
  Леся Никитюк
  Я не знаю, я так стараюсь выглядеть хорошо, что, наверное, как я уже говорила, мысли материализуются и я выгляжу хорошо. Треба постійно мати гарний настрій, не треба себе грузити злими поганими думками, що в тебе щось не вийде або буде важкий день. Треба до всього відноситись з легкістю, вірити, прости в Бога, щоб дав здоров'я і все буде Ок. Я займаюсь спортом треба займатись спортом - займаюсь плаванням, ходжу в зал. В постійних перельотах у мене майже не було часу займатись, я займаюсь лише коли у мене є час. Але я займаюсь дихальною гімнастикою, вона дуже жахливо виглядає. Якщо чесно, я робила це в лісі, йшли якісь люди і я почула: "Вася, хтось когось душить!" Але це класно, ти втрачаєш багато калорій і у тебе буде класне самопочуття.
 • Катя
  23 Sep, 12:28
  Леся, добрый день! Мужчин каких стран вы уже исследовали в проекте "Вокруг М". А с какими мужчинами вы бы еще хотели познакомится и "протестировать" их?
  Леся Никитюк
  Ми вже відзняли на даний час 10 програм. Ми були в Німеччині, Іспанії, Швеції, Італії, Франції, Азербайджані, Грузії, Дубаї - все це Ви можете побачити в ефірі кожної неділі о 12.00. Ми вже дослідили чоловіків з 10 країн - це буде дуже цікаво, це чудовий проект. Обов'язково слідкуйте за анонсами, тому що аналогів цьому проекту поки що не існує. Я дійсно переживаю це на своєму досвіді - за кожну програму, за кожну країну. Це досить складно. По-перше, це не наш менталітет, до цього треба звикнути та адекватно реагувати. Тому що я така, як сніг на голову: я можу підійти та сказати "Привіііт!", а якийсь німець чи француз може подавитись якоюсь кавою чи круасаном, боронь Боже. Це дуже цікавий експеримент особисто до мене. Взагалі, я вважаю, що нам відкритий цілий світ, який ми можемо протестувати - за цим Ви можете спостерігати в проекті "Навколо М" ще дуже багато часу, тому що є ще багато різних країн. Я думаю, це буде цікаво - ми обов'язково їх протестуємо.
 • Марта
  23 Sep, 12:14
  Если честно, ты уже определилась, мужчины какой страны наиболее тебе импонируют?)
  Леся Никитюк
  О, а тут інтрижка - от будете дивитись та побачите, де я дам слабинку!
 • Nataly
  23 Sep, 11:02
  Леся, привіт! Новий проект шикарний, бомбезний! З поверненням зі Швеції! Ох ж ці блакитноокі високі блондини)) Собі якогось не придивились?)) Об’їздивши безліч країн, познайомившись та поспілкувавшись з різними мужчинами кого б Ви порадили нашим запальним, гоноровим українським леді? Ви маєте, водите авто? Гашик як там поживає та себе почуває? Дякую! Здоров'я та щастя Вам, здійснення всіх здійсненних та нездійсненних мрій! P.S. А Ви на Раково не жили випадково?))
  Леся Никитюк
  Привіт! Шведи - ох, які вони, 1 метр 95 - не нижче. Звісно, жила на Раково. І до сих пір живу, і батьки мої там живуть, і родичі! Дякую, Наталочка, за таке прекрасне побажання! Насправді, мені ще не вистачає такого досвіду, я ще не можу точно визначити, які саме чоловіки потрібні нашим українським жінкам. Але, я думаю, що з допомогою цього проекту деякі дійсно зрозуміють, хто їм потрібен. Але не забувайте про основу - про наших українських чоловіків.
 • дід Дмитро
  23 Sep, 10:19
  Леся, ну на холєру воно тобі треба тіх мужиків по світу шукать? Хай самі до тебе їдуть
  Леся Никитюк
  Правильно, дід Дмитро! Я теж так кажу! Але ж треба спочатку поїхати та себе засвітити, вірно? Лишити адресок, щоб вони знали, куди їхати :) Цим ми і займаємось. Дякую за таке кумедне питання!
 • Никита
  23 Sep, 07:45
  Леся, здравствуй! В каких странах Вы хотели бы побывать в рамках программы "Вокруг М"? Заранее спасибо!)))
  Леся Никитюк
  Дуже цікаво, що в першому сезоні "Навколо Ми" ми беремо Європу. Думаю, що в наступних сезонах нам відкриються і заокеанські країни, ми покажемо азіатів, латиносів та інших представників цих прекрасних країн. Тому чекайте!
 • Даша
  22 Sep, 21:51
  Леся, какой у вас рост? Хотелось ли когда-нибудь быть невысокого роста?)
  Леся Никитюк
  Все життя я тягнусь за сонцем!
 • Sophi
  22 Sep, 14:50
  Привіііііііт!!! Лесю, в якій країні тобі настільки сподобалось, що аж не хотілось повертатись? І чому? P.S. У випуску "Вокруг М" з Парижу оцінила жарт про хендмейд вино!!!! )))) Твоє почуття гумору - це щось!!!!)
  Леся Никитюк
  Дякую за таке прекрасне запитання! Але не забувайте, що у нас працює ціла команда - все, що ми робимо, ми створюємо разом. Мені сподобалась Франція, тому що це був самий перший випуск - ми знімали його в дуже позитивному настрою, ми на собі експериментували, ми шукали цікавих героїв. Це був такий досвід, я дякую тим людям, які були тоді зі мною! Це дійсно був важливий тиждень зйомок, який дав життя всьому проекту загалом.
 • Оксана
  22 Sep, 13:00
  Леся, скажіть, будь ласка, за який саме випуск "Орел и решка" Вас номінували на телетріумф 2015? (Дуже цікаво!!!) Успіху Вам, Ви найкраща!
  Леся Никитюк
  Дякую за запитання! Я пам'ятаю, що мене кудись номінували, а куди саме, я вже не пам'ятаю :) Звичайно, всі ці номінації, це все дуже приємно. Але я хочу сказати, що в "ОіР" я працювала від щирого серця, я багато ризикувала, пробувала на собі, переступала через свій страх - тому за який би випуск мене там не номінували, думаю, він був хорошим та сподобався Вам.
 • Даша
  22 Sep, 11:59
  Леся, много ли у вас подруг? Что главное для хорошей подруги? И мешает ли популярность дружбе?
  Леся Никитюк
  Женское счастье - плоские подружки :) Скажу чесно: ні, не заважає. Тому що справжні друзі і після кругосветки залишаться справжніми друзями. Просто є друзі, які можуть бути в нашому житті на певному етапі - і за це ми маємо їм бути вдячні!
 • Даша
  22 Sep, 11:52
  Леся, как популярность изменила вашу жизнь? Чувствуете ли вы себя знаменитостью?
  Леся Никитюк
  Я не відчуваю себе знаменитістю. Я просто виконую свою роботу. Кожен проект для мене - це ще раз дізнатись про свої задатки та можливості, розкритись та бути цікавою не лише для глядачів, а і для самої себе. Чи змінила популярність моє життя? Скажу так: якщо я просто буду йти по дорозі, то, звичайно, мені буде легше зупинити таксі, ніж звичайній людині :)
 • Валерия
  22 Sep, 10:58
  Кто в таких длительных путешествиях, как кругосветка вам делает маникюры-педикюры, покраски? Берете мастера с собой?
  Леся Никитюк
  Звісно, мої руки - це мої майстри. І ці два майстри завжди зі мною. Я прекрасно справляюсь з усіма манікюрами та педикюрами - колись я дуже хотіла мати свій власний салон та займатись красою жінок.
 • Ольга
  21 Sep, 23:25
  На какой улице на Нивках жила Леся? (интересно))!
  Леся Никитюк
  Ага, хотите узнать ответ на этот вопрос? Следите за сайтом Ivona и Вы узнаете еще много интересной информации!
 • Тамила
  21 Sep, 19:34
  Какой уровень твоего английского сейчас?
  Леся Никитюк
  Вище середнього, але наразі я займаюсь цим питанням. Нарешті з'явилась можливість та час вдосконалити себе в цьому питання. Тому що, дійсно, чесно кажучи, мені не вистачає, але я цього не стидаюсь. Через дуже серйозний графік у мене просто немає часу сидіти та вдосконалюватись. Тому зараз я займусь цим питанням і, сподіваюсь, що через декілька місяців я буду sprechen Sie Deutsch, speaking English и все дела.
 • Коля
  21 Sep, 17:30
  Леся, скільки ти хочеш мати дітей?
  Леся Никитюк
  А що є якась конкретна пропозиція, Коля? Скільки Бог дасть!
 • Софія
  21 Sep, 16:24
  Лесю, вітаннячка!!!! Скажи, будь ласка, побувавши вже в декількох країнах з передачею "Вокруг М", чоловіки якої країни тобі припали до душі найбільше? І чому? Дякую)))
  Леся Никитюк
  Дякую за питання! Я не можу зараз точно сказати, які чоловіки, поки мені подобається мікс: за основу беремо українця, посипаємо його французом, прикладаємо шведа і притрушуємо іспанцем :)
 • Юлия
  21 Sep, 15:25
  Леся, с кем из соведущих тебе понравилось работать? Как самогоночка из одного твоего путешествия? со всякими интересненькими наполнителями? :)))))
  Леся Никитюк
  Був дуже смішний випуск про те, як я куштувала різний самогон - сколопендрівку, гадюківку і т.д. До речі, у мене до сих пір стоїть на балконі в сейфі - так що забігайте :) Мені сподобалось працювати з усіма, тому що всі ведучі дуже цікаві, кожен багатогранний зі своєї сторони, тому працювати в парі - це завжди надзвичайно цікаво та круто.
 • татьяна
  21 Sep, 15:11
  Прекрасная передача, которую с удовольствием смотрит и " стар и млад "- мне 65 лет Особенно интересны передачи с Вашим участием Вопрос- а были места, попав в которые,Вы жалели о потраченных деньгах и где абсолютно нечего было снять ? СПАСИБО!
  Леся Никитюк
  Дякую за таке гарне запитання! Якщо чесно, були місця, які дійсно, не маючи досвіду, можна було б і не знімати. Але завдяки команді режисерів ми завжди знаходили рішення. Знаєте, маючи гарний настрій та гумор, ми завжди хотіли знімати ці місця і показувати їх в найкрасивішому сяйві і найцікавішому форматі. Були місця, де було страшно знімати. Наприклад, в Бангладеші, коли ми були на Березі мертвих кораблів і пливли на якомусь нещасному коритці-кораблику, а вода дійсно пульсує від страшної радіації. Ти думаєш, чи лишиться у мене волосся на голові, якщо ми зараз перевернемося? Це було дійсно страшно. Але вийшов дуже цікавий сюжет та програма.
 • Юля
  21 Sep, 15:01
  доброго дня Леся, ти неймовірна ведуча, весела, завжди знаєш, що відповісти в будь-якій ситуації, скажи, як відновлюєшся після довгих перельотів та змін клімату, адже це дуже впливає на організм, чи було таке, що переносили зйомки ,бо зовсім не могла працювати через стан здоров*я?
  Леся Никитюк
  Не було такого. Ми завжди і в вогонь, і в воду, і в мідні труби. Стан здоров'я, слава Богу, все нормально. Звичайно, треба пити вітаміни, треба пити червоне вино, треба літати в літаках, намащуючи своє тіло кремом з SPF-захистом - це обов'язково. І слідкувати за своїм здоров'ям, давати йому перепочити. Ми з Регіною Петрівною в літаку закидали ноги догори, на нас дивились, як на интересных людей, но, тем не менее, ми врятували свої ноги.
 • Соня
  21 Sep, 12:54
  Леся, как ты считаешь, лучше выходить замуж по любви или по расчету? Ты бы как хотела, чтоб было в твоем случае?
  Леся Никитюк
  Ну, здрастє, що це за настрій, Соня? Ніхто вже заміж по-розрахунку не виходить - всі виходять по любові. Я, звичайно, можу пожартувати, що якщо не виходить по любові, то згоджуйтесь на те, що є, але треба житті з достоїнством, знати собі ціну, десь знайомитись з чоловіками. Якщо Ви бачите, що людина не може до Вас підійти, не треба задирати голову, треба самій знайомитись - от як я роблю в програмі "Навколо М". Якщо до мене хтось не може підійти,то я підходжу - і все нормально. Треба аналізувати, робити роботу над помилками та йди вперед. Кохання - це класно. Ну як ти будеш жити по-розрахунку без кохання? Ну, два дні ти проживеш, а потім - все, пока. Дякую за запитання, до речі, я ще подумаю про це :)
 • Оля
  21 Sep, 12:48
  Какое ваше любимое блюдо? Вы любите готовить? Какое ваше коронное блюдо?
  Леся Никитюк
  Борщ.
 • Ярослав
  21 Sep, 10:25
  Скажите когда вы пришли в Орел и Решку вы знали английский или вам сказали выучить его?
  Леся Никитюк
  Та мені ще сказали прес підкачати та скинути 5 кг. Так, у мене середній рівень англійської - цього вистачає.
 • Ярослав
  21 Sep, 10:24
  Какая песня стоит у вас на звонке?Какие ваши любимые песни и артисты?
  Леся Никитюк
  Ой, я зараз не згадаю. Ярослав, зайди до мене в соцмережи, там у мене є плейлист - подивишся. Це все чесно, я чесно добавляю пісні :)
 • Ярослав
  21 Sep, 10:23
  Смотрели Евровидение?Кто понравился,кроме Украины.
  Леся Никитюк
  Я взагалі палкий шанувальник "Євробачення", я дивлюсь його з дитинства, дуже переживаю за артистів, які там виступають. Особливо за наших, звичайно. Ви ж розумієте, яка це відповідальність - представляти свою країну. Звичайно, я вболівала за Джамалу, а колись за Руслану, а колись за Пономарьова.
 • Ярослав
  21 Sep, 10:22
  Расскажите пожалуйста как проходил ваш кастинг в Орел и решка.
  Леся Никитюк
  Очень интересно он проходил - я тогда еще была такая молодая.
 • Ярослав
  21 Sep, 10:21
  Привет,Леся!Хотел спросить будут ли какие то автограф сесии,фан-встречи с нашей любимой и прекрасной ведущей?Хотелось бы фоточку иметь с вами.
  Леся Никитюк
  Будь-ласка, це не питання. Пишіть мені в соцмережах - зараз у нас з'явився час, якщо у нас буде якась автограф-сесія, ми обов'язково повідомимо про це в моїх соцмережах. Слідкуйте за ними та приходьте на зустріч, дякую!
 • Катя
  21 Sep, 02:04
  Леся, каким одним словом вы могли бы описать мужчин таких национальностей как - немцы, французы, испанцы, итальянцы, грузины, греки, англичане, арабы?
  Леся Никитюк
  Одним словом описую: іноземці.
 • Оля
  21 Sep, 02:01
  Леся, какой подарок ты хотела бы получить на свое день рождение?
  Леся Никитюк
  Я б хотіла просто отримати якийсь сюрприз, тому що сюрприз завжди приносить купу позитивних емоцій.
 • Виталий
  20 Sep, 16:18
  Леся выйдеш за меня замуж?
  Леся Никитюк
  Виталик, я могу записать тебя на декабрь.
 • Маша
  20 Sep, 16:03
  Какой город из всех твоих путешествий запомнится тебе навсегда - один с негативной стороны, один - с положительными эмоциями?
  Леся Никитюк
  Дякую за запитання! Але, так склалось, що, слава Богу, у мене немає негативних наслідків та емоцій від якогось місця. Всі країни прекрасні, але є такі, де дуже важко живеться людям. Зараз я знову згадую Бангладеш, де ми зробили таку акцію: на ті гроші, які ми не мали куди витратити з золотої карти, ми замовили величезний казан рису і із задоволенням його з'їли з місцевим населенням, які тоді були поруч. Це принесло нам позитивні емоції просто на все життя.
 • Оля
  20 Sep, 16:02
  Скучаешь по шоу Орел и Решка?
  Леся Никитюк
  Звісно, скучаю за моїми пупсиками. Всім дуже дякую, це неймовірно круте шоу! Я взагалі дякую за те, що була його частиною.
 • Яна
  20 Sep, 10:41
  Леся, в чем для тебя заключается смысл понятия отдых?
  Леся Никитюк
  Я люблю пасивний відпочинок - поспати, позагоряти, пониряти і поїсти.
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь