Переключиться на мобильную версию

Дана из "Холостяка 10" снялась полностью обнаженной в душе

Финалистка романтического шоу "Холостяк 10" Дана Оханская поразила соблазнительными снимками.
Дана из "Холостяка 10" снялась полностью обнаженной в душе
Дана из "Холостяка 10" снялась полностью обнаженной в душе
instagram.com/dana_okhanska

Финалистка десятого сезона проекта “Холостяк“, владелица модельного агенства Дана Оханская взбудоражила Сеть провокационной фотосессией. 25-летняя телезвезда снялась совсем без одежды.

Читай также: Полностью обнаженная: Ирина Шейк позировала для глянца без одежды

На своей странице в Инстаграм девушка опубликовала подборку кадров, где она позировала полностью обнаженной под струями воды в душе. Грудь она прикрыла рукой. А в описании к горячим кадрам Оханская поразмышляла на тему отношений с мужчинами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Є чоловіки, яких просто хочеться любити. Попри і завдяки. Миттєво і назавжди. По-різному. Зустрічаєш такого чоловіка - і зникаєш в ньому. Розчиняєшся, як цукор в гарячому чаї. З ним, зазвичай, спочатку не думаєш про “через 5 років“ затишний будинок на околиці міста, кудлатого лабрадора та малюка на триколісному велосипеді. З ним важко думати про щось, окрім любові. Того її підвиду, коли цілуватися аби-де і кохатися аби-скільки 🙈 Просто слухаєш його баритон, дихаєш його шкірою і роздивляєшся кожен бездоганний міліметр його тіла: вольові гострі ключиці, високі вилиці, такі по-чоловічому масивні вени на руках, косі м'язи преса, рельєфи на животі, сексуально розкуйовджене волосся... І так поволі від всього цього візуально прекрасного втрачаєш розум. Головне - вчасно зупинитися. Він може дозволити бути з ним тимчасово. А іноді може подарувати місяці і роки. Краще тимчасово. Полюбила декілька днів - і тікай 🏃🏻‍♀️ Так безпечніше. Бо якщо починаєш думати про “через 5 років“... Такий чоловік може викликати Beauty addicted. І хоча варто сказати, що він теж вміє любити. І буде любити. Але по-своєму... Такого зустрічаєш один раз, любиш один раз, а потім підсвідомо шукаєш чимось схожих на нього. Іноді рисами зовнішності, а іноді ти помічаєш просто такий же тембр голосу, почуття гумору, горду поставу, виразний погляд, манеру спілкуватися, спосіб тримати за руку... І знову хочеться любити. По-іншому, але в якийсь спосіб обов'язково любити. І добре, якщо цей інший виявиться вже якраз для затишного будинку на околиці міста, кудлатого лабрадора та малюка на триколісному велосипеді...🙃 Ох. Дана ©️ P.S. Закохані?:) #прочоловіків #kohayte_sya

Допис, поширений Дана Оханська (@dana_okhanska)


Ранее мы писали, что 41-летняя Кейт Хадсон снялась топлес.

Хотите знать важные и актуальные новости раньше всех? Подписывайтесь на Ivona.bigmir.net:) в Facebook и Instagram. ​

Комментариев (2)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
гость  (аноним)  20.10.2020, 16:01
Оценка:  0
гость
Пиз...день вымывает для очередного приёма
гость  (аноним)  20.10.2020, 15:28
Оценка:  +2
гость
Швабра
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь