Переключиться на мобильную версию

"Мы с ним похожи": Оля Цибульская сравнила себя с домашним питомцем

Певица Оля Цибульская показала своего питомца и рассказала, чем они похожи.
"Мы с ним похожи": Оля Цибульская сравнила себя с домашним питомцем
"Мы с ним похожи": Оля Цибульская сравнила себя с домашним питомцем
instagram.com/cybulskaya

Известная украинская исполнительница и ведущая Оля Цибульская познакомила поклонником с еще одним членом своей семьи. Певица показала своего домашнего питомца.

Читай также: Оля Цибульская трогательно поздравила мужа с юбилеем свадьбы

На своей странице в Instagram 33-летняя звезда опубликовала снимок со своим котом, который получил кличку в честь мультяшного героя Симбы. В описании к снимку Оля призналась, что считает питомца своим старшим сыном. По словам артистки, она завела кота после первых мыслей о материнстве.

“Сімба-наш старший син. Він з’явився з першим потягом до материнства.Коли хотілось не тільки ходити по справам, а і турбуватись про когось“, - написала Цибульская.

Читай также: “Какой красавчик!“: Оля Цибульская впервые показала своего брата

Певица призналась, что питомец очень похож на нее. Как и она, кот очень сдержанный, но терпеть не может ультиматумов. Также Оля вспомнила, что рассталась со своими бойфрендами из-за ультиматумов.

“Ми з ним схожі :
Сімба терпіти не може ультиматумів.Якщо йому принципово щось заборонити - він зробить все , аби сусіди вночі думали , що кіт кричить бо його їдять. В мене та сама історія. Всі 2,5 кавалери летіли під три чорти, як тільки висували мені найменший ультиматум.

Сімба стриманий. Він дійсно не любить коли його притискають, лізуть на його територію,але має залізні нерви, щоб терпіти до останнього. Я навчилась в нього терпимості. Але скажу чесно , іноді кігті треба випускати, бо сідають на голову“.

Читай также: Оля Цибульская призналась, какое письмо получила от мужа 5 лет назад

Цибульская заявила, что Симба научил ее любить тех, кто находится рядом. Также она поинтересовалась у подписчиков, есть ли у них кот.

“Сімба навчив мене любити тих хто поряд. За будь-яких умов, в будь-якому настрої. Легко лайкати фото незнайомих людей і писати компліменти тому, хто існує тільки в інтернеті. Спробуй приймати того хто поруч завжди і не намагатись перевірити на міцність його любов. Спробуй зробити штиль з найближчими, не в красивих фразах, а на ділі. Бо зрозуміти що шерсть на чорній сукні це обійми, а не бажання зіпсувати тобі лук- іноді просто не вистачає мудрості. Сімба, люблю тебе. А в тебе є кіт?, - написала Оля Цибульская.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Я і моя кіска ❤️ Сімба-наш старший син.🔆 Він з’явився з першим потягом до материнства.Коли хотілось не тільки ходити по справам, а і турбуватись про когось. Ми з ним схожі : ⠀ ✅Сімба терпіти не може ультиматумів🔥Якщо йому принципово щось заборонити - він зробить все , аби сусіди вночі думали , що кіт кричить бо його їдять 🤣В мене та сама історія. Всі 2,5 кавалери летіли під три чорти, як тільки висували мені найменший ультиматум. ⠀ ✅ Сімба стриманий. Він дійсно не любить коли його притискають , лізуть на його територію,але має залізні нерви, щоб терпіти до останнього.🧚🏼‍♀️Я навчилась в нього терпимості. Але скажу чесно , іноді кігті треба випускати,бо сідають на голову💯✈️ ⠀ ✅Сімба навчив мене любити тих хто поряд. За будь-яких умов, в будь-якому настрої. 💃🏽Легко лайкати фото незнайомих людей і писати компліменти тому, хто існує тільки в інтернеті. 🤔Спробуй приймати того хто поруч завжди і не намагатись перевірити на міцність його любов. Спробуй зробити штиль з найближчими, не в красивих фразах, а на ділі😻Бо зрозуміти що шерсть на чорній сукні це обійми, а не бажання зіпсувати тобі лук- іноді просто не вистачає мудрості. Сімба , люблю тебе ❤️А в тебе є кіт ? #моякиця #британець #сімба #цибульська #cybulskaya

Допис, поширений Оля Цибульська (@cybulskaya)

Напомним, ранее Оля Цибульская поделилась интересными подробности о рождении сына.

Комментариев (2)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
гость  (аноним)  03.09.2019, 19:30
Оценка:  0
гость
На 100% похожи!
У кота такая же наглая и тупая морда, как и у этой галицайской шмары.
гость  (аноним)  30.08.2019, 14:42
Оценка:  0
гость
А шо у котитка тоже обвисли сисяки и он рагуль тупорылый?
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь