Переключиться на мобильную версию

Квіти життя: 20 яскравих моментів маркету Всі.Свої ДітиЭксклюзив

Якщо ви 25-26 березня не потрапили на маркет Всі.Свої Діти в Києві, то... дуже даремно! Маленьких і великих відвідувачів зустрічала яскрава фотозона від Ivona, ігрова зона та багато інших цікавинок.

Дивись, як весело пройшов маркет Всі.Свої Діти у нашому фотозвіті, де ми зібрали 20 яскравих моментів:

Також всі відвідувачі маркету українських брендів змогли взяти участь у розіграші м'якого пледа від бренду Jolly Mummy. Потрібно було тільки зробити фото в нашій фотозоні і розмістити його в соцмережах з хештегом #probrandkids. Дякуємо всім, хто зацікавився конкурсом. Ми вже підвели підсумки за допомогою сервісу random.org і переможницею стала Юлія Горошко. Вітаємо! 

facebook.com/yulia.goroshko.1

Окремо дякуємо за нашу яскраву фотозону команді tassel.com.ua.

До речі, премія ProBrand Kids на нашому сайті в самому розпалі. Заходь і голосуй за улюблені бренди, якщо все ще не зробила цього. Переможці у кожній з номінацій отримають приз у 50 тисяч гривень на рекламну кампанію.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь