Переключиться на мобильную версию

"Чоловік перед дзеркалом": вистава, яку не можна пропустити

Віктор Андрієнко зіграє для львів'ян виставу "Чоловік перед дзеркалом".
"Чоловік перед дзеркалом": спектакль, який не можна пропустити
"Чоловік перед дзеркалом": спектакль, який не можна пропустити
facebook.com/viktor.avn

25 травня в Львові відбудеться моновистава “Чоловік перед дзеркалом“. Єдиний і головний її актор — знаний гуморист, каскадер, режисер Віктор Андрієнко.

“Чоловік перед дзеркалом“ — комедія з елементами ностальгії, це іронічний монолог від імені покоління, це відверті зізнання. Зрілий чоловік робить відверті зізнання про своє покоління.

Читай также: Выходные в Киеве: самые яркие мероприятия

От наприклад, що думає чоловік дивлячись на чужу жінку і чого боятися зустрічі однокласників.

Один з секретів моновистави її актор,за плечима у Віктора Андрієнка життєвий і професійний досвід. В його фільмографії майже 40 робіт. Крім них, чого варте Шоу довгоносиків, 20 років минуло,а всі пам'ятають жарти цих диваків. Або роль у популярному телешоу Велика різниця. Чи не менш складна, роль арбітрів в шоу ICTV Комік на мільйон.

Він вже грав у класичних спектаклях та фільмах,виступав каскадерам, був режисером. Віктор Андрієнко зізнається, роль у моновиставі йому запропонували вперше. І на неї він погодився лише коли переконався, що ця роль йому близька.

 

"Чоловік перед дзеркалом": спектакль, який не можна пропустити
пресс-служба

 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь