Переключиться на мобильную версию

Шість чуттєвих місць для поцілунків на його тілі

Не тільки жінкам потрібна ласка, чоловіки також люблять пестощі, але часто їх мужність заважає їм у цьому зізнатися. Читай на Ivona, яких поцілунків насправді прагнуть чоловіки.

Куди цілувати чоловіка
Куди цілувати чоловіка
southfloridabrunette.tumblr.com

Даруй йому свої ніжні цілунки, не будь егоїсткою. Читай на Ivona, в яке місце треба цілувати, щоб було вам обом щастя:

Читай также: 10 поцілунків, що зведуть його з розуму

1. Вуха

Вуха мають багато нервових закінчень, тому ніжний поцілунок у вушко йому дуже сподобається. А якщо трохи заглибитись у цю тему, то ти дізнаєшся, що вуха вважаються другою за чуттєвістю ерогенною зоною чоловіка після мошонки. 

2. Соски

Не уникай соски, коли цілуєш його груди. У багатьох чоловіків соски – сильна ерогенна зона, про що деякі з них можуть навіть не здогадуватись. То доведи йому, що це може бути дуже приємно.

Соски – чудова зона для поцілунку
Соски – чудова зона для поцілунку
yourtango.com

3. Шия

Коли ти хочеш сексу, поцілунки – найкращий натяк. Почни з чуттєвого поцілунку в губи, після чого обов'язково поцілуй шию. До речі, вважається, що задня сторони шиї набагато чуттєвіша передньої. Не зволікай з експериментами!

Читай также: Як збудити чоловіка: п'ять прийомів

4. Хребет

Готові посперечатися – ти ніколи не цілувала свого чоловіка у хребет, і дарма, тому що це дуже чутлива до дотиків зона. Почни з верхньої частини спини, і рухайся вздовж хребта до самого куприка. В декількох місцях можеш затриматися, йому це дуже сподобається.

Шия – цілуй її
Шия – цілуй її
yourtango.com

5. Площа лобкової кістки

По суті, це поверхня навколо пеніса. Його дуже збудить, якщо ти розпочнеш пестити не сам пеніс, а лобкову зону. Можна також задіяти руки і паралельно пестити цю зону долонею та пальцями.

Читай также: ТОП-10 признаків того, що чоловік хороший коханець

6. Внутрішня поверхня стегон

Подібні поцілунки мають подвійний ефект – вони дражнять і збуджують чоловіка водночас. З цією зоною можна поводитись так само, як і з лобковою – цілувати, облизувати, злегка прикушувати зубами. Так, в цьому положенні чоловік виглядає досить уразливим, але наскільки чуттєва у вас буде прелюдія.

Дивись, що треба знати про збуджуючі цілунки:

Як цілувати чоловіка
0:00 / 03:28

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь