Переключиться на мобильную версию

"Пробіг під каштанами": Особливості цьогорічного заходу до Дня Києва

Організатори "Пробігу під каштанами" пояснили особливості цьогорічного заходу до Дня Києва.
Пробіг під каштанами: Особливості цьогорічного заходу до Дня Києва
Пробіг під каштанами: Особливості цьогорічного заходу до Дня Києва
пресс-служба

Цього року у День Києва, 31 травня, традиційний “Пробіг під каштанами“ вперше пройде в форматі благодійної ініціативи #ПробігONлайн. Що це означає та як долучитися розповіли організатори заходу.

Читай также: День вышиванки в Украине: Интересные факты о традиционном наряде

ТОП-5 найпоширеніших запитань

  • 1. Яка мета #ПробігONлайн

Допомога та соціальна відповідальність завжди була в ДНК проєкту «Пробігу під каштанами», і тому оргкомітет вирішив об'єднати зусилля та направити їх на боротьбу з COVID-19.

Реципієнти #ПробігONлайн: українські лікарі та медичні заклади – Центр дитячої кардіології і кардіохірургії та лікарні, про які інформує Міністерство охорони здоров'я України на своєму ресурсі

  • 2. Механіка #ПробігONлайн

Читай также: Первый месяц лета: Сколько выходных и праздничных дней будет в июне 2020

Стати частиною благодійного руху, залишаючись вдома, дуже ЛЕГКО:

- Зареєструйтеся на probig.kiev.ua і зробіть благодійний внесок у розмірі 100 грн.

- Завантажте інформацію про учасника (власне фото або логотип компанії), додайте слова підтримки медиків на сторінці #ПробігONлайн.

- Поділіться сторінкою або встановіть рамку #ПробігONлайн у Facebook.

- Увімкніть 31 травня 2020 о 09:00 #ПробігONлайн на головній сторінці probig.kiev.ua.

  • 3. Чи потрібно учаснику бігти 31 травня 2020 року

Цього року організатори просять кожного учасника у День Києва залишитися вдома та НЕ виходити на пробіжку. Варто не забути, що Пробіг – це не про біг на дистанцію чи на результат. Пробіг – про ДОБРО та ВЗАЄМОДОПОМОГУ. Цьогорічний формат передбачає благодійну фан-участь в ОНЛАЙНІ.

Головне пам'ятати, що ваша участь – врятує життя!

  • 4. Що буде 31 травня 2020 року

До Дня Києва організатори готують інтерактивну програму в ОНЛАЙНІ для учасників #ПробігONлайн та гостей, які 31 травня УВІМКНУТЬ головну сторінку probig.kiev.ua або зайдуть у соцмережі Пробігу.

  • 5. Чи можна взяти участь командою

Читай также: На ВДНГ начал работать уникальный фэнтези-парк под открытым небом

ТАК. Починаючи від 10 осіб та до безкінечності ви можете реєструватися на #ПробігONлайн. Фізично подолати дистанцію команда не зможе, проте учасники матимуть можливість проявити свою корпоративно-соціальну відповідальність.

На сторінці #ПробігONлайн обов'язково буде інформація про команду, кількість учасників, лінк на сайт та фотографія. Також логотип команди з’явиться в «каруселі» на початку сторінки. А 31 травня у прямому ефірі ми оголосимо найбільші команди з кількістю учасників від 50 осіб.

Зауважте, що ініціатива #ПробігONлайн не передбачає стартових наборів та/або сувенірної продукції. Саме тому благодійний внесок вдвічі менший, ніж минулорічні реєстрації на Пробіг.

Нагадаємо, що зустрітися на старті Пробігу вживу учасники зможуть 30 травня 2021 року на 28-му «Пробігу під каштанами». Всі внески, сплачені заявки від учасників, а також від корпоративних команд, будуть збережені та перенесені на 2021 рік. Реєстрацію буде відновлено після завершення #ПробігONлайн.

Хотите знать важные и актуальные новости раньше всех? Подписывайтесь на Ivona.bigmir.net:) в Facebook и Instagram. 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь