Переключиться на мобильную версию

Онлайн-конференция с TAYANNAЭксклюзив

Спецтема: Евровидение 2017
Участница нацотбора на Евровидение 2017 от Украины TAYANNA посетила редакцию Ivona 17 февраля.

Финал нацотбора на Евровидение 2017 от Украины пройдет 25 февраля в прямом эфире телеканалов UΛ:Перший и СТБ. Одной из финалистов отбора на Евровидение 2017 Украины является TAYANNA.

Читай также: Отбор на Евровидение 2017 Украина: правила голосования во время нацотбора

17 февраля украинская исполнительница посетила редакцию Ivona и во время онлайн-конференции с 13.00 до 14.00 ответила на вопросы поклонников.

TAYANNA рассказала о сотрудничестве с Аланом Бадоевым, смене сценического имении, участии в нацотборе на Евровидение 2017 от Украины и о конкурсной песне, соавтором которой выступает Макс Барских.

Вопросы
48
 • Эльза
  13 Feb, 21:28
  Вы верите в знаки судьбы?
  TAYANNA
  Вірю. І завжди помічаю їх, прислуховуюсь до них, довіряю. Знаю, що вони є - треба завжди задавати питання Вищим Силам, якщо ти маєш якусь проблему, можна запитати і отримати відповідь. Спасибі всім велике за запитання! Я бажаю вам прекрасного дня! І всіх вас прощу, якщо вам дійсно подобається моя пісня, якщо ви хочете, щоб я була представником України на "Євробаченні" - голосуйте за мене 25 лютого в прямому ефірі! Велике спасибі!
 • Нана
  13 Feb, 21:29
  Что делаете в свободное время? Какую книжку прочли недавно?
  TAYANNA
  Вільний час люблю проводити зі своїм сином - читаю йому казки, готуємо їсти, ходимо гуляти, дивимось мультфільми. Нещодавно прочитала книжку "Радикальное прощение" (автора не пам'ятаю, у мене завжди така проблема - я забуваю авторів, імена акторів та назви фільмів, сюжет пам'ятаю, а назви не дуже) - дуже цікава книжка, рекомендую.
 • Лена
  13 Feb, 21:32
  люди часто совершают ошибки. Какую самую большую ошибку вы совершили в своей жизни?
  TAYANNA
  Ми не робимо помилок - це все наші уроки, які ми просто проходимо. Якщо ми щось зробили, значить, це потрібно було зробити на той момент, це був ваш шлях - не потрібно себе ніколи судити за якісь неправильні речі. Насправді ми приходимо до цього світу, вже знаючи весь сюжет свого життя, ми самі його обираємо. Треба все сприймати, як належне.
 • Фанклуб
  13 Feb, 21:33
  ну зачем вы сменили свое сценическое имя?) и так все было классно! мы вас любим! верим в вашу победу :)
  TAYANNA
  Це ім'я TAYANNA мені дав Алан, оскільки він побачив в мені таємниці. Він сказав, що йому так подобаються мої таємниці, так подобається мій внутрішній світ, що я буду TAYANNA - він бачить в мені TAYANNA. Я дійсно відразу відчула це ім'я, як своє рідне, воно ніяк мене не тривожило, я його відраз сприйняла як належне. Я сподіваюсь, що воно мені принесе успіх - воно вже приносить мені успіх, так що - звикайте до нього :)
 • роман
  14 Feb, 13:42
  Тянюш, Ви заміжні? Якщо ні....-я весь ваш!) Виглядаєте-просто потрясно! Не дайте міджмейкера спотворити Вашу природню красу!
  TAYANNA
  Велике спасибі!
 • Таня)
  15 Feb, 07:51
  Танюша, о чем мечтаете? Что делает вас счастливой?
  TAYANNA
  У мене дуже багато мрій, я взагалі називаю себе мрійницею. Мій ранок починається з мрій - я прокидаюсь і приділяю зранку декілька хвилин на мрії. Я мрію жити в теплій країні - працювати тут, а жити в основному в теплій країні. Я мрію про кохання, мені зараз не вистачає цього відчуття. Я хочу закохатися - хочу кохати і щоб це було взаємне почуття. І є ще дуже багато мрій, про які я вам не розповім, тому що це моє таємне-таємне :) Мене робить щасливою мій син. Моя творчість, люди, які знаходяться коло мене, які мене люблять, яких я люблю, з якими я працюю, моя велика команда і моя велика родина - це все робить мене щасливою.
 • Ленаочка
  15 Feb, 12:11
  Таяна, здравствуйте! Вы с Аланом Бадоевым выпустили недавно первый мини-альбом и анонсировали в скором времени выход второго. Какие песни в него войдут? Когда презентуете?
  TAYANNA
  Ми дійсно нещодавно випустили ЕР "TAYANNA. Портреты" і почали роботу над другим ЕР, в який будуть входити україномовні пісні, вони майже всі вже написані. Дві пісні з цього альбому спродюсував наш друг Рожден Анусі - наш друг, дуже талановитий музикант та композитор, який, до речі, теж пройшов до фіналу "Євробачення", з чим я його вітаю! Так що вже скоро вийде другий ЕР, думаю, за декілька місяців - ми хочемо все зробити професійно і красиво, тому доводиться попрацювати над піснями, вкласти душу і досить багато часу.
 • nastasiya.as@gmail.com
  15 Feb, 13:09
  Таня, как вы совмещаете воспитание сына и музыкальную карьеру, еще и отбор на Евровидение? Наверное, приходится нелегко? Как совмещаете, как возобновляете силы?
  TAYANNA
  Зараз набагато легше виховувати сина, тому що він ходить до садочку і більшість часу знаходиться там, тому у мене є багато часу для роботи і для себе. Звичайно, я не обходжусь без допомоги моїх мами та тата, вони приїжджають і допомагають мені з дитиною, але я намагаюсь проводити з ним весь свій вільний час. Я беру його з собою на роботу, на студію, на зйомки, щоб він як можна більше був зі мною - відчував мою любов, моє тепло. Я знаю, що до 7 років діти знаходяться в аурі мами, вони відчувають всі її емоції, все, що вона переживає - тому я намагаюсь віддавати йому своє тепло.
 • Инна
  15 Feb, 13:17
  Осенью Алан снял для вас 4 клипа за сутки. Наверное, это рекорд и для вас и для режиссера)) Вам же и на плоту пришлось проплыть при очень низкой температуре воздуха. Как спасались от переохлаждения, переутомлением?
  TAYANNA
  Насправді працювати з командою Алана дуже легко, тому що це велика команда професіоналів, людей, які дійсно люблять свою справу та знають, що вони роблять. Коли ти приходиш на площадку та бачиш Алана, в тебе повністю зникає страх - він тебе так заряджає та надихає, що у тебе немає абсолютно ніякого дискомфорту. Ти можеш бігати по снігу, ти можеш купатись в холодній воді і це все тобі буде здаватись просто засмагою на сонці. Так, це був дуже цікавий досвід. З одного боку - дуже важкий досвід, тому що за один день було морально та фізично важко зняти чотири відео. Але нас гріла любов, нас грів сміх, нас гріла повага і віра один до одного, любов до музики. Ми підтримували один одного, грілися під ковдрами та біля обігрівачів, пили гарячий час. Але, насправді, у нас не було настільки багато часу, щоб думати про холод чи дискомфорт - ми весь час були в процесі, ми постійно знімали. І це було настільки цікаво, що ти багато про що забував.
 • Августина
  17 Feb, 11:23
  Долго ли вы думали, прежде чем подать заявку на отбор? Было ли страшно, ощущали ли вы какие-то сомнения?
  TAYANNA
  Думала, напевно, два роки. Тому що два роки назад я хотіла подавати заявку, але зрозуміла, що пісня не підходить і я сама ще морально та психологічно не була готова. Оскільки я почала працювати з прекрасною командою, з великим продюсером - я відчуваю колосальну підтримку, я відчуваю віру в себе. У нас з'явилась пісня, з якою мі вирішили подати заявку на Національний відбір, у нас не було абсолютно ніякого сумніву щодо подачі. Звичайно, ми дуже хвилюємось, особливо я дуже хвилююсь. Тому що це дуже велика відповідальність - бути представником своєї країни на такому великому конкурсі. І, звичайно, було трішечки страшно, але ми боремося з цим страхом.
 • Лора
  17 Feb, 11:24
  Таня, что вас вдохновляет?
  TAYANNA
  Насправді мене надихають дуже багато речей. Мене надихає любов, мене надихає син, мене надихає Алан, мене надихає гарна погода, книжки, фільми... все, в чому є творчість та енергія любові, в чому є справжні почуття - все це мене надихає. Тому що ми - творчі люди, ми відчуваємо такі енергії і вони допомагають нам творити.
 • Нина
  17 Feb, 11:41
  Ушедший год стал для вас переломным - вы начали сотрудничество с Аланом Бадоевым. Правда ли, что решение о начале работы вы приняли в первый же день личного знакомства? Как это произошло?
  TAYANNA
  Алана я знаю вже давно, але не було такої можливості - попрацювати з ним. Я багато років мріяла про співробітництво з ним, але як з режисером. І коли так трапилось, що він запропонував мені співпрацю продюсера та артиста - я взагалі була шокована, я навіть не думала про таку пропозицію. Звичайно, я відразу погодилась - як можна відмовитись від своєї мрії? Це дійсно один основний переломний момент за останні декілька років в моєму житті, за що я дуже вдячна Алану. Зараз в моєму житті все почалося по-новому, все йде таким, чином, як я для себе планувала та мріяла.
 • Кейт
  17 Feb, 11:41
  Авторы обычно очень ревностно относятся к своим песням, а вы доверили известному певцу и композитору Максу Барских продюсирование своей композиции. Не возникало ли у вас споров во время работы?
  TAYANNA
  Я Максима знаю вже давно як творчу людину - я чула його роботи, чула його пісні. Я завжди була здивована, як така молода людина може бути настільки обдарованою в музичному плані. А коли я дізналась, що він сам робить аранжування, що він сам пише абсолютно все - я була дійсно здивована. Це викликало мою до нього повагу, тому що я знаю, як це важко. Тому, дивлячись на його музичний смак, не виникало абсолютно ніяких сумнівів щодо того, щоб віддати пісню йому на аранжування. Тим більше, що він сам загорівся цією ідеєю. Своїм музичним вкладом він дійсно змінив пісню на краще, він адаптував її під "Євробачення" - таким чином, багато іноземних слухачів зможуть її почути та зрозуміти. Я йому за це дійсно дуже вдячна - пісня здобула нові фарби, стала набагато кращою і цікавою.
 • Лена
  17 Feb, 11:42
  Нет ли между вами с Максом внутренней конкуренции? Ведь, если ранее Бадоев ставил во главу интересов развитие карьеры одного артиста, то сейчас он работает и с вами.
  TAYANNA
  Ми з Максимом дуже гарно спілкуємось, дружимо, співпрацюємо, у нас немає абсолютно ніяких проявів конкуренції, тому що ми абсолютно різні. Ми різні в творчості, різні в характерах і нам дуже цікаво, у нас дуже міцна команда. І Алан - настільки сильний та різнобічний, він встигає все робити, встигає в кожного вкласти душу. У нього вистачає енергії на всіх.
 • таня
  17 Feb, 11:45
  . Поддерживаете ли связь с бывшим супругом? Как складываются ваши отношения сейчас?
  TAYANNA
  Звісно, ми підтримуємо зв'язок, спілкуємось, дружимо. Все ж таки це батько моєї дитини і я вважаю за потрібне спілкуватись з ним. Я даю йому можливість спілкуватись з дитиною, тому що дитина не винна в жодних проблемах між батьком та матір'ю. Мені здається, що треба завжди забувати минуле та йти вперед, треба навпаки - бажати успіху один одному.
 • Іра
  17 Feb, 11:46
  В детстве вы мечтали стать врачем. Как сложилось, что вектор ваших интересов изменился в сторону музыки? Как вы справляетесь с трудностями? Что помогает обрести моральное и душевное равновесие?
  TAYANNA
  Дійсно, в дитинстві я мріяла стати і лікарем, і співачкою. Але так склалося, що все ж таки Доля направила мене на шлях співачки, чому я дуже вдячна та рада. Напевно, я була більш потрібна простору як творча особистість, а не лікар. З труднощами я справляюсь, як і багато людей - я просто усвідомлюю труднощі, знаходжу причину і пропрацьовую цю причину. Також люблю медитувати і займаюсь духовними практиками.
 • Маша
  17 Feb, 11:46
  Расскажите о самом курьезном и в то же время судьбоносмом случае из детства/юношества.
  TAYANNA
  Всім привіт! Я - TAYANNA, сьогодні я буду відповідати на ваші запитання! Бажаю вам гарного дня! Був, насправді в юності, такий випадок, який змінив мою долю - можливо, не змінив, а все ж таки допоміг мені стати на правильний шлях артистки та співачки. Ми з мамою інколи їздили до Польщі торгувати, як це роблять всі на Західній Україні, і одного разу нас заарештували на вокзалі в Польщі, тому що все це було нелегально. І я настільки образилась на поліцейських, тому що не могла зрозуміти, чому вони заважають людям заробляти гроші. В той час я якраз займалась вокалом і вчила пісню на польській мові. І я розповіла їм, що я не просто так приїжджаю, а мені треба заробити гроші, щоб поступити до університету на вокальне відділення. Я почала співати їм пісні, потім згадала, що я знаю пісню на польській мові - коли я заспівала їм цю пісню, вони розплакалися і відвезли нас з мамою до поїзда, дозволили нам їхати далі, заробляти гроші на університет. Таким чином, я дійсно за літо заробила гроші і поступила до університету і дуже вдячна цим поліцейським з Польщі. Тому мене з Польщею дещо зв'язує - такі спогади :)
 • Люда
  17 Feb, 13:25
  Як починається ваш ранок?
 • Ніна
  17 Feb, 13:25
  Таня, а яка у вас зараз крутиться пісня в голові? З ким би хотіли записати дует?
 • Аня
  17 Feb, 13:08
  Почему вы решили стать певицей?
 • леля
  17 Feb, 11:41
  Многие отмечают, что ваша песня I love you - самая сложная среди всех конкурсных композиций нацотбора. Расскажите о ее написании, каков ее основной месседж.
 • Виктор
  17 Feb, 11:25
  Не боитесь столкнуться со звездной болезнью?
 • Алена
  17 Feb, 10:27
  Если бы вы могли выбрать представителя на Евровидение 2017 от Украины, то кто бы это был?
 • Volodymyr
  17 Feb, 09:19
  Прослухав пісню "Люблю". Майже весь текст написаний логічно , одне не розумію , як пульс може розганяти ритм.Чи є у Вас можливість корегувати текст пісні , чи що дав продюсер , те й мушу співати ?
 • Volodymyr
  17 Feb, 00:06
  Таня , доброго дня ! Прочитал в инете , что Вы пробились в четвёрку отбора на Евровиденье. Посмотрел Ваше последнее выступление на конкурсе ,понравилось и с замечаниями судей согласен.Если к им прислушаетесь , в следующем этапе будет всё супер.Почитавши о Вашей онлай-конференции, решил прослушать другие композиции в инете (хотя и раньше собирался , но откладывал на потом). То что нашёл в инете , испонение на высшем уровне : от голоса , исполнения и композиции получаешь шикарное удовольствие!А тепер до запитання. Так як Ви виконавець і композитор , вирішив закачати собі на телефон пісні у Вашому виконанні (вибачте , що на безоплатній основі). Коли знайшов і закачав з'ясувалось , що ні однієї пісні українською мовою немає.Після цього моє захоплення Вашою творчістю попрямувало до нуля.На голосі країни Ви співали українською народні і відомі українські пісні , а от Ваших я так зрозумів українською Ви не пиште , чи я помиляюсь? Ви ма мабудь виросли в російськомовному середовищі і через це у Вас виходять російськомовні тексти? На завершення : коли вийде Ваш україномовний альбом ( у Вас і фамілія українська) обов'язково його тоді куплю в офіційній точці продажу. Бажаю успіхів і наснаги в творчості!
 • Леська
  16 Feb, 16:51
  какие яркие воспоминания из детства?
 • Юлия
  16 Feb, 01:17
  Согласна с предыдущим оратором, поэтому мой вопрос таков. Было ли задумано изменение смысловой составляющей песни вследствие его перевода на английский язык?
 • Shy
  15 Feb, 22:28
  Таянна, у вас пока самая лучшая песня из всех представленных на отборе. Если Виталик Козловский что-то хитовое не родит, то ехать должны, конечно, вы. Но… хочу посетовать на очень плохой перевод песни на английский. В оригинальной версии песня совсем другое впечатление производит. Её слушаешь и в ней такой агрессивный, конкретный "посыл нафик" этого бывшего партнера. Вы как заводите в припеве с таким надрывом: "Ты думал, что я слабая. Ломал меня словами. Смотри теперь, что с нами. Где я, где ты!". Я это когда слушаю, то так понимаю, что этот товарищ вас не ценил, считал слабой, глупой, которая ни на что не способна. И вот вы добились успеха сама. А он остался никем. И вы ему злорадно говорите: "Смотри теперь где я, а где ты, лузер". Эта песня с очень хорошим смыслом и посылом. А в английском же варианте совсем другое впечатление. Только и запоминается это "I love you, I love you". Зритель думает, что это песня-плач о неразделенной любви. А в оригинальном варианте это была песня самостоятельной успешной женщины, добившейся успеха и тыкающей этим в лицо своему бывшему. Я бы посоветовала вам найти хорошего переводчика и изменить англ. текст, если вы выиграете отбор. Чтобы была больше похожа на оригинальный вариант. Просто намного более мощное производит впечатление.
 • Big boss
  15 Feb, 13:48
  Обычно авторы ревностно относятся к своим песням, а вы доверили Максу Барских продюсирование своей песни I love u. Не возникало ли у вас споров во время работы?
 • Иринка
  15 Feb, 12:31
  Танюша, здравствуйте! Очень радуюсь вашим успехам. Желаю больших высот! Интересно, когда началось ваше сотрудничество с Аланом и его командой - не было ли ощущения конкуренции с Максом Барских? Как вообще складываются ваши с ним отношения? Спасибо и успехов в нацотборе!
 • Алеська
  15 Feb, 12:22
  Почему свой первый мини альбом вы выпустили под именем TAYANNA? Вы же всем известны как Таня Решетняк)
 • ИЛЬЯ
  15 Feb, 12:20
  Правда ли, что решение о начале сотрудничества вы приняли с Аланом Бадоевым в первый же день личного знакомства?
 • Марина Осcадчук
  15 Feb, 12:16
  Танечка, ваше выступление в полуфинале было одним из самых трогательных и чувствительных! А что вы хотите донести слушателеям своей песней I love you?
 • Илона
  15 Feb, 12:04
  Опиши свою конкурсную песню в трех словах
 • Van Helsing
  14 Feb, 21:49
  У меня вопрос ещё возник - а автору лучшего вопроса какой приз? Романтический вечер с Таянной?
 • Андрій
  14 Feb, 19:29
  Татьяно ви дужі гарні
 • Van Helsing
  14 Feb, 17:47
  У меня ощущение, что на этой конференции будет смотр женихов для Татьяны )
 • Van Helsing
  14 Feb, 09:14
  Я далёк от моды, но у вас просто шикарный прикид! )
 • Van Helsing
  14 Feb, 09:13
  Доброго времени суток, Татьяна! Как ощущения после победы в отборе? )
 • Ника
  13 Feb, 21:31
  Бадоев таки заинтриговал нас вашим финальным номером в нацотборе? Что же это будет?)
 • Саня
  13 Feb, 21:31
  Как считаете, возможно ли опять выиграть Украине Евровидение? или в этом году нужно просто достойно представить нашу страну? какое место реально может получить наша страна в конкурсе на этот раз?
 • Алекс
  13 Feb, 21:30
  Как думаете, какое выступление на Евровидении от Украины за всю историю было самым удачным?
 • Макс
  13 Feb, 21:29
  Кого считаете самым сильным конкурентом на нацотборе? Чье мнение жюри для вас самое ценное?
 • Катя
  13 Feb, 21:28
  Вы классная почему решили пойти на отбор на евровидение?
 • Нина
  13 Feb, 21:27
  Таня, расскажите, как вам знакомство с Барских? Почему решили именно с этой песней попробовать силы на нацотборе?
 • Олена
  13 Feb, 11:42
  Самe ви є головним прeтeндeнтом на пeрeмогу у нацвідборі Євробачeння,тому якщо вас.виберуть ,як ви будете дивувати Європу після фeномeнального виступу Джамали?Чи є у вас творчі задумки на рахунок шоу?
 • Анна
  13 Feb, 10:55
  Татьяна у вас есть любимый человек?
 • Руслан
  13 Feb, 10:25
  Здравствуйте, Татьяна) Был поражен Вашим выступлением на отборе "Евровидения", мне очень понравилась Ваша песня. Желаю Вам победить в отборе и представить нашу страну на "Евровидении". А еще Вы мне очень понравились, даже больше скажу - я в Вас влюблен. Желаю Вам творческого процветания, счастья и удачи))
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь