Переключиться на мобильную версию

Стосунки із одруженими – переваги та недоліки

Влада Березянська – психолог та сексолог – розповідає про переваги та недоліки відносин із одруженими чоловіками.
Стосунки із одруженими – переваги та недоліки
Neave Bozorgi

Відносини з одруженим чоловіком – гостра тема, про яку вже багато сказано! Тим не менш, жінки та чоловіки продовжують вступати у подібні любовні відносини. Для декого – це абсолютно прийнятний стиль життя, а для когось – солодкий період, який обов’язково закінчується душевним болем. І для того, щоб кожна жінка розуміла на що вона йде, вступаючи у стосунки із одруженим чоловіком, я пропоную поговорити про переваги та недоліки подібних відносин!

 

Влада Березянська
Влада Березянська

 

Почнімо з приємного – з переваг!

Переваги

Вам ні до чого зобов’язання

У житті жінки може бути період, коли вона хоче відносин без зобов’язань. Наприклад, вона захоплена будуванням кар’єри або зайнята навчанням – відповідно, у неї бракує часу на серйозні стосунки. Тоді роман із одруженим чоловіком – саме те, що потрібно. Чоловік одружений зі своєю дружиною, жінка ж – заміжня за роботою чи навчанням. А на нейтральній території ви зустрічаєтесь задля задоволення тих чи інших потреб.

Ви не готові до серйозних стосунків

Вас лякає, що відносини з чоловіком можуть спричинити пропозицію руки та серця, а за декілька років – народження дітей! Так, трапляються випадки, коли жінка у найближчі років 10 не планує створювати сім’ю, але її приваблюють сексуальні стосунки та чоловіча увага. Для таких жінок знайти коханця – найкращий варіант! Заміж найближчим часом він навряд покличе, та й подібні відносини дуже легко порвати – адже Ваш мужчина одружений, і, скоріш за все, не буде страждати під Вашим вікном, вмовляючи повернутись!

Читайте також: Любовница: что делать, если он оказался женат

Романтика – для Вас, побут – для дружини

У той час, як дружина обирає колір нових шпалер, готує вечерю та вивішує прання, Вас носять на руках та завалюють подарунками. Для чоловіка Ви – саме та жінка, заради сексу з якою, він готовий на все. Ви можете легко користуватись будь-яким благом, яке чоловік тільки може надати. Саме через це коханок часто ототожнюють із жінками, котрі «висмоктують» з чоловіка увесь сімейний бюджет. У цьому є частка правди, але ж цю гру розпочинають саме чоловіки!

Секс

Якщо чоловік заводить відносини на стороні – це говорить про те, що сексуальні відносини у родині не найкращі! А отже, коханці дістається найпристрасніший коханець, який реалізує усю свою сексуальні енергію саме з нею. У коханців секс завжди пристрасний, якісний та різноманітний!

Час на себе

Оскільки коханці не треба займатись хатніми справами, у неї завжди буде величезна кількість часу для себе коханої. До того ж, коханка – біль вільна людина! Вона сама обирає час на зустрічі з подругами, не підлаштовуючись під плани чоловіка! Коханка сама обирає, з ким зустрічатись і коли,  куди піти, з ким спілкуватись та як проводити свій час.

 

 

Недоліки

Як би гірко це не звучало, але недоліки в подібних стосунках більш вагомі!

Читайте також: Зачем мужчинам нужны любовницы: ТОП-6 причин

Відносини без можливості виходу в люди

У більшості випадків ваші стосунки доводиться приховувати! Ви не в змозі розраховувати на теплу родинну вечерю із сім’єю вашого чоловіка, він навряд покличе вас на зустріч однокласників чи весілля кращого друга! Може навіть статись так, що разом навіть в кафе чи кіно не сходити через те, що Ваш обранець буде уникати будь-якого ризику бути поміченим знайомими чи друзями.

Свята наодинці

Такі свята, як новий рік, 8 березня, Пасха та інші, ви будете проводити у компанії друзів чи родичів, у той час, як Ваш чоловік буде поруч зі своєю родиною. Звісно, Ваш обранець може схитрувати, вигадавши термінове відрядження, але, погодьтеся, він не зможе кожного року 8 березня їздити до іншого міста по роботі.

Ревнощі

Дуже багато з тих жінок, котрі вступають у подібні відносини, вважають, що ревнощі – це не про них. Вони знають, що чоловік кохає лише їх, а дружина – то лише величезна перепона на шляху до їх спільного щастя. Це жінка, котру чоловік не кохає і не приймає до уваги. Погана новина у тому, що подібні відчуття коханка виникають лише протягом перших місяців стосунків. Час лине, а чоловік чомусь усе не полишає своєї дружини. Вони прокидаються разом кожного ранку, проводять вихідні та літні відпустки. Ревнощі виникають з двох причин: по-перше, коханка не розуміє, чому чоловік не йде від ненависної дружини, а по-друге, у той час як коханці доводиться задовольнятись лише інтимними відносинами, дружина отримує секс, турботу та час, проведений разом.

Безперспективність

Скількох жінок я знаю, котрі роками чи навіть десятиліттями чекають на розлучення їх обранця з дружиною. Відверто кажучи, траплялись випадки, коли чоловік йшов. Однак, будьте відверті із самою собою – Ви захотіли б створювати свою родину із людиною, котра зраджувала дружину з Вами протягом стількох років? Де гарантія, що ви не опинитесь у одному човні із колишньою дружиною?

У більшості випадків, перспективи відсутні. Не рідко ініціатором розриву подібних відносин є жінка. Річ у тім, що жінці набридає чекати, і як би палко вона не кохала свого обранця, її все ж тягне до родини, затишку та тепла.

Відсутність чоловіка

Читайте також: ТОП-5 секретов идеальной любовницы

Боляче у цьому зізнаватись, але у жінки, які вступила у відносини із одруженим чоловіком, насправді нема ніякого чоловіка! Є сексуальні стосунки – і тільки! Ви не в змозі зателефонувати одруженому чоловікові серед ночі і попросити відвезти Вас до лікарні, якщо Вам раптом стало погано, не можете просити його про допомогу у побутових справах. Навіть на ваші зустрічі розраховувати марно – будь-якої миті у його родині може відбутись щось дуже важливе, через що він просто не прийде. Ваш чоловік то присутній у Вашому житті, то відсутній!

Комментариев (18)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
гость  (аноним)  10.11.2017, 15:25
Оценка:  +1
гость
В статье все правильно написано. И скажем честно: Какая любовница не хотела стать женой?....Возникает вопрос- кто кому должен завидовать?
гость  (аноним)  10.11.2017, 13:39
Оценка:  0
гость
Похоже обделённым жёнам, которые не могут ничем заинтересовать своих мужей ,эта тема неприятна. Дак какого вы сюда заходите, читаете, а потом обливаете других грязью. Чтобы себя оправдать в своих же глазах, типо "я такая святая" и Земля должна вертеться только вокруг меня!?
гость  (аноним)  10.11.2017, 12:09
Оценка:  0
гость
Дурацкая тема для статьи конечно...
Toh@007    10.11.2017, 11:43
Оценка:  -1
Toh@007
Только конченная мразь может о таком даже говорить, измена - это позор, и просто гнусно. А эта мразь лыбится и втирает тут о плюсах и минусах
гость  (аноним)  10.11.2017, 09:29
Оценка:  -1
гость
Всі такі правильні! А скажіть, хто хоть раз, не змінював дружині чи чоловікові..... Всі такі честні......
ВЛАСТЬ    10.11.2017, 10:42
Оценка:  -2
ВЛАСТЬ
ні... а тебе, слуга сатани мерзенний, чекають за зраду пекельні страждання після смерті....і щось мені здається, що ти є автор цієї статті... ну так, лише здається і намагаєшся себе захистити і виправдати те, що зраджуєш своїй жінці....
гость  (аноним)  10.11.2017, 06:12
Оценка:  +1
гость
Каждый пишет про свои проблемы!!!
ВЛАСТЬ    10.11.2017, 01:10
Оценка:  0
ВЛАСТЬ
цей розплідник єресі треба закривати
БЕЗУМЕЦ+    10.11.2017, 00:15
Оценка:  +4
БЕЗУМЕЦ+
И ТЕ И ДРУГИЕ НЕСЧАСТЛИВЫЕ ЛЮДИ
Регионал767    10.11.2017, 00:07
Оценка:  -1
Регионал767
Содом и Гоморра
Евгений  (аноним)  09.11.2017, 23:17
Оценка:  +3
Евгений
Да давайте искать еще больше плюсов от измен
Гениально
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь