Переключиться на мобильную версию

«DZIDZIO перший раз»: 10 цікавих фактів під час написання сценарію

DZIDZIOFILM вже презентував офіційний трейлер романтичної комедії «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ».
DZIDZIO перший раз: цікаві факти, трейлер
DZIDZIO перший раз: цікаві факти, трейлер
пресс-служба
 1. Сценарій був написаний протягом 45 днів та ночей за участі Тараса Дроня, Сергія Либи (Бодя Павук), Михайла Хоми (Дзідзя) та Діани Юраш. Ідея сценарію належала Михайлові Хомі.
 2. Перед написанням сценарію четверо сценаристів п’ять діб провели у дуже важких роздумах та дискусіях за закритими дверима. Деталі дізнатися не вдалося, крім однієї: вперше вузьке коло колег перед стартом написання сценарію побачили сльози Михайла Хоми.
  Анна ТИхомирова (Квітка)
  Анна ТИхомирова (Квітка)
  пресс-служба

  Читайте также:  Пять интересных фактов о группе НЕРВЫ

 3. Сценарій творився у двох містах та місцях: в Києві на вулиці Стрілецькій в офісі DZIDZIOFILM та у Львові на вулиці Коновальця у маєтку зі статусом пам’ятки архітектури.
 4. Під час написання сценарію виникла необхідність обрати церковне свято для розвитку сюжету. Позаяк мова йшла про літо, то обирали між 12 липня - Святих Петра та Павла і 19 серпня - Преображенням Господнім. Обрали Преображення Господнє через яскраву та автентичну візуалізацію: освячення яблук, груш, слив, винограду та традиційних букетів з маку, чорнобривців, калини, чортополоху тощо. Знімальна група тривалий час шукала локацію церкви для зйомок. Оглянули десятки церков Львівської області: але отієї своєї та унікальної церкви так і не знаходили. Одного разу заїхали в село Молотів Жидачівського району на кладовище (цвинтар), де похований батько Михайла Хоми. Постояли біля могили, повернули голову і побачили серед травневої зелені прегарну дерев’яну церкву, у якій власне, і відспівували Степана Хому, батька. Церква як інтер’єрно, так і екстер’єрно вразила і була однозначно обрана творчою групою для зйомок. Яким було здивування сценаристів, коли вони над дверима церкви, крім року заснування 1934-го, прочитали: Церква Преображення Господнього.
  DZIDZIO дзвонить мамі
  DZIDZIO дзвонить мамі
  пресс-служба
 5. Під час написання сценарію Діана Юраш посперечалася з Михайлом Хомою, що з легкістю зіграє будь-яку роль у фільмі. Їй випала роль прибиральниці туалетів у Львівському аеропорту імені короля Данила Галицького. Однак сценаристка і водночас виконавчий продюсер фільму переконала продюсерів за тиждень до зйомок в аеропорту скасувати зйомки саме в інтер'єрі аеропорту через високу вартість аренди та масових сцен. Тому серед акторського складу прізвище Юраш відсутнє.

  Читайте также:  Премьера: Сергей Бабкин презентовал новый синг "Дихай повільно"

 6. Майстрами діалогів під час написання сценарію переважно виступали Михайло Хома та Сергій Либа, сарказм та іронія дісталася текстам від Діани Юраш, включно з деякими несподіваними поворотами сюжету, а Тарас Дронь творив ліричні та надихаючі «описи дії» і став автором кількох напрочуд романтичних сцен.
  Михайло Хома (DZIDZIO)
  Михайло Хома (DZIDZIO)
  пресс-служба
 7. Написання сценарію переривалося тільки на один день - Великдень.
 8. Публічно для творчої групи сценарій було зачитано 8 травня 2018 року. Звукорежисер Сергій Степанський висловив думку, що Бодя Павук у фільмі має бути жорстокіше покараний за свою брутальну поведінку. Сценаристи дослухалися до рекомендацій Степанського і покарали Бодю Павука у свій творчий спосіб.
 9. Сцени сексу у фільмі обговорювалися тривалий час, однак всі варіанти, пропоновані сценаристами, Михайло Хома заперечував. Якось Діана Юраш з Тарасом Дронем у швидкісному потязі Львів-Київ переглядали десятки референсів сексуальних сцен у світових кіно шедеврах, за що отримали зауваження від пасажирів, і щоб уникнути нарікань - закрили ноутбук. У цю ж хвилю публічного присоромлення Тарасу Дроню прийшла фантастична ідея, яка нарешті, сподобалася Дзідзьові.
  Сергій Либа (Бодя Павук) та Михайло Хома (DZIDZIO)
  Сергій Либа (Бодя Павук) та Михайло Хома (DZIDZIO)
  пресс-служба
 10. Всі діалоги мами Галини Янівни у сценарії написав Михайло Хома, але мама, граючи роль мами, все одно всі тексти переписала «під себе», саме так, як вона хотіла. Тому Галина Янівна і є тим п’ятим сценаристом. Сценаристом життя Михайла Хоми.

Подивитись трейлер можна тут:


Напомним также, что победитель «Х-фактор» Миша Панчишин презентует новый клип.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь