Переключиться на мобильную версию

Смотри Онлайн-конференцию с LAMA

Читатели Ivona задавали вопрос знаменитой украинской певице LAMA, которая была участницей шоу Страсти на паркете (канал Украина).

LAMA ответила на твои вопросы
LAMA ответила на твои вопросы
Марина Головнева

20 марта в 15:00 редакцию Ivona посетила знаменитая украинская певица LAMA, которая ответит на все самые провокационные вопросы читателей.

Ты могла спросить LAMA о новых песнях, любимых людях, планах на ближайшее будущее, попросить совет или высказать свое мнение по поводу ее творческой деятельности.

Смотри видео: онлайн-конференция с певицей LAMA:

Чтобы задать вопрос, заполни форму, которая находится ниже

Задайте вопрос
Вопросы
27
 • Андрій
  18 Apr, 15:00
  Коли ми зможемо побачити вас у Львові, а ще краще у Новому Роздолі (це маленьке містечко на Львівщині, Миколаївського району). Я слухаю вас вже 3 роки, але ще жодного разу небув на концерті(
 • Алина
  20 Mar, 14:47
  Наташа, вы очень ухоженная и привлекательная девушка. В чем ваш секрет?
  Лама
  Я думаю, що напевно, кожна приваблива жінка або дівчина - це більше підкреслюється її внутрішнім станом, її внутрішньою гармонією. Все, що відбувається всередині кожної людини, воно відображається зовні. Я думаю, тут великої таємниці немає: мені здається, хороший настрій, коли жінка щаслива - вона завжди буде виглядати привабливою.
 • Олена
  20 Mar, 14:44
  Lama, ти любиш експериментувати з макіяжем? Які самі яскраві експерименти в тебе були? І чи ти можеш вийти на вулицю взагалі без косметики?
  Лама
  Ну, мої експерименти - від натурального мейкапу до насиченого. І більше я люблю насичений. Коли я даю концерти, в мене чітко підкреслені очі. На вулиці я можу ходити без косметики, особливо коли ходжу в магазин - я взагалі люблю вдягатись в такий момент непримітно, щоб я могла вільно себе вести.
 • Лена
  20 Mar, 14:40
  Привет, Наташа!!! У тебя вьющиеся волосы, как и у меня. Как тебе удается справиться с этим "хаосом" на голове?
  Лама
  Насправді я вже навчилась дружити зі своїм волоссям, воно мені не заважає. Я можу швидко збирати його в хвіст. А що стосується концертів, я завжди роблю зачіску по своєму рецепту :) І я від цього отримую задоволення, тобто я себе не уявляю без свого довгого волосся.
 • Оля
  20 Mar, 14:38
  Наташа, Вам 38 лет, но больше 25 я бы не дала. В чем секрет Вашей молодости? Вы проходите специальные процедуры в салонах или есть какой-то лично Ваш рецепт красоты?
  Лама
  Знову же таки це душевна гармонія. Інколи я ходжу до салону, роблю якісь маски. Але в основному займаюсь цим дома, тобто в мене є креми і лосьйони, більше нічого. При цьому важливий не лише салони та зовнішній уход, але також великий вплив дає правильне харчування. До цього потрібно підходити дуже уважно - від харчування також залежить вигляд людини.
 • Марина
  20 Mar, 13:00
  Вы и Ваш молодой человек очень красивая пара. Расскажите, как вы познакомились.
  Лама
  Познайомились на одному з музичних конкурсів і після цього вже не розлучалися :) У нас дійсно дуже красива історія.
 • Владимир
  19 Mar, 20:52
  Здравствуйте. Сколько у Вас будет детей и как Вы их назовёте?
  Лама
  Я б хотіла одного або двох (це найбільше). А як я їх назву, я ще не знаю, чесно кажучи. Я ще про це не думала, тому що на даний момент ще до цього не готова.
 • Діма
  19 Mar, 18:46
  Скільки нових пісень Ви вже написали після виходу альбому "Назавжди"? Чи вплинули події в країні на творчий процес? Ви - супер!
  Лама
  Коли я писала альбом "Назавжди" - в процесі написання альбому я також писала нові пісні. Тому пісні пишуться завжди і є багато нових. А після подій в країні я нічого не написала, тому що була і знаходжуся в трішки подавленому стані через цю ситуацію і важко сконцентруватись зараз на музиці. Але ми зараз стараємося, підтримуємо нашу творчість, їздимо по концертам в підтримку нашого третього альбому, щоб хоча б якось підняти настрій людям. Я вважаю, що це буде підтримувати морально і буде допомагати і далі боротися за нашу країну.
 • Дмитро
  19 Mar, 18:24
  В ЗМІ і на виступах Ви завжди стримана, скромна. А яка Ви в житті? Як би охарактеризували власний характер? І чи часто вживаєте ненормативну лексику поза кадром?
  Лама
  На виступах я стала стриманою недавно, бо раніше в мене були більш експресивні концерти, більш екстремальні і рок-н-рольні виступи. Зараз також, але з часом це, напевно, переходить в іншу форму. Мені важко сказати, яка я в житті. Я мало відрізняюся, я завжди чесна, завжди відверта перед глядачами, перед вами. Сцена - це не моя маска, це моя реальність, я цим живу. Я взагалі-то не вживаю ненормативну лексику, але бувають такі окремі моменти - наприклад, коли мене хтось дуже сильно налякає, в мене само щось зривається :)
 • Катя
  19 Mar, 16:59
  С кем из иностранных звезд хотели бы спеть в дуэте?
  Лама
  Їх точно вже немає в живих. Мені дуже близький по настрою і по атмосфері Джим Моррісон. Також мені подобається Лана Дель Рей - також дуже близька мені по атмосфері і по тембру голосу, вона дуже від всіх відрізняється. Напевно, з Адель також хотіла заспівати, вона також дуже близька мені.
 • Марина
  19 Mar, 13:58
  Чего никогда не смогли бы простить мужчине?
  Лама
  Зраду - це однозначно.
 • Катя
  19 Mar, 13:58
  любите ли спорт? заниматься спортом? каким больше всего?
  Лама
  Спорт я люблю, але він у мене дуже пов'язаний з зимою - це ковзани та лижі, я люблю кататися на різних гірках.
 • Вера
  19 Mar, 13:57
  /Как вы относитесь к событиям в стране? в Крыму? у вас есть друзья-родственники в России?
  Лама
  В Росії у мене родичів немає. Як я відношусь? Мені дуже боляче спостерігати і на це все дивитися. Я дуже переживаю і моя команда також - весь цей час ми живемо як на пороховій бочці. Хочеться, щоб швидше ця ситуація розв'язалася. Саме основне - щоб не було війни і щоб Крим залишився в складі України. Тому що я впевнена, що дуже багато людей в Криму переживають за те, щоб не перейти до Росії, а залишитись в Україні.
 • Алена
  19 Mar, 13:57
  Какое у вас хобби? что помогает расслабиться после тяжелого дня?
  Лама
  Я зрозуміла, що я дуже люблю готувати. Коли в мене є час, я так розслабляюсь. Також я люблю спілкуватись з друзями, інколи я люблю просто побути наодинці. А також мені приносять радість домашні улюбленці - мій котик і нещодавно коханий подарував мені біленького кролика. Коли я залишаюсь з ними наодинці, вони приносять таку радість, складається таке враження, що це якась медитація, такий розслаблюючий стан - одразу все стає на місце, повне блаженство.
 • Кристина
  19 Mar, 13:56
  Над чем вы сейчас работаете? где вас можно будет увидеть в ближайшее время?
  Лама
  Працюємо над нашим четвертим альбомом, трошки записуємо його. Час від часу презентуємо наш третій альбом. Але ситуація в країні дуже важка - ми інколи їздимо по різним містам України і презентуємо наш альбом. Потім наш графік буде все більше і більше розширюватись
 • даша
  19 Mar, 13:41
  Как вы относитесь к православным постам?
  Лама
  Я дотримуюся посту, тому що я так вихована. Мене з дитинства так навчила бабуся і батьки, я завжди ходила до греко-католицької церкви. Я дотримуюся всіх правил, посту, всіх свят.
 • Гавриил
  19 Mar, 13:40
  Как вы думаете, во сколько лет нужно выходить на пенсию?
  Лама
  А це як хто себе почуває :) Що ти відчуваєш - якщо тобі важко, то вже можна йти на пенсію. А якщо багато сил та енергії і нових ідей - можна працювати до самої старості. Хоча насправді я вважаю, що старих людей не буває.
 • Коля
  19 Mar, 13:39
  Вы могли бы полюбить толстого мужчину?
  Лама
  Цікаве питання :) Насправді, залежно від того, якого товстого. Так як я люблю гармонію, то в першу чергу духовний світ, людські якості. Я знаю, що всяке може бути.
 • Иннесса
  19 Mar, 13:39
  Вы любите ходить на стри-денс?
  Лама
  Не люблю.
 • Маша
  19 Mar, 13:38
  Вы могли бы простить мужчине измену? Вам изменял когда-то любимый?
  Лама
  Мені точно ніхто не зраджував, це однозначно. А пробачити - не змогла б.
 • Антонина
  19 Mar, 12:57
  Доброго дня! Скажи будь-ласка, який танець, на твою думку, відображає ваші з коханим стосунки і чому? Який танець був найбільш складним для тебе на проекті "Пристрасті на паркеті"? Дякую
  Лама
  Я вважаю, що для мене особисто відображає наші стосунки або тантричний танець, або контемпорарі. Тантричний танець - це танець двох душ, в ньому немає спеціально придуманих рухів. Під музику ти сам імпровізуєш. Якщо подивитись в дзеркало, то ти можеш побачите те, на що ти ніколи не могла подумати, що ти на це здатна, на такі рухи, на таку витонченість. Такі танці я дуже люблю танцювати. Чесно кажучи, напевно, найбільш складним був вальс. Його дійсно дуже важко танцювати, потрібно дуже сильно відчувати партнера. Але я вважаю, що ми його дуже добре станцювали, передали всі емоції. А найбільше мені подобалось виконувати трюки. Там був один трюк, який я сама придумала, він перейнятий із фігурного катання.
 • Аня
  19 Mar, 08:02
  Приветик Lama! У меня к тебе три очень весёлых вопроса, постарайся на них ответить, только если можно, то честно: 1. Какой у тебя рост без каблуков? 2. Какой у тебя размер ноги? 3. Правда ли, что у тебя размер ноги достаточно маленький?
  Лама
  Ріст у мене - 154 см. приблизно. Розмір ноги - 35. Я взагалі Дюймовочка, якщо хтось не знав :)
 • yurko
  18 Mar, 21:32
  коли нарешті заспіваєш англійською ????
  Лама
  Напевно тоді, коли до цього прийде час.
 • Дмитрий
  18 Mar, 21:26
  Когда группа Lama порадует нас новой видео работай или синглом?
  Лама
  Я думаю, коли в країні трошки заспокоїться ситуація. Ми вже готовимо випуск синглу і відео, але через події в країні ми трошки переносимо дату релізу.
 • Наталья
  18 Mar, 19:53
  Уважаемая Наталья, два года назад я открыла для себя совершенно самобытную украинскую певицу Ламу. Музыка, тексты, подача материала - от этого микса я испытываю непередаваемый восторг. К сожалению, в связи с последними событиями на Украине, попасть на Ваш концерт в ближайшее время на Вашей исторической родине не получится, хотя были планы посетить западные регионы Украины, где часто проходят Ваши концерты. В связи с этим вопрос: планируете ли Вы завоевать популярность в России и приехать с концертом, например, в Москву? Ваша горячая поклонница
  Лама
  Ми одного разу приїхали до Москви - я не знаю, чи зрозумів нас там хтось, тому що я спілкувалась виключно українською мовою. Реакція була трошки неоднозначна. Але я просто знаю, що у мене є багато прихильників в Росії, я також хотіла б презентувати нашу творчість не лише в Україні, а і в Росії, і в Європі, і в Америці, якщо це колись стане можливим. Не скажу, що є в планах, але такі бажання присутні. Якщо нас там не заборонять, то обов'язково приїду.
 • Оксана
  18 Mar, 19:40
  Наталья,был ли у вас когда-нибудь страх выходить на сцену,перед большим скоплением людей?? Есть ли у вас какие-нибудь фобии. Если да,то как Вы их побороли?
  Лама
  З приводу великої сцени і великої кількості людей - я від цього завжди отримувала задоволення. Для мене чим більше людей, тим краще я себе відчуваю. А хвилювання присутнє завжди, в любому випадку, тому що це творчість - я не можу перед виходом на сцену бути черствою. Кожним виступом на сцені я живу. В мене є деякі фобії. Я дуже не люблю маленьких приміщень, наприклад, ліфтів. Як такого страху немає, але довго я б там не пробула. А також я дуже не люблю бути в темній кімнаті, тому коли я лягаю спати, я вмикаю собі світильник.
 • Женя
  18 Mar, 15:41
  Лама, в какой город вы мечтаете поехать?
  Лама
  Я хочу поїхати ще раз до Єрусалиму. Дякую вам за запитання, було дуже приємно! Сподіваюсь, що ми ще неодноразово будемо з вами зустрічатися, я буду залюбки відповідати на ваші запитання. Всім пока!
Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь