Переключиться на мобильную версию

Коси, коси і ще раз коси: зіркові приклади плетених зачісок

Ми чомусь звикли, що коси – це привілей виключно школярок. Час змінювати свою думку і вчитися експериментувати із зачісками.

За останні кілька років ми помітили стійку тенденцію: знаменитості, починаючи з Бейонсе і закінчуючи Марго Роббі, надають перевагу зачіскам з оригінальним плетінням. Вони не тільки носять коси у повсякденному житті, але й обирають їх на килимову доріжку. Це справжній тріумф для кіс, які незаслужено були витіснені зі списку beauty-трендів.

Читай також: Модні відтінки волосся для зими 2016

Вінки з кіс, афро-косички, “риб'ячі хвости“, французькі коси – виділити щось одне просто неможливо, тому ми навіть не будемо намагатись. Ти можеш вибрати екстравагантну зачіску у стилі Бейонсе або зупинитись на більш елегантному рішенні, як у Сієнни Міллер. Або навіть на кожен день робити нове плетіння. 

Щоб допомогти тобі обрати свій варіант зачіски з плетінням, ми зібрали в галереї найкращі приклади від зіркових красунь. Своїми виходами ці дівчата доводять, що у кіс велике майбутнє, не дивлячись на перемінливі тренди та тенденції.

Дивись кліп Бейонсе на пісню Sorry, в якому вона демонструє безліч варіантів для кіс і кісок:

Бейонсе - Sorry
0:00 / 04:26

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь