Переключиться на мобильную версию

Україна: Олег Скрипка записав пісню до 25-ї річниці незалежності

Авторами музики та слів пісні Україна, написаної у стилі нео-етно рок, є Олег Скрипка та Євген Гапон – фронтмени українських гуртів Воплі Відоплясова і Nokturnal Mortum.

Серед митців, які підтримали проект – відомий український художник Олег Шупляк, який зробив відео-ряд на пісню Україна. Він отримав визнання в Україні і світі як автор картин-ілюзій в техніці Двовзори, де на одному полотні можна побачити не лише портрет, а й пейзаж або жанрову сцену.

Слухай пісню Україна Олега Скрипки:

Олег Скрипка - Україна
0:00 / 05:00

Читай также:  Евровидение 2016: Олег Скрипка прокомментировал песню Джамалы

“Ця пісня народжувалася довго і непросто. Ми намагалися укласти у неї власні переживання і очікування. Але життя в Україні вирує занадто швидко. Усі студійні аудіоверсії не встигали за цим виром… Фронтовий тур гурту ВВ із виступами в Авдіїівці, Мар’їнці та Костянтинівці  ще більше змінив моє сприйняття світу. Там я побачив українських героїв. Це – алмази, кристально чисті та міцні. У порівнянні з ними кіношні супермени – хлопчаки для биття“.

Я пишаюся тим, що живу на одній землі і дихаю одним повітрям із такими людьми, – розповідає Олега Скрипки. – Це відчуття надало нове звучання пісні Україна, глибші слова та виразніші музичні відтінки. Я мрію, аби моє сприйняття рідної країни відчув серцем кожен із вас. Аби світла та героїчна Україна постала перед усіма нами. Адже Україна – це ти. Саме це ми вкладаємо в меседж у назві нашого спільного проекту -  U-KRAINA. Ця пісня є дарунком українським бійцям-атлантам, які тримають на своїх плечах мирне небо над Україною. А також – кожному українцю, який пишається своєю країною, уособлює із нею власну долю, своє майбутнє і несе відповідальність за неї”.

Напомним, группа The Hardkiss презентовала новый яркий клип.

Комментариев (4)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
гость  (аноним)  22.08.2016, 15:51
Оценка:  -1
гость
13.06 - кацапская грубая свинособака
гость  (аноним)  22.08.2016, 13:38
Оценка:  -1
гость
Дякуємо, щиро дякуємо.
гость  (аноним)  22.08.2016, 13:09
Оценка:  +1
гость
Тупорылый рогуль!
Эмилия02    22.08.2016, 11:26
Оценка:  -1
Эмилия02
Цілком розділяю з шановним паном Скрипкою настрій та намагання порадувати нас новою , непересічною піснею. Прилучаюсь до щирого посилу і щедрого бажання . Але в музичному плані констатую той факт ,що прориву знов не сталось. Вийшло троньки занудно, ледь одноманітно і очікувано. А музику пишуть в студіях західніш Грінвічу.
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь