Переключиться на мобильную версию

Валентина Хамайко объяснила, почему вышла на работу сразу после родов

Украинская ведущая Валентина Хамайко появилась в эфире уже на третий день после того, как родила четвертого ребенка: названа причина.
Валентина Хамайко объяснила, почему вышла на работу сразу после родов
Валентина Хамайко объяснила, почему вышла на работу сразу после родов
instagram.com/valentinakhamaiko/

Украинская ведущая Валентина Хамайко недавно родила четвертого ребенка и уже на третий день после родов появилась в эфире.

Читай также: Валентина Хамайко опубликовала школьное фото

Многие зрительницы начали упрекать женщину в этом, говоря, что она совершенно не думает о здоровье малыша и лишь стремиться заработать побольше денег. В своем влоге Валентина опровергла эту мысль и объяснила настоящие причины ее появления в кадре:

Я себя чувствовала после родов хорошо настолько, что мне даже не хотелось садиться в кресло, ложиться на кровать, чтобы меня с родовой палаты куда-то увозили. Соответственно так складывались карты, что я могу выйти в субботний эфир. 

Я люблю свою работу и была рада, что родила в такой промежуток и могу не пропускать выпуск. Нездоровую меня просто бы не выпустили из родзала.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Нам тиждень...нам бо я досі живу з дитиною одним організмом! На руках, в обіймах, годуючись.... І сьогодні перший день, коли ми нікуди не їдемо...і від цього неспішні хвилини поряд стають ще ціннішими. В перші дні я відчувала, що старші діти скучили...постійно перебивали один одного і гукали МАМА !!! щохвилини) Але варто було кожному приділити час, так щоб побути хоча б декілька годин наодинці і все...все стало набагато краще. Ціна питання: - в неділю я ходила з Соломією в кіно на Лучкунчика ( маленький був зімною ) - ввечері на дитячий день народження з Мирославою - понеділок ми провели з Михайлом - в середу був запланований візит до педіатра, а після вже поїхала до чоловіка ...йому теж була потрібна підтримка;)) і все з малям! І ось вона НАША СЕРЕДА і відпочинок в #sleepyheaddeluxe від @tukkacomua. А замість ковдри - пухова хустка, дарунок від прабабусі ❤ І нехай за вікном буде сніг❄❄❄ #onistratfamily #матраскокон #валентинахамайко P.S. Скоро напишу про свої відкриття, вони ж мої помічники з дитиною!

Допис, поширений Валентина Хамайко (@valentinakhamaiko)

 

Я счастлива и хочу получить удовольствие от этого процесса, не хочу стесняться того, что у меня все легко прошло и могу работать. Зачем мне сидеть дома, зарываться в бытовуху, если могу совмещать и у меня получилось сделать так, что муж мне помогает.

К слову, муж Валентины Андрей Онистрат заверил, что в деньгах его жена не нуждается, а работает себе в удовольствие:

Валя с самого начала не собиралась идти в декретный отпуск. Для нее было очень важно остаться в строю и находиться на волне социальной востребованности. Для меня это тоже важно, потому что это важно для нее.

Читай также: Валентина Хамайко презентовала свою первую кулинарную книгу

Отметим, что Валентина Хамайко воспитывает еще троих детей - 9-летнюю Соломию, 5-летнюю Мирославу и 5-летнего Михаила.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Всього троє дітей, але з ними мільйон відволікаючих факторів зробити те, що планувала. На тижні @marichkapadalko передала мені естафету на підтримку флешмобу @paveletskaya_svitlana #воничитають з запитом, що читають мої діти і як взагалі закохати дітей у читання 💚📖. 📚перші власні книги у Соломії ( старша ) з‘явились десь у 1,5 роки... Саме тоді почала з‘являтись звичка розглядати книгу перед сном і читати. @solomia_onistrat ідеальна дитина. Любила слухати і ставила сотні зустрічних питань...📌Перші книги обов‘язково мають бути з маленьким текстом і великою кількістю малюнків...щоб можна було не лише читати, а ще й розглядати намальоване та вигадувати свої варіанти тексту 📚З появою Михайла все трішки змінилось...я продовжила орієнтуватись на старшу дитину і читати книги які цікаві їй...a сину давала в руки його книгу...яскраву і з малюнками. Його вистачало на декілька хвилин.../ Десь з 3 р Михайла тактику змінила. Спочатку читала десь 15-20 хв перед сном для Соломії...а потім обіймала Михайла і читала його книгу...але син знову відволікався ...вистачало його на 5 хв спокою, а далі ти читай а я буду по ліжку стрибати🙈... 📌тут я просто терпіла...робила паузи, коли розуміла, що мене ніхто не слухає і продовжувала. лише тоді коли син питав чому я припинила читати. Пояснювала і знову читала. Справжнє бажання читати у Михайла з‘явилось лише зараз...в 7 років. І головним стимулом для цього став азарт!!!! Наша школа @think_global_school в Білогородці заохочує дітей до читання, виплачуючи за прочитані книги спеціальну шкільну валюту - «кепси». І це спрацювало👏🏻 📚Мирослава, найменша, ще не читає ...але обожнює книги... Головна умова - читати емоційно і в ролях, змінюючи голос кожного героя. ❣Важливо нам батькам не втратити терпіння і не переключитись на мультики з iPad перед сном чи б/я відео з телефону... ❣ Обов‘язково практикувати переказ казки і аналіз дій різних героїв. ❣Якщо в сім‘ї декілька дітей, то приділяти увагу кожному з них, читаючи книгу відповідно до віку! ❣ А ще у дітей є особливий азарт, коли вони мають свою книжкову шафу і можуть формувати власну бібліотеку. @liudmila.barbir та @nelya_shovkoplyas що ви читаєте дітям? #книголав #воничитаю

Допис, поширений Валентина Хамайко (@valentinakhamaiko)


Напомним, российский певец Влад Топалов заступился за свою жену - украинскую ведущую Регину Тодоренко, которая недавно родила ему сына в один день с Валентиной Хамайко. Эмоциональное обращение артиста к поклонникам читайте здесь.

Комментариев (2)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
гость  (аноним)  16.12.2018, 15:48
Оценка:  0
гость
Господи, да причём тут "бытовуха"?? Родила малыша, наслаждайся каждым его звуком. каждым его вздохом. каждой гримаске - это же крохотный человечек! А она за своим фанатичным рвением к работе всё это пропустит,передав свои материнские прекрасные моменты - мужу!
pусский  (аноним)  14.12.2018, 00:02
Оценка:  0
pусский
Когда этот Xyйвмайке пёрнет - я кончу! Гы-гы-гы!
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь