Переключиться на мобильную версию

Беременная Джамала похвасталась дерзким образом

Певица показала свежий look и рассказала о песне "Поринь" с ее нового альбома.
Беременная Джамала похвасталась дерзким образом
Беременная Джамала похвасталась дерзким образом
instagram.com/jamalajaaa

Украинская исполнительница, победительница “Евровидения 2016“ Джамала удивила подписчиков новой публикацией. Звезда, которая недавно объявила о второй беременности, похвасталась весьма дерским образом.

Читай также: Джамала рассказала о реакции мужа на ее вторую беременность

На своей странице в Инстаграм Джамала опубликовала отрывок с песни “Поринь“ из нового альбома “Свої“. В качестве заставки для видео артистка выбрала фото, где она позирует в ржаных джинсах, в черном топе, темных очках и красных туфлях. Кроме того, певица накинула на одну руку джинсовую куртку. А в описании к ролику Джамала рассказала, о чем композиция “Поринь“.

“А вам знайомо? Ти дістаєш телефон, щоб відправити смс або зателефонувати, але ось уже перевіряєш що там нового в інстаграмі або фейсбуці… Ти занурюєшся в інший світ - яскраві фото, відео змінюються одне за одним, посилання, цікаві статті, пости друзів і знайомих. Начебто тільки зайшов, а вже минула година, дві, чи навіть більше! Коли @koloah надіслав мені інструментальне демо, після прослуховування моєю першою асоціацією була історія, описана вище. Зі мною, на жаль, таке трапляється часто. І тоді в голову прийшла ідея пісні #Поринь, в якій розповідь йде від імені штучного інтелекту. Наш телефон знає про нас все - яку музику любимо, з ким дружимо, які покупки плануємо зробити, куди забронювали квитки і багато-багато всього. У якийсь момент ми стали від нього залежні. Мобільний керує нами, він пропонує стерти межу між реальним світом і штучно створеним, в якому тобі зручно перебувати. Ти поринаєш у віртуальний світ, але не поверхово, ти тонеш у ньому. Він манить і зачаровує тебе, як в міфах голоси сирен заманювали подорожніх“, - написала украинская певица.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

А вам знайомо? ⠀ Ти дістаєш телефон, щоб відправити смс або зателефонувати, але ось уже перевіряєш що там нового в інстаграмі або фейсбуці… Ти занурюєшся в інший світ — яскраві фото, відео змінюються одне за одним, посилання, цікаві статті, пости друзів і знайомих. Начебто тільки зайшов, а вже минула година, дві, чи навіть більше! ⠀ Коли @koloah надіслав мені інструментальне демо, після прослуховування моєю першою асоціацією була історія, описана вище. Зі мною, на жаль, таке трапляється часто. І тоді в голову прийшла ідея пісні #Поринь, в якій розповідь йде від імені штучного інтелекту. ⠀ Наш телефон знає про нас все — яку музику любимо, з ким дружимо, які покупки плануємо зробити, куди забронювали квитки і багато-багато всього. У якийсь момент ми стали від нього залежні. Мобільний керує нами, він пропонує стерти межу між реальним світом і штучно створеним, в якому тобі зручно перебувати. Ти поринаєш у віртуальний світ, але не поверхово, ти тонеш у ньому. Він манить і зачаровує тебе, як в міфах голоси сирен заманювали подорожніх. ⠀ Слухай альбом #Свої! Посилання у шапці профілю ⬆️ ⠀ #jamala_свої #koloah #джамала

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)


Ранее Джамала рассказала, скольких детей еще планирует родить.

Хотите знать важные и актуальные новости раньше всех? Подписывайтесь на Ivona.bigmir.net:) в Facebook и Instagram. ​

Комментариев (4)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
гость  (аноним)  26.02.2020, 17:36
Оценка:  +3
гость
а она не хочет примерить образ эмигрантки на надувной лодки и свалить куда нить в Африку? видеть ее грызло тошно
pусский  (аноним)  26.02.2020, 15:20
Оценка:  +3
pусский
Пёрну ей в рыло!
гость  (аноним)  26.02.2020, 12:52
Оценка:  +4
гость
Татарва ибаная!
Путин-Xyйло    26.02.2020, 13:57
Оценка:  -6
Путин-Xyйло
Кацап конченный!
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь