Переключиться на мобильную версию

Холодильне обладнання Siemens: функціональність і технологічність кожної моделіРеклама

Сіменс - відомий виробник електроніки. Заводи компанії розташовані в різних країнах, але незалежно від країни-виробника устаткування для будинку якісні і доступні за ціною.

Моделі холодильників Сіменс

Холодильное оборудование Siemens: функциональность и технологичность каждой модели
Холодильное оборудование Siemens: функциональность и технологичность каждой модели
Пресс-служба

Особливою популярністю користуються у покупців холодильники Siemens. Їх вибирають з багатьох причин. В першу чергу, різноманітність моделей. Виробник пропонує величезний перелік варіантів, серед яких:

  • невеликі моделі стандартних розмірів за доступною ціною;
  • обладнання преміум-класу;
  • місткі морозильні шафи з висотою більше 2-х м;
  • пристрою side-by-side для великих сімей;
  • вбудована техніка.

Сучасний асортимент налічує десятки моделей, багато з яких користуються заслуженою популярністю у користувачів по всьому світу. Техніка від Siemens має одну особливість - вона відрізняється низьким рівнем шуму. Навіть двометрові гіганти практично не видають жодних звуків під час активної роботи компресора.

Переваги і недоліки

Як і будь-яка інша техніка, холодильники від Сіменс мають свої слабкі і сильні сторони. Важливо відзначити, що перше набагато більше. Навіть бюджетні моделі мають широкий функціонал. Внутрішній простір кожного холодильника поділено на температурні зони. Для зберігання свіжих овочів та фруктів температура знаходиться на рівні нуля. Зона швидкої заморозки в стислі терміни охолоджує продукти до негативних показників, що дозволяє зберігати їх дуже довго. Сучасні моделі здатні заморозити 10-15 кг продуктів в добу. З інших переваг:

  • економічність;
  • використання сучасних технологій (No Frost і інші);
  • великий внутрішній простір;
  • електронне управління заморожування;
  • відділення для банок, фруктів і інших продуктів відповідно до їх формою.

Недоліків у техніки Сіменс практично немає, а кожна нова модель має все більше нових можливостей. Деякі «проблеми» для користувачів є в самих холодильниках, але їх не можна назвати суттєвими. Наприклад, відсутність бічного підсвічування дверцята в деяких моделях або невелика кількість зарубок для установки полиць. Такі недоліки засмучують лише найвимогливіших покупців.   

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь