Переключиться на мобильную версию

8 Березня: зірки прокоментували своє ставлення до святаЭксклюзив

Українскькі артисти – Тоня Матвіенко, Арсен Мірзоян, Павло Табаков та Марія Бурмака – прокоментували своє ставлення до жіночого свята 8 Березня.

Тоня Матвіенко
Тоня Матвіенко
пресс-служба

Читай также: Паша Табаков одержим незнакомкой в новом клипе

Незабаром настане міжнародний жіночний день, котрий щорічно відзначається 8-го березня. Українські співаки розповіли Ivona, що для них означає це свято.

Мені свято 8 березня подобається тим, що з`являється ще одна нагода приділити жінкам більше уваги, подарувати подарунки, квіти і т.д. Сприймаю його, як свято весни і пробудження землі і жіночого начала від зимової, сніжної казки. Але в моїй сім'ї святкування 8 березня відбувається дещо по-іншому. Я не дарую дружині квіти цього дня. В нас є хороша традиція, коли протягом року я повертаюся додому після поїздок (а це трапляється майже щотижня), дарую їй красивий букет квітів!Ми переконані, це краще, ніж один раз на 8 березня))). Отже цього року, на це свято, я подарую дружині щось смачне і солодке. А квіти в нас будуть стояти щотижня нові“, – сказав Павло Табаков.

Павло Табаков
Павло Табаков
пресс-служба

8 Березня для мене свято весни! Це свято пов'язане з моїм коханим. Мої улюблені квіти, увага і щирість, завжди в цей день особливі. Навіть, якщо Арсен і працює, він все зробить, щоб мене побалувати...“, – прокоментувала Тоня Матвіенко.

Арсен Мірзоян
Арсен Мірзоян
пресс-служба

Більшість артистів працюють на свята. На 8-ме березня я завжди стояв на сцені. Щодо подарунків, то вони мають бути суто жіночі: можу запевнити і не сприймайте, як рекламу – продукція sisley ніколи не програвала (smiley), ювелірні вироби так само. І традиційно тюльпани - Тоня їх обожнює (smiley). Ну, і звісно, в цей день жінка має відчути на всі сто, що вона найбажаніша і найдорожча половинка. Так що сміливо приміряйте на себе амплуа Стаса Міхайлова (smiley)“, – розповів Арсен Мирзоян.

Марія Бурмака
Марія Бурмака
пресс-служба

Для мене 8 Березня – це день спогадів. Про те, як я вітала маму і бабусю, а в школі чекала привітань, як знаків уваги. Великого значення цьому дню я зараз не надаю, але якщо мене вітатимуть, буде приємно“, – сказала Марія Бурмака.

Нагадаємо, Арсен Мірзоян відповів на критику Тоні Матвіенко.

Дивись виступ Тоні Матвіенко з піснею Tin Whistle на нацотборі Євробачення 2016 від України:

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь