Переключиться на мобильную версию

Відчуття, яких не дасть інтернет: ТОП-5 книжок українською від видавцяЭксклюзив

Видавець, генеральний директор CO-OP Media, кандидат наук із соціальних комунікацій Алла Шоріна склала ТОП-5 українских книжок, які знайдуть місце у твоїй родинній бібліотеці.

Алла Шоріна
Алла Шоріна
facebook.com/allashorina

Алла Шоріна, на честь дня української писемності запропонувала книжки, які на її думку будуть цікаві для спільного читання та обговорення у сімейному колі.

Їх приємно тримати в руках, цікаво гортати знову і знов, переповідати гостям захоплюючі історії.

Легкі для читання, ці книги дарують відчуття, яких не дасть інтернет.

1. Катерина Білокур. Мистецька заповідь. Видавництво Родовід.

Катерина Білокур. Мистецька заповідь. Видавництво Родовід.
Катерина Білокур. Мистецька заповідь. Видавництво Родовід.

Книга про українську художницю-самоучку Катерину Білокур, роботи якої свого часу на виставці у Парижі вразили самого Пікассо. “Якби ми мали такого художника, ми б прославили її на весь світ”, - вигукнув він перед картиною Білокур. Книга про силу таланту дівчини без будь-якої освіти, яка малює, попри міщанські погляди родини, про радість і біль життя митця. Велику цінність мають численні якісні репродукції картин, більшість з яких український читач вже не знайде у вітчизняних музеях.

2. Укранїський геній Марчук: історії. Видавництво CO-OP Media.

Укранїський геній Марчук: історії. Видавництво CO-OP Media
Укранїський геній Марчук: історії. Видавництво CO-OP Media

Арт-книга про  українського художника Івана Марчука, який пройшов шлях від “сільского хлопця Івасика” до найбільш титулованого митця за всю історію незалежної України (окрім, українських державних нагород у 2007 р включений до британського рейтингу “Сто геніїв сучасності”, роботи експонуються у найпрестижніших галереях світу). Книга із унікальними, вперше надрукованими ілюстраціями, якими поділився художник, дасть змогу замислитися над тим, якою є ціна таланту, розповість про його чи то причину, чи то “побічний ефект” - самотність.

3. Теплі історії талановитих людей. Видавництво Брайт Букс.

Теплі історії талановитих людей. Видавництво Брайт Букс
Теплі історії талановитих людей. Видавництво Брайт Букс

На сторінках книги журналістки “Громадського радіо” Іріни Славінської представники української культури - письменники, музиканти, телеведучі - розповідають про пригоди і ситуації, які траплялися із ними, діляться спогадами та враженнями. Юрій Андрухович, Ірена Карпа, Ольга Герасим’юк поряд із іншими героями тут людяні, близькі, зрозумілі...Книга дарує відчуття великих можливостей для тих, хто також прагне стати зіркою. Читається легко, переповідається ще легше:-).

4. Фріда Кало. Безжальна врода. Видавництво Нора-друк.

Фріда Кало. Безжальна врода. Видавництво Нора-друк
Фріда Кало. Безжальна врода. Видавництво Нора-друк

Трагічне життя мексиканської художниці Фріди Кало сповнене пристрастю та майже дикою впертістю і непокорою. Його опис заворожує майже так як і незбагненні малюнки Фріди. Книга французького письменника Жерара де Кортенза у якісному перекладі на українську змусить читача задуматися про те, за яких умов можлива жіночність, що ховається за прагненням митця до свободи, про якість стосунків з чоловіками жінки, яка живе у стражданні. Ця книга - нагода для жінки-читача трохи зануритися у себе та насолодитися обговоренням книги із читачем протилежної статі.

5. Шукач. Видавництво Companion Group.

Після того як українському читачеві запропонували адаптацію англомовних книжок-загадок, які в Україні вийшли в серії “Шукач”, родинні вечори стали іншими. Вся сім’я, а нерідко й гості, не можуть відірватися від яскравого та дотепного видання аж доки не пройдуть усі сторінки. Вік і стать значення не мають. Гарна поліграфія, несподівані розгадки, дух пригод та таємниць байдужим не залишать нікого.

Залишаймо на книжкових полицях вдома найцінніше. Приємного читання!

 
Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь