Переключиться на мобильную версию

Онлайн-конференция с Ирмой ВитовскойЭксклюзив

20 ноября редакцию Ivona посетила украинская артистка театра и кино Ирма Витовская.

Читай также: Онлайн-конференция с Владимиром Дантесом

В режиме онлайн-конференции с 12:00 до 13:00 в пятницу, 20 ноября, наставник  детской команды в проекте Маленькі гіганти (1+1) Ирма Витовская рассказала о своей работе в шоу, актерской карьере и ответила на вопросы поклонников.

Ирма Витовская – популярная актриса театра и кино, телеведущая. Известна зрителям по роли Леси в сериале Леся+Рома, а также по проекту Мій малюк зможе телеканала 1+1. Команда Ирмы Витовской в проекте Маленькі гіганти стала финалистом и примет участие в борьбе за победу 22 ноября.

Чтобы задать вопрос, заполни форму ниже:

Задайте вопрос
Вопросы
36
 • настя
  30 Nov, 08:53
  Ірмо Григоріївна я дуже щаслива що Олександр Подолян вийшов у лідери адже я вболівала за Вас!Він гідний цього!Я Вас дуже люблю!!
 • Анюта
  29 Nov, 21:55
  Чому ви не вигради в шоу
 • Анюта
  29 Nov, 21:55
  Чому ви не вигради в шоу
 • Настя
  29 Nov, 14:15
  Шановна Ірма Григоріївна!Я велика ваша шанувальниця,я навіть плакала коли дізналася результат.Ірмо Григоріївна як Вам вдалося вибрати таких талановитих дітей?
 • Настя
  29 Nov, 14:00
  Шановна Ірма Григоріївна!Я велика ваша шанувальниця,я навіть плакала коли дізналася результат.Ірмо Григоріївна як Вам вдалося вибрати таких талановитих дітей?
 • Тетяна
  21 Nov, 17:19
  Ірмо,перед усім низький вам уклін,що ви і ваші діти уже фіналісти.Команда Дантеса також сильна.Ви спілкуєтесь з Дантесом та йього дітьми і кого ви вважаєте конкурентом.З повагою до Ірми
 • Юлія
  20 Nov, 15:18
  Чи важко вам працювати із своіми підопічними?
 • Коля
  20 Nov, 10:03
  Вы будете поддерживать участников своей команды после окончания шоу? как?
  Ирма Витовская
  Привіт, читачам Bigmir! Сьогодні я буду відповідати на ваші запитання. Звичайно, що так. По-перше, я вже обмінялась телефонами з Сашком, якій мій суперджекпот вокаліст в цьому шоу - мені б хотілось прийняти участь в його долі надалі. Коли Саша буде готовий, ми попробуємо допомогти йому з професійним навчанням вокалу. На бальників є деякі види в моїх театральних планах - залучити Соломію з Артуром. А Марко - ще хай трошки підросте, я думаю, в школі у нього буде можливість проявляти себе в різних гуртках, а далі подивимось. В принципі, я слідкую за своїми підопічними і намагатимусь робити це і надалі.
 • Юля
  19 Nov, 23:06
  Добрый день, расскажите, как родилась идея создать спектакль "Оскар и розовая дама"? как вы справляетесь с эмоциями, когда речь идет о такой душетрепещущей теме?
  Ирма Витовская
  Цей проект був реалізований в цьому році, хоча задумка виникла в 2012. Цей твір був обраний, як твір, який розповідає про останні дні життя хворої дитини. Була набрана творча група, яка долучилась до створення цього благодійного проекту, за п'ять вистав ми зібрали 260 тисяч чистими грошима, які вже передані на ремонт та вдосконалення відділення. Але це всього лише пара вистав - а тур буде дуже довгим. Дні культури Бельгії відкрились в Одесі цією виставою, зараз ми робимо Дні французької культури в Україні, а також сподіваємось представити Дні культури України у Франції з цим проектом. Також йдуть роботи з Британською радою. Те що іноземні партнери починають долучатись до допомоги цьому проекту, свідчить про те, що ми зробили іміджеву виставу для країни.
 • Софія
  19 Nov, 20:43
  Як ви будете втступати на фіналі разом з дітьмт
  Ирма Витовская
  Я думаю, що Вам краще зачекати :) Це секрет. Я думаю, все-таки більшість, можливо, підозрює, яким буде цей жанр, але я не скажу :) Це має бути дуже весело, мило і я ніколи не боюся бути смішною, страшною, різною на сцені. Актриса не повинна боятись різною, тому що ролей дуже багато.
 • Софія
  19 Nov, 20:40
  як тренуєте цих особливих дітей
  Ирма Витовская
  Мені допомагають, чесно кажучи, тренери по вокалу та хореографії. Вони - мої союзники, тому що з дітьми вони проводять весь час, але в принципі ми разом приймаємо рішення і робимо наступний номер. Тренування тривають в момент шоу, ми дуже багато спілкуємось під час запису, коли камера дивиться на інших людей - в цей час я спілкуюсь з учасниками. Сподіваюсь, я багато чому їх навчила. Принаймні, деяким медитативним штукам - вони їм навчились та практикують.
 • Таня
  19 Nov, 17:32
  Чи було у Вас відчуття, що судді навмисно занижували оцінки Вашим підопічним?
  Ирма Витовская
  Інколи таке відчуття, звичайно, закрадалось. Але коли багато хто сходить з дистанції - правила стають більш жорстокими. Коли нас було 6 - всі були дуже щедрі, а далі - звичайно, боротьба стає більш жорсткою тривалішою і загартовуючою для наших дітей. Вони вже десь втомились, але це тільки початок справжньої боротьби. Але ми щасливі, що ми в фіналі - значить недаремно мої малі працюють над собою, не жаліючи своїх сил.
 • Яся
  19 Nov, 17:19
  Що Ви порекомендували Саші, щоб досягти успіху та стати справжньою зіркою? Він дуже талановитий, не хочеться, щоб його талант пропадав
  Ирма Витовская
  Я думаю, що його талант не пропаде. Я думаю він перескочить небезпечний для голосу вік. А далі треба розвивати його і Україна в недалекому майбутньому отримає, не побоюся цих слів, харизматичну, велику, епохальну зірку.
 • Ірина
  19 Nov, 16:40
  Ірмо, ви мегапозитивна і яскрава особистість! Враховуючи величезну зайнятість і участь в стількох проектах, чи є у вас вільний час? І як ви його проводите?
  Ирма Витовская
  Дякую! На даний рік я не бачу для себе вільного часу, на наступний - так само. Сподіваюсь, в 2017 році :) Поки що так складається, що в мене його і не буде. Можливо, це і добре, можливо, це потрібний перехід. Проводжу залежно від того, скільки у мене вільного часу і де я знаходжусь.
 • Инна
  19 Nov, 16:39
  В Вашей команде есть Марк, он очень талантливый, но такой активный! Как вы с ним справляетесь?
  Ирма Витовская
  Він суперактивний, гіперактивний. Я не знаю, як його батьки та бабуся витримують це щодня. Я думаю, потрібно інколи трошечки стримувати і вмикати режим спартанського виховання, тому що він занадто-занадто гіперактивний. Тут я не побоялась би ввімкнути деяку строгість. Але, ви бачите, що він актор, він талановитий, він любить сцену, він там себе вільно відчуває і його любить сцена. Мабуть, потрібно більше розвивати людські якості.
 • Яна
  19 Nov, 16:33
  Подскажите, как удается выстраивать отношения с сыном и не страдает ли его воспитание из-за Вашего плотного графика?
  Ирма Витовская
  Поки що не дуже страждає. Я почала залучати його до того світу, в якому я живу, - і йому це надзвичайно подобається. Я бачу, що він вже розуміє, що цей світ відбирає дуже багато часу. Потрошки ми вже знайшли комунікацію з малим - він вже розуміє, що ця професія не є нормованою і відбирає часу більше, ніж треба, а потім може подарувати більше, ніж навіть хотілось.
 • Яна
  19 Nov, 16:03
  Ирма, Вы помогаете тяжело больгым деткам, даже постановку сделали на эту тему. Скажите, не сложно ли эмоционально находится постоянно в этом? Я бы тоже рада помогать, но для меня это тяжело морально
 • Кошка
  19 Nov, 15:58
  Вы такая органичная в образе Мери Поппинс были! Дети из вашей команды часто вас так называли?
  Ирма Витовская
  Ні, вони мене називали деякий маленький час "тьотя Ірма" або "Ірма-Ірма прийшла", а далі я була просто Ірма. Навіть, Марко говорить: "Ірма, я тебе люблю!" Це нормально. Думаю, в нашій професій офіційні формуляри не дуже підходять. Хіба що на офіційних заходах.
 • Кошка
  19 Nov, 15:54
  Саша Подолян всегда удивляет необычным исполнением песен. А какая из них в его исполнении понравилась больше всего вам самой?
  Ирма Витовская
  Звичайно, перша - коли він мене просто вразив і у мене з очей з першої ноти пішли сльози. Я одразу зрозуміла, що мені Бог подарував зустріч з надзвичайним.
 • Кошка
  19 Nov, 15:53
  В вашей команде есть очевидный лидер? В том плане, к чьему мнению прислушиваются другие участники
  Ирма Витовская
  Мені здається, що лідером виступає Артур, за ним завжди останнє слово. Соломія і Сашко пропонують, але Артур - завжди підкреслює. Мені так здається. Команда насправді дружна - вони обнімаються, цілуються, підтримують і вболівають один за одного. Вони подружились зі своїми суперниками. Це дуже добре, коли діти не мають поганої примітивної заздрості, вони всі самодостатні і самобутні. Його поразка і сльози - це його поразка, а не тому, що це хтось його обійшов. Це нормальне сприйняття на сьогодні: це твій поєдинок, а не тобі хтось хотів зробити щось погане.
 • Катя
  19 Nov, 15:03
  Ірма,ви надаєте перевагу звичайним чи електронним книгам? Яку книгу Ви прочитали останнім часом? Скажіть чи впізнають Вас на вулиці,і як Ви на це реагуєте?
  Ирма Витовская
  Останнім часом - Жадан і нарешті дочитала Софію Андрухович "Фелікс Австрія". Зараз, мабуть, перечитаю Андрія Бондаря, його поетичні збірки.
 • Катя
  19 Nov, 14:57
  Ірма,хто Вас так назвав і що означає ваше ім'я?
  Ирма Витовская
  Так мене назвала мамина родина, яка має відношення до Латвії, у моєї мами є латвійські корені. Чесно кажучи, не знаю, що значить це ім'я.
 • Саша
  19 Nov, 10:24
  С детьми работать всегда сложно. Как Вам удается найти к ним подход? Вы применяете какие-нибудь хитрости?
  Ирма Витовская
  Не треба ніяких хитрощів, тому що діти - це маленькі дорослі і вони дуже відчувають фальш (навіть більше, ніж дорослі, тому що вони ще напряму з'єднані з Всевишнім). З ними треба поводитись на рівних, таким, яким ти є. Вони не люблять сюсюкань, коли з ними розмовляють як з хворими або роблять ідіотів. Нічого не треба з себе зображати, тоді у вас все станеться. От і все.
 • Ася
  19 Nov, 10:22
  Добрый день, Ирма! Такой масштабный проект скорее всего очень выматывает. Планируете ли вы отдохнуть после его окончания?
  Ирма Витовская
  Планую. Можливо, на старий Новий рік поїду кататись на лижах. Поки що тільки мрію по це - вирвати хоча б 5 днів для себе, але поки що все підпорядковується іншим проектам.
 • Катя
  18 Nov, 21:45
  Ірма,доброго дня.З великою повагою знімаю перед Вами капелюх,дуже подобається ваша творчість.Особливо дуже сподобалась Ваша роль в серіалі"Леся+Рома".Хочу задати Вам декілька запитань: 1.Вірите Ви,що ваша команда переможе? 2.Коли будуть найближчі спектаклі з вашою участю в Молодому театрі? 3.Чим Ви любите займатися у вільний час? Дуже дякую за відповіді).Люблю Вас.Ви найкраща акторка і дуже гарна жінка.
  Ирма Витовская
  Дякую тобі, Катя! Звичайно, вірю. Як боротися, якщо не вірити? Я сподіваюсь, що, маючи таких сильних гравців, ми все ж таки виборемо перемогу, хоча усвідомлюю, що наші суперники дуже серйозні. В Молодому театрі у мене не так багато вистав, 28 листопада я закриваю Фестиваль молодої режисури виставою, яка нашуміла і стала резонансною, - "Сталкери". На яку, на жаль, квітки, можливо, придбати тільки на 23 грудня, тому що ця вистава стала подією в театральному світі. Ми з нею починаємо тур по Україні. У вільний час я люблю займатись чим завгодно, тільки не професією. Тому що інколи я хочу відпочивати.
 • Вита Водонос
  18 Nov, 19:53
  Ви спілкувалися з іншими командами?Давали поради?
  Ирма Витовская
  По-перше, я хочу відкрити таємницю: Женя з команди Дантеса грав мого сина в серіалі "Офіцерські дружини". Тому Женю я давно знаю і інколи він може до мене звернутися "Мамо", як на знімальному майданчику :)
 • Діана М.
  18 Nov, 17:01
  Ірмо,Чи хотіли б ви,бути тренером чи суддею ще якогось талант шоу?
  Ирма Витовская
  Хотіла б, тому що я ніколи не була суддею. І тренером також хотіла б бути в подібному шоу. Мені здається, що це так почесно - бути суддею.
 • Павло
  18 Nov, 14:58
  Скажіть будь ласка: 1) проект "Леся+рома" повністю переставіснувати і чи є шанси на відновленя і що для цього потрібно? 2) Які комедійні серіали та смішні спектаклі зі своєю участю порекомендуєте?
  Ирма Витовская
  Я не бачу шансів і не бачу мотивації для реінкарнації "Лесі і Роми". Тому що ці герої вже пройшли все, що могли, отримали все, що вони хотіли спочатку. Цей проект вже давно живе своїм життям. 7 років тому ми закінчили цей проект, ці герої вже живуть в своєму віртуальному світі і радують вас на іншому каналі. Недавно був комедійний серіал на "1+1" "Пограбування по-жіночому". І порадила б мелодраматичний серіал "Лист очікування", він не є комічним, але все одно я раджу його подивитись. І, можливо, детективний серіал "Акула". Я можу рекомендувати "Сталкерів" - перша дія дуже весела, можу порекомендувати виставу "Оскар та Рожева Пані". Я готую новий проект на березень. Стосовно старих вистав - "Маринований аристократ", якщо Ви любите абсурд.
 • Иван
  18 Nov, 12:00
  В роли какого жанра тяжелее перевоплощаться: комедийные или драматические?
  Ирма Витовская
  В будь-які перевтілюватись дуже важко. Зазвичай комедія - це надскладний жанр, тому що смішити людей - це дуже складно. Страждати, мені здається, легше, ніж вміти розсмішити людей, тому що глядач різний і щоб угодити, треба мати неабиякий смак і інтелектуальний показник.
 • Діана
  18 Nov, 11:59
  Чи є у вас улюблений кінофільм, який дивилися багато-багато разів?
  Ирма Витовская
  Я не маю такого кінофільму, я просто люблю деякі роботи режисерів. Я дуже люблю Ларса Фон Трієра, мені подобається Альмодовар, мені подобався фільм "Изображая жертву" Серебреннікова. Я люблю різне кіно, головне, щоб воно хвилювало і на щось провокувало. Звичайно, люблю класику.
 • Натали
  17 Nov, 20:27
  як ви спілкуєтесь з дітьми поза лаштунками, адже в камеру вони вас називають на "ти", і дуже вільно спілкуються з вами.. Це на камеру тільки? дякую)
  Ирма Витовская
  Ні, це не лише на камеру - це відбувається в коридорах, на тренуваннях, на танцях, в гримерці, за лаштунками ми так спілкуємось. Тому і видно, що ми команда - тому що між нами вже є якась історія.
 • Юля
  17 Nov, 20:16
  Ірмо,скільки вам років?
  Ирма Витовская
  Переломний вік, з якого життя тільки починається :)
 • Dasha
  17 Nov, 20:16
  Як ви почуваєтесь коли ваші учасники виступають?
  Ирма Витовская
  Я насправді дуже хвилююсь, я цього не показую, приховуючи себе за ексцентричними реакціями, але всередині у мене насправді все калатається. Таке враження, що це саме я виходжу на якийсь відповідальний виступ або на прем'єру.
 • Оксана
  17 Nov, 17:19
  Котра з героїнь, що ви вже зіграли, найближча по духу Ірмі Вітовській?
  Ирма Витовская
  Не можу сказати. Вона ще попереду. Кожен раз приходить нова тема, щоб сказати ще щось. Тому, я думаю, ця героїня буде в фіналі мого творчого закату, в будь-якому випадку вона ще попереду.
 • Татьяна
  17 Nov, 17:10
  В театральной постановке Маринованный Аристократ вы играете с Алексеем Вертинским. Один из лучших творческих тандемов, которые я видела, есть ли планы на дальнейшую работу в таком дуэте?
  Ирма Витовская
  З Олексієм Вертинським мені доля подарувала дебют моєї творчої театральної кар'єри, це мій перший партнер. І далі ми з ним в парі зіграли, мабуть, вистав 12. Я вважаю Олексія своїм найулюбленішими партнером, тому що він мій перший партнер і він вплинув мені на допомогу, як молодій актрисі - тим що він хороший партнер і своїми рекомендаціями з приводу мене, він допомагав мені на початкових етапах. А зараз я намагаюсь допомагати йому, намагаюсь придумати, де Олексій може по-новому прозвучати для України.
 • Алина
  17 Nov, 17:07
  У вас есть хобби: шить куклы, которые вы дарите близким людям. Расскажите, пожалуйста, подробнее об этом увлечении: когда появилось, где научились, сколько времени занимает…?
  Ирма Витовская
  Я навчилась мотанкам в Києві в 2007 році в однієї майстрині. Я захопилась цим процесом - роблю ці мотанки на подарунки і також для аукціонів, гроші з яких підуть на якісь благодійні цілі. Я не продаю свої ляльки, я не заробляю на них - я просто продаю їх за кошти, які відразу перераховуються на певні благодійні історії. А з війною мої мотанки принесли дуже багато коштів нашим хлопцям - як для ляльок, вони дуже сильно послужили Вітчизні. Зараз вони виставлені в Музеї театрального і кіномистецтва в виставці, яка присвячена АТО.
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь