Переключиться на мобильную версию

Онлайн-конференция с Сергеем ПритулойЭксклюзив

Спецтема: Евровидение 2017
Популярный украинский комик и телеведущий Сергей Притула посетил редакцию Ivona 7 марта.

Сергей Притула — украинский телеведущий, актер, автор и сопродюсер народного скетч-шоу Файна Юкрайна, экс-ведущий утреннего шоу Подъем (2008—2011) и талант-шоу Украина слезам не верит на Новом канале, ведущий Педан-Притула шоу, ведущий пост-шоу Страсти по ревизору, Кто сверху?.

С 2015 года — ведущий программы Суперинтуиция. Резидент Comedy Club UA. С 2016 года — ведущий шоу Варьяты на Новом канале.

7 марта популярный комик посетил редакцию Ivona и во время онлайн-конференции с 15.00 до 16.00 ответил на вопросы поклонников.

Сергей Притула рассказал о смешных случаях во время нацотбора на Евровидение 2017 от Украины, где он был ведущим и успел покорить судей, участников проекта и зрителей своим искрометным юмором. Также артист поделился, что его вдохновляет на создание комических шоу, как удается всегда быть в хорошем расположении духа и многом другом.

Вопросы
58
 • Тина
  7 Mar, 15:40
  Доброго дня, Сергій! Хто будет вести Евробачення? Якщо не ви, то чому? У вас це гарно, з гумором "заходить" :-)
  Сергей Притула
  Тімур Мірошниченко, Вова Остапчук і Саша Скічко. Всі є професіоналами, думаю, для кожного з них це буде дуже гарна "пташечка" чергового досягнення на кар'єрній дробині. Щодо гумору, то це не той проект, де ти можеш імпровізувати, позаяк все прописано до секунди. Саме тому я і не дуже переймаюсь тим, що я не долучений до ведення, тому що на відміну від національного відбору імпровізаційна робота зведена до нуля. Це трошки не мій стиль роботи в прямому ефірі.
 • Танюша
  7 Mar, 15:01
  Добрый день, Сережа! скажите, пожалуйста, когда на Нов.канале выйдет 2-й сезон Варьятов??? Жду-не дождусь уже ;)))
  Сергей Притула
  Зйомки другого сезону відбудуться в серпні цього року, рекомендую ближче до серпня слідкувати за цією темою, тому що ми не будемо виставляти квиточки на наші ТВ-версії. Справа в тім, що головним недоліком нашого першого сезону тб-версйї Вар’яти-шоу стала невідповідність знімального майданчика тій атмосфері, яка панує у нас на концертах. Це були "спеціально запрошені" люди, які прийшли на роботу - сидіти на зйомках. Нам не вистачило правильного сприйняття нашої роботи на знімальному майданчику - це були, як ми їх називаємо, "спеціально запрошені люди", які прийшли на роботу, сидіти на зйомках. Люди прийшли без очікування, їм все одно, куди приходити - на Вар’яти-шоу, на Х-Фактор, на Голос країни... А нам потрібно, щоб прийшли люди, заряджені на гумор, які хочуть посміятись, - я переконаний, що другий сезон Вам сподобається набагато більше. Зрештою, час покаже, але я дуже вірю. Я дякую всім за ваші запитання! Бережіть себе, допомагайте волонтерам, слідкуйте за іншими гуманітарними проектами навколо себе, не зациклюйтесь лише на своїй персоні, сплачуйте податки та тримайте ноги в теплі. І доброго вам всім здоров'я! Дякую!
 • Оля
  7 Mar, 15:41
  Доброго дня,чому Жогло все грубший і грубший?)))))
  Сергей Притула
  Оля, Жогло все грубший і грубший, тому що він все їсть і їсть. Ну, не хоче людина худнути, ну що, я маю розстріляти? Але він максимально добре виконує свої обов'язки. Є речі, до яких кожен має дожити добровільно. Мені, наприклад, некомфортно переходити межу певної ваги - тому я ходжу до спортзалу. Насамперед перейматись має він і його найближче оточення.
 • Марина Боглаева
  3 Mar, 09:37
  Почему вы отказалались быть ведущим на Евровидении? Вы хорошо смотрелись в кадре)
  Сергей Притула
  Я не проявив бажання на зустрічі з стюартом, який відповідає за це. Якщо чесно, я дуже злий, тому що в якийсь прекрасний момент після того, як я оголосив, що не претендую на ведення Євробачення, з'явився прес-реліз, де оргкомітет повідомив, що є троє ведучих, відбір відбувався в три етапи кастингів, "в яких, до речі, приймав участь Сергій Притула". Тому, прошу, панство показати мені мій кастинг - хоча б один з трьох етапі. Давайте відверто говорити, як є: так, у нас була зустріч на початку грудня з представниками оргкомітету, ми поспілкувались, я запитався, що це за кусок хліба з маслом, запитався про свої обов'язки. Ми гарно поговорили, сказали, що розмова буде продовжена - мене півтори місяці протримали в підвішеному стані... Я не можу чекати, це не є Манна небесна. Ви пам'ятаєте, хто вів Євробачення минулого або позаминулого року? Ніхто не знає ведучих Євробачення, це не має ніякого фідбеку. Євробачення - це не самоціль, чотири ефіри на національному відборі далі мені набагато більший результат, ніж Євробачення. Коли ти під щось підписуєшся, ти маєш розуміти, що ти з цього матимеш. Я мав би тільки клопіт, тільки критику і два місяців без гастролей і питання від моїх пацанів, чим їм годувати родини і платити за комуналку. Вибачте.
 • Марина Боглаева
  3 Mar, 09:41
  Когда будет новый сезон Суперинтуиции?:)
  Сергей Притула
  Ми закінчили зйомки два тижні тому новий сезон - вихід в ефір планується в кінці березня.
 • Follow
  3 Mar, 11:13
  Как вы считаете вредит ли православие борьбе с коррупцией в плане заповеди "не убий"?
  Сергей Притула
  Як православний я запитаю, чого Ви обмежились тільки нашою конфесією? Відверто кажучи, до церкви і вірян у мене є певні претензії, але вони лежать дещо в іншій площині - починаючи з того, що церква в нашій країні ніколи не платила податків. Ми тут вже третій рік воюємо, збираємо по людям копійки на тепловізори, а святі отци собі трішки підбухують в Піст, б'ються на дискотеках і вмирають в компанії повії по саунам... мені здається, що вони не надто відірвались від нас, мирян, то нехай платять податки.
 • ЮЛІЯ
  3 Mar, 15:28
  Вітаю,Вас!)Сергію,ви найулюбленіший мій актор!Хотілось би запитати Вас, чи маєте,можливо задумувались колись, бажання стати президентом України,взяти керівництво над нею ,крокувати впевнено тільки вперед????Якщо ні,то хотілось побачити Вас у ролі майбутнього президента,який має велике почуття гумору, бажає найкращого країні,переживає за майбутнє українців та відданий патріот неньці-Україні)))Всьго найкращого Вам та Вашій творчості!
  Сергей Притула
  Юля, боюсь, що за реалій політичного життя нашої країни мій прихід на президентську посаду може відбутись тільки внаслідок державного перевороту. Легальних шляхів будь-кому видертись на таку вершину без спарки за олігархами - це практично неможливо. Щоб донести свої думки, тобі потрібне ТБ. ТБ належить олігархам, ти домовляєшся з олігархами, вони дають тобі ТБ, ти стаєш Президентом і ти їм винен. Ось таке зачароване коло.
 • татьяна
  3 Mar, 17:03
  Почему убрали мой вопрос, где я спрашивала- собирается ли Сергей МНОГО работать, т к он не дотягивает до ведущего ЦТ , оставив в то же время, матерные вопросы
  Сергей Притула
  Таня, я не винуватий, я прийшов відповідати. Наприклад, я за те, щоб залишали всі запитання - з матюками та без матюків. Таня, я обіцяю Вам: я буду працювати, я буду хардворкер, я буду корчитись на роботі тільки, щоб дотягнути до рівня ведучого ЦТ! Останній раз ведучого ЦТ я бачив від час існування ЦТ, в кінці 80х, коли було всього два ЦТ - ЦТ-1 та ЦТ-2.
 • Вадим.
  3 Mar, 17:30
  Есть ли в планах возобновить Файну Юкрайну или возможно похожее шоу с другим названием.Я думаю такого не хватает сейчас на телевидении.Ведь со времени Файной - прошло почти 10 лет.Сейчас новые реалии которые можно актуально показать в юморе и с новыми героями или со старыми.
  Сергей Притула
  Файна Юкрайна перестала існувати 6,5 років тому. Мені приємно, що досі багато хто запитує про можливість відновлення цього проекту, але сторінку перегорнуто. Андрій Молочний зробив свій вибір не на користь Файни Юкрайни, а Файна - це не той проект, де одного з двох можна було б безболісно замінити. Якщо проект, наприклад, Ревізор або Хто зверху спокійно пережили зміну ведучої і рейтинги не впали, а навпаки виросли, то Файна Юкрайна три роки існувала в площині двох людей, які генерували це все. І я не думаю, що заміна одного чи іншого з двох акторів і авторів позитивно відбилася б на проекті. Зараз я займаюсь розробкою нового продукту разом з учасниками гумор-шоу Вар’яти.
 • Денис
  3 Mar, 17:38
  Сергей Я Вас очень уважаю как личность и талантливого артиста. В наше эстраднополовое время вы держите марку и редко (почти никогда) не опускаетесь "ниже пояса" в своем юморе. Скажите могли бы Вы уйти в политику? Я думаю у Вас получилось бы (судя по Вашему волонтерству нашим ребятам) Интересно было бы посмотреть изменила бы Вас власть или нет? Ведь Вакарчук и Лыжичко сдали свои мандаты но при Януковиче.
  Сергей Притула
  А Вам не здається, що це галімий експеримент - піти в політику, щоб люди подивились, змінить вона тебе чи ні? Вже 26 років експерементують. І хто Вам сказав, що Вакарчук і Лижичко здали свої мандати при Януковичу? Якщо мені не зраджує пам'ять, це відбулось за Ющенко. Ця інформація ні до чого не зобов'язує, просто будьте коректнішими в поданні інформації.
 • asd
  3 Mar, 17:51
  Читая Хаксли, Оруэла, смотря работы и процесс жизнетворчества таких живописцев как Брейгель, Гойя, читая детям классиков Андерсона, Линдгрен я включаю телевизор и вижу Маричку и Антона. Мне сложно отделаться от мысли от того кого считают выдающимися шоуменами страны считают свой народ быдлом скармливая ему такое помойное творчество. Вы не задумывались о создании поистине чего-то высокого от чего у вас дрожат коленки? Извините что не на украинском, смысл, я думаю, вы поняли. Всех благ.
  Сергей Притула
  Я так підозрюю, що автор цього запитання писав його під музику Шопена гусячим пером по екрану? Навіщо порівнювати, перепрошую, п... з пальцем. Ви зараз трошечки маніпулюєте поняттями. Я не претендую на звання класика високого мистецтва, я працюю в царині мас-культури, яка має свої правила гри, свої ніші, своїх представники. Ок - Ви можете вважати мене королем "помойного творчества". Це ваша думка - я не претендую на те, щоб переконати Вас у зворотному. Ви можете сприймати мініатюри про Марічку та Антона, як бидло-гумор, а я можу сприймати мініатюри про цих героїв - як приклад того, як не потрібно поводитись у стосункам двом молодим людям, які проживають на периферії. Можна ж по-різному дивитись на склянку з водою.
 • Катя
  3 Mar, 21:32
  Добрий день,Сергію. Ви мій улюбрений ведучий. Дуже шкода, що ви відмовились від ролі ведучого на Євробаченні (на національному відборі ви були найкращими). Цікаво було б дізнатись про ваші майбутні плани на телебаченні,про майбутні проекти.
  Сергей Притула
  Дякую! Євробачення - не є якоюсь віхою, для якої я мав би відмовитись від того, чим я займаюсь зараз, терміном на 2-2,5 місяці. Якби смішно це не звучало для декого, але гастролі в Дубно та Сарнах - для мене зараз трошки важливіші, ніж перспектива сподобатись бельгійській домогосподарці. В мене є колектив 10 чоловік і цей колектив треба забезпечувати роботою. Я не почув під час ознайомчої бесіди з представниками оргкомітету якихось гарантій, що цей момент буде враховано.
 • Інна
  4 Mar, 19:08
  Доброго дня! Спостерігаючи за прямими ефірами відборів до цьогорічного Євробачення помітила, що між вами і Андрієм Данилко частенько складались напружені ситуації, здавалось ніби не розумів жартів. А як було поза камерами? Назвіть ваших фаворитів, окрім Скай звичайно.
  Сергей Притула
  Інна, все ок було поза камерами. Андрій вловив "правила гри" з першого ефіру і максимально допомагав мені тримати веселий тонус на майданчику. Щодо фаворитів, то, повторюсь, що у С.К.А.Й. була, мабуть, найсильніша пісня, проблема в тому, що Олег не зовсім добре її подав. А з рештою фаворитів - мої ставки було поділено десь 50 на 50 між О.Torvald та Melovin. Стояло питання - хто з них зможе краще себе подати. На мою скромну думку, О.Torvald більше напрягся для того, щоб перемогти, а Melovin - практично не змінював свій номер. А О.Torvald - за тиждень часу максимально напряглись.
 • Марина Боглаева
  7 Mar, 09:40
  Как вы думаете, почему Джамала и Константин не дали шанс Meloviny на победу, ведь многие зрители считают, что они специально засудили его и что было все куплено. Даже несколько петеций было по этому поводу... Веди зрители выбрали именно его...(
  Сергей Притула
  Бачите, Марино, глядачі обрали його, а судді - обрали Таяну, а виграв - О.Torvald. Ось таке воно - цікаве та непередбачуване життя українського шоу-бізнесу. Я привітав Melovin після фіналу в тому сенсі, що для нього це так само була велика перемога. Я теж не до кінця погоджусь з розстановкою сил в фіналі, найбільше мені прикро за "Сальто Назад" - на мою скромну думку, розстановка мала бути трішки інакшою. Я не впевнений, що Таяна могла виграти за підсумком голосування суддів, тому що у неї був не дуже вдалий виступ в півфіналі і такий самий, не дуже вдалий в фіналі. Тим не менше, судді керуються якимись своїми аргументами, для цього вони і судді цього проекту. Але, я вважаю, що все склалось закономірно.
 • Антоніна
  7 Mar, 12:44
  Сергію, як ви відноситесь до свята 8 березня? будете вітати своїх жінок вдома?
  Сергей Притула
  Шпагат тут у мене. З одного боку я розумію, що це дикий рудимент, з іншого - розумію, як людям, яким за 60 (як моїй мамі) важко в якусь мить усвідомити, що свято їх дитинства, юності, зрілості в якийсь прекрасний момент нівелюється. Тому я вважаю, що як державне свято цей день потрібно ліквідувати, а вітання жіночої половини кожен здійснює або не здійснює в індивідуальному порядку. За подарунками я сьогодні точно не побіжу.
 • Мила
  7 Mar, 12:45
  Вы выбрали профессию, которая предполагает восприятие вас как человека несерьезного, однако, после одного шоу я увидела, что вы очень глубокий и мыслящий. Сложно вам жить в маске "шута" (надеюсь, я вас не обижу этим)))?
  Сергей Притула
  Міла, я не живу в масках. Просто є ситуації, коли я веселий, а є ситуації, коли я глибокий та мислячий. Залежить від теми розмови.
 • Жека
  7 Mar, 12:48
  Добрый день! Сергей, Вы можете сказать, что Ваш статус позволяет Вам выходить за рамки и шутить иногда жестко безнаказанно? Есть ли у Вас темы, на которые Вы никогда не пошутите? Какие-то табу?
  Сергей Притула
  Немає ніякого статусу ні в кого. Я не розумію, що таке "статус, який дозволяє жартувати". Теми, про які ми не жартуємо, - це теми, які стосуються якихось фізіологічних вад.
 • Аріна
  7 Mar, 12:50
  Здрастуйте! Хочу просто написати, що ви дуже крутий! Спасибі за вашу роботу, творчість, проекти... Ну без запитання ніяк, тому: чим плануєте займатися в найближчий час (нові творчі проекти)?Яку книгу зараз читаєте? Дякую!
  Сергей Притула
  Після інтерв'ю - жену машину на СТО. А книжка - зараз я перечитую "Війну світів" Герберта Уеллса.
 • Таня
  7 Mar, 14:04
  Пане Сергію, вітання з Дніпра) Скажіть, будь ласка, чи є у Вас улюблені заклади у нашому місті? А якщо не в Дніпрі, то взагалі, який він, Ваш "най-най" у царині барів та ресторанів? Дякую. Бажаю якомога більше приводів для посмішки. Вона у Вас фантастична :)
  Сергей Притула
  Є в Дніпрі кілька закладів, де я люблю проводити час, але я не хочу їх всі розкривати :) Мені там так добре, тому що там якраз є можливість мати якийсь спокій, а не автограф-сесії. Коротше кажучи, якщо Ви знаєте, де в Дніпрі "Рейкарц" - від нього за 50 метрів розкішний грузинський ресторан. Ще є паб Gray Bird Pub.
 • ki_sash
  7 Mar, 14:11
  Доброго дня,Сергію! Я і моя родина дуже любимо Вас як телеведучого , і як гумориста! В мене питання: ким Ви мріяли стати в дитинстві? Та яка Ваша найзаповітніша мрія?
  Сергей Притула
  По першому питанню - загугліть, є сотні інтерв'ю на цю тему. А по другому - дуже хочеться, щоб швидше закінчилась війна.
 • Макс
  7 Mar, 14:12
  Доброго дня, Сергію! В своїх виступах на сцені і на телебачені Ви завжди з розповідаєте що ви родом з Збаража та Старого Вишнівця. За що Вам велика подяка! (я сам родом з тих країв ;) ) Просто зараз дуже багато шоу-бізнесових людей з провінції які приїхавши в столицю одразу обривають всі зв'язки з рідним містечком бо вони тепер столичний бомонд. А як ви ставитесь до цієї теми? Окреме дякую за волонтерство!
  Сергей Притула
  Не зі Старого - просто з Вишнівця. Що хтось приїхав та каже, що він київський? Та ніяк не ставлюся - не переймаюсь цим.
 • Олександр
  7 Mar, 14:13
  Доброго дня!Сергію, ви багато витрачаєте часу і сил на допомогу військовим, які боронять Україну від РФ, питання - як ви відноситесь до впровадження законопроекту №5670 який Регламентує порядок застосування державної мови в державних органах та в публічних сферах суспільного життя?
  Сергей Притула
  Радше позитивно, ніж ні. Просто Закон Про використання української мови, як єдиної державної і так уже був, він є. Я радий, що наші парламентарі можуть одне і те саме робити два рази. Що заважало просто зробити так, щоб цей попередній закон діяв? Я не розумію, в чому там прикол.
 • Олег
  7 Mar, 14:31
  Доброго дня! Читав у вас на сторінці що Вар'яти займаються сценарною роботою для телевізійних продакшенів. 1) До яких телепроектів Ви та Вар'яти доклали руку і коли їх можна буде побачити. 2) Який комедійний сітком адаптовуєте, або хоча б коли його покажуть. Дякую!
  Сергей Притула
  По комедійному сіткому - некоректно буде з мого боку зараз його називати, так як ми ще не погодили з тим продакшеном, чи будемо ми в титрах, як авторська група. Поки що ми робимо свою роботу. А щодо продукту, який я можу назвати, - минулого року ми кілька місяців витратили на адаптацію повнометражного фільму за твором одного канадського драматурга. Фільм скорочено називається "Сіно" ("Секс і нічого особистого"). В принципі, ми мали адаптувати до вподобань сучасної України і до вподобань українського глядача цей сценарій, якій більше розрахований на північноамериканського глядача.
 • Настя
  7 Mar, 14:35
  Добрый день! Сергей, скажите, пожалуйста, когда будет ближайший концерт Вар'ятов в Киеве?
  Сергей Притула
  20 хвилин тому дати були затверджені. 22 травня, якщо буде потрібно додатковий концерт - то 23.
 • Оля
  7 Mar, 14:43
  Доброго дня,Сергію! Наскільки мені відомо, нещодавно ви проводили кастинг на авторів та акторів у Вар"яти шоу. Скажіть, чи будуть якісь зміни та чи, взагалі, хтось сподобався?
  Сергей Притула
  4-5 березня були кастинги у Львові та Києві. Є на олівці кілька чоловік, яких, я сподіваюсь, ми обкатаємо на наших регулярних вечірках у Львові. А далі будемо бачити - якщо не буде достатньо матеріалів, вартих уваги глядача, то, можливо, їх поява у Вар’ятах буде не епізодична. І є ще кілька чоловік, з якими, я думаю, ми будемо співпрацювати по авторській роботі. Коротше кажучи, результатами кастингів я задоволений.
 • Максим
  7 Mar, 15:32
  Сергій, Таке питання, куди пропав з телепростору Андрій Молочний?
  Сергей Притула
  Знайдіть його в Інстаграмі та запитайте.
 • Віка
  7 Mar, 15:06
  Вас часто запрошують до участі в кіно?
  Сергей Притула
  Ні, але за останній рік було чотири пропозиції - прорвало.
 • Евгений
  7 Mar, 15:39
  Сергей, вы проживаете в Киеве, или выбрали для себя, и своей семьи, более тихий город спутник?
  Сергей Притула
  Київ.
 • Виталий
  3 Mar, 08:58
  Как вы думаете, как сложилась бы ваша судьба, если бы не старт в камеди клубе ? Где бы вы сейчас работали ?
  Сергей Притула
  Думаю, що працював би там, де і працюю, - на ТБ. Просто, можливо, було б трошки важче вибиватись в топи, тому що Камеді Клаб - це був дуже крутий трамплін.
 • Алёна
  3 Mar, 13:59
  Добрий день! Сергій, мене цікавить, чи будуть створені чи включені нові жарти в програму "Вар'яти ШОУ", які з Вами відбувалися при нацвідборі на Євробачення? Ну це було просто бомбезно.
  Сергей Притула
  Дякую!
 • петро з хоросткова
  4 Mar, 23:09
  ти в курсі шо в фінал1 відбору Євробачення усі глядачі конкурсу одностайно р1шили тебе в1дправити?
  Сергей Притула
  В курсі.
 • Николай
  5 Mar, 13:27
  Доброго дня Сергію!!А чому Катерина Варнава працює на російському ТВ? Камеді Клаб і все інше?
  Сергей Притула
  Можливо тому, що вона - росіянка?
 • Александра
  5 Mar, 14:29
  Какая у вас оценка по алгебре в школе?
  Сергей Притула
  В мене, в принципі, було відмінно з алгебри, як і зі всього іншого, що було в школі. Я ж медаліст золотий.
 • Наташа
  7 Mar, 13:53
  Доброго дня,Сергію. В мене виникло запитання: у своїх шоу та у своїх монологах, зокрема, Ви часто жартуєте про особисте життя хлопців. Чи обговорюєте Ви з ними заздалегідь, що можна винести "на люди" чи то є взагалі придумані історії?Дякую за відповідь.
  Сергей Притула
  Немає придуманих історій - все з життя. Немає ніякого погодження - я противник демократії у нашому колективі.
 • Уляна
  7 Mar, 14:17
  ВітаННЯ Вам, Сергію із славного міста Дрогобича. Не буду чекати і писати останнього рядка, відразуж таки тут - ви є нахненням для мого настрою та життя :) Хочу запитати, а що (чи може чим ) для ВАС є натхення і де його "взяти" і як не впасти у весняну меланхолію??? І ше ... бажаю вам видати свійц щоденник , або щось у цьому роді, ото буде крута штука. Я знетерпінням буду чекати на нього і підпис самого автора!!! З любов'ю, Уляська!!
  Сергей Притула
  Класне запитання, тільки де воно? :)
 • Марина Боглаева
  7 Mar, 14:24
  Странный вопрос, но все же)) Как у вас дела?:)
  Сергей Притула
  Марина, Вашими молитвами все добре!
 • Никита
  7 Mar, 14:39
  У меня такой вопрос: Сергей, а сколько будут стоить ваши услуги в качестве ведущего на свадьбе?
  Сергей Притула
  Це питання до директора :) Ми всі - птахи підневільні.
 • Екатерина
  7 Mar, 14:46
  Здравствуйте! Сергей, а вы с вашей женой не думали о пополнении в семьи? Когда во второй раз станете папой, и кого бы вы хотели: сына или дочку?
  Сергей Притула
  Всім доброго дня! Давайте розпочнемо! Чудове запитання, максимально коректне. Як Бог дасть, Катерина.
 • Людмила
  8 Mar, 18:12
  Чи будете проводити кастинг в "Вар'яти шоу" в наступному році?
 • Артур
  7 Mar, 18:16
  Ні яких питань, лише одне прохання, коли будете у Львові заїдьте в місто Винники до магазину Винничанка і спитайте Артура Бойко.
 • Анатолій
  7 Mar, 15:51
  Доброго дня , коли буде мініатюра де будуть задіяні усі варяти і ви також?
 • Мар'яна
  7 Mar, 15:50
  Сергій, було таке,що за твоєю машиною бігла толпа?
 • Оля
  7 Mar, 15:48
  Чому ціна Вар'яти шоу піднялася? Пікассо львів було 70 а тепер 100!!! Чи то тільки той раз коли вас не було!
 • Марина Боглаева
  7 Mar, 15:46
  Если у вас настоящая страница в каких-либо соц.сетях?
 • Юлия
  7 Mar, 15:45
  ВЫ классный!!!!спасибо за ответ!)))
 • Сергій
  7 Mar, 15:42
  Скажіть будь ласка Баааагіняяяя для моеї жінки, у нас сьогодні річниця одруження)))))) Щиро вдячний))
 • Сергій
  7 Mar, 15:32
  А де зараз Андрій Молочний і чи ви спілкуетесь з ним?
 • Тетяна
  7 Mar, 15:25
  Честно, у меня нет вопроса... Хочу просто написать Серёже, что мне нравится его жизненная позиция, его поступки, вера в нас, его творчество!!! Да и вообще, ты - Суперский!!! Ждём новых концертов в Харькове!!!
 • Елена Максименко
  7 Mar, 15:13
  Сергей Дмитриевич, на днях Вы проводили кастинг актеров и авторов в шоу. Скажите пожалуйста, кого в итоге выбрали, кто Вам запомнился больше всего?
 • Сергій
  7 Mar, 15:12
  Доброго дня.....а у Франківську які улюблені місця відпочинку? Окрім того де скляні двері і п"яні дами))))
 • Оксана
  7 Mar, 15:12
  Доброго дня,Сергію!!! Хочу подякувати за те,що Ви є ,за те,чим займаєтесь.За волонтерство окреме велике СПАСИБІ!!! Дякую за автограф моїй дочці Марійці в Луцьку,концерт шикарний! Будемо чекати наступної зустрічі з Вами!
 • Роксолана з Горішніх Плавнів
  7 Mar, 15:11
  Добрий день! Усім відомо що Ви поставили під "табу" жарти на політичну тематику. Чи можна дізнатися про передумови прийняття такого рішення? Це тому що зараз країні "болить" і огидно про це жартувати або немає на часі гідних авторських пропозицій з цієї тематики? Дякую.
 • Ольга
  7 Mar, 15:09
  Чи розсмішив Вас хтось на кастингах у Львові та Києві? Дуже будемо раді поповненню і довгому життю Вар.ятів)
 • Юлія
  7 Mar, 15:06
  Привіт. Класний ти чувак, позитивний. Не думав йти у парламент і виписувати трендюлі отим паскудам? Дякую за відповідь )
 • Мирослава
  7 Mar, 15:06
  Доброго дня) Велике Дякую за концерт в Луцьку!!! Скоро свято весни та жіночності... Які привітання підготували для дружини)? Дякую!))
 • Виталий
  7 Mar, 15:03
  Добрый день, Сергей Спасибо , что в нашем шоу бизе , есть такие позитивные люди. Я не очень люблю смотреть телик. Но всегда когда попадаю на программу где присутствует Сергей, сразу настрой поднимается. Надеюсь в жизни вы такой же.
 • Лиза
  3 Mar, 16:56
  На Финале отбора Евровидения, за кого-нибудь из участников болели? за кого?
 • Анна
  3 Mar, 09:34
  Почему вы решили стать шоуменом?
Комментариев (3)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
Олег  (аноним)  07.03.2017, 16:28
Оценка:  0
Олег
Поки я на скору руку додивляюся "Сіно.Секс і нічого особистого", Ви любите кіно? 2-3 фільми які б порадили подивитися хорошим людям?
KillModerator    07.03.2017, 16:37
Оценка:  0
KillModerator
Нуам Олег, - судя по тому, что Вы "додивляєтесь" не знаю, что после "такого" - посоветовать. А "хорошим людям" могу предложить "Проверка на дорогах", "Залечь на дно в Брюгге" ну и конечно же, - "Гараж" и "Небеса Обетованные" - Эльдара Рязанова. Да много еще есть хорошего кино.
KillModerator    07.03.2017, 16:43
Оценка:  0
KillModerator
Хуже всего, что простой обыватель, зачастую пытается "скопировать" интересы и вкусы - нашего украинского "бомонда", - причем абсолютно не зная их настоящих привязанностей, а руководствуясь лишь "экранным образом"...
"Сіно. Секс і нічого особистого!" Воротит от одного названия! Ну о чем, - можно дальше разговаривать... С теми у кого внутри - "ничего особистого", - а все сплошь - наносное и скопированное с "якобы" - "эталонов"!?
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь