Переключиться на мобильную версию

Онлайн-конференция с пластическим хирургом

1 апреля редакцию Ivona посетил один из лучших пластических хирургов Украины, Ростислав Валихновский.

В среду, 1 апреля, в гости к Ivona приходил пластический хирург Ростислав Валихновский. С 12:00 до 13:00 он в режиме онлайн ответил на вопросы читателей.

Читай также: Поверніть мені красу: Хирург проекта рассказал о стандартах женской красоты

Известный врач рассказал о тонкостях своей работы, о популярных пластических операциях и сложностях, с которыми ему приходилось сталкиваться за время практики, а также поделился впечатлениями о работе в проекте Поверніть мені красу.


Ростислав Валихновский – Заслуженный врач Украины, врач-хирург высшей категории, кандидат медицинских наук, член Всеукраинской ассоциации пластических, реконструктивных и эстетических хирургов, эксперт шоу Поверніть мені красу (1+1).

Читай также: Как часто делают пластику, чтобы омолодить тело: Ответ экспертов

На счету Ростислава Валихновского 18 лет практики и более 7 тысяч успешных операций и спасенных жизней. Среди его пациентов многочисленные политики, бизнесмены и звезды шоу-бизнеса, в том числе в 2005-2010 гг. Президент Украины Виктор Ющенко. 

Смотри фото с Ростиславом Валихновским:

Вопросы
39
 • Инга
  25 Mar, 13:17
  Добрый день, Ростислав! Расскажите о закулисье шоу Повернiть менi красу? Вам было сложно принимать участие в таком проекте и если вам поступит подобное предложение, вы его примите?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Дуже вдячний! Я вдячний Богу за те, що мені дуже поталанило на професійну команду "Систерс продакшн" та "1+1", які дійсно дозволили зробити один з самих найкращих проектів в історії новітньої України серед медичних ТВ-проектів. Це вищий професіоналізм. Мені дзвонило дуже багато пацієнтів з-за кордону (Німеччина, США, Швейцарія, ОАЄ), я сам цьому дуже здивувався, тобто люди дивляться, дуже багато іноземних глядачів у нашого проекту. Хочу дуже подякувати моїм шановним колегам! Була абсолютно нормальна позитивна атмосфера, дуже зважений підхід, взаємопідтримка і допомога! Велика вдячність Андре Тану, Вікторії Забулонській, Дмитру Слоссеру! Я думаю, що дуже гарно ми попрацювали! Дякую вам за дуже гарне, змістовне інтерв'ю!
 • Карина
  25 Mar, 13:18
  Добрый день! Несколько лет назад я сделала операцию по увеличению груди. Сейчас я стала наблюдать асимметрию. Мне требуется повторная операция? Что могло послужить причиной?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Необхідно зробити ультразвукове дослідження, мамографію молочних залоз, щоб дійсно об'єктивно оцінити вашу асиметрію, яку Ви зараз бачите, і якщо ми побачимо, що дійсно ця асиметрія дошкуляє Вам, то необхідно зробити корекцію. Як правило, корекція полягає в тому, що молочна залоза корегується або добавлянням, або відніманням тканин.
 • Нина
  25 Mar, 13:19
  Ростислав, мне не нравится овал моего лица. Что можно предпринять в таком случае?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Необхідно прийти до клініки пластичної хірургії, зробити комп'ютерний прогноз і моделювання тієї ділянки обличчя, яка Вам не подобається, для того, щоб можна було її максимально справити без жодних ризиків, обмірковано та зважено.
 • Энн
  25 Mar, 13:22
  Здравствуйте, сейчас повальная мода на красивые скулы. К сожалению, природа не наградила меня ими. Как долго проходит операция по коррекции формы скул и каким образом ее проводят? Боюсь, что останутся шрамы.
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Як правило, використовується методика ліпофілінга, коли йде пересадка жирової тканини з інших частин тіла. Це абсолютно органічний метод, використовується власна тканина, невеличкий мінус в тому, що цю процедуру необхідно повторювати. Але великий плюс в тому, що ця тканина вже потім, коли приживеться, вона дає дуже гарний рельєф, естетичний вигляд і медично немає жодних ризиків.
 • Иванна
  29 Mar, 21:37
  Добрый день! Скажите, экономическая ситуация в стране повлияла на количество пациентов, которые приходят себе что-нибудь подправить?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Я думаю, що економічна ситуація змушує людей з кількох чинників приходити до клініки. Тому що дуже багато людей планували щось зробити, відкладали-відкладали, а зараз мають можливість це виправити - приходять в клініку пластичної хірургії і звертаються за послугами. Люди вважають, що життя настільки непередбачуване, що ті проблеми, які накопичувались роками, потрібно вирішувати для того, щоб бути більш захищеним, більш стабільним. І велика група людей, які приходять, - це люди, які постраждали в результаті подій на Майдані та під час воєнних подій, як серед військових так і серед мирного населення. Таким людям ми допомагаємо, зараз ми дозволяємо собі виконувати дуже багато втручань безкоштовно, тому що дуже багато людей дійсно фінансово неблагополучні. Багато людей звертається - безумовно, ми намагаємось всім допомогти.
 • Катя
  25 Mar, 13:22
  Где вы учились и какое образование необходимо, чтобы стать пластическим хирургом?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Я закінчив Тернопільську медичну академію, потім інтернатуру інституту Шалімова по загальній хірургії, потім клінічну ординатуру в Торонто, фактично вважаю себе випускником канадської школи пластичної хірургії, тому що там вдалось отримати основні надбання і головні знання, як теоретичні, так і практичні. Для того, щоб стати пластичним хірургом, потрібно закінчити одну з хірургічних спеціальностей, вступити в Асоціацію пластичних реконструктивних хірургів України і зробити так щоб ваші теоретичні і практичні знання були найкращими. Зараз наша Асоціація працює на багатьох кафедральних площадках, є ціла система навчання - на сайті прописані всі вимоги щодо того, як стати пластичним хірургом в Україні.
 • Саша
  29 Mar, 21:39
  Вы общаетесь с участницами проекта Повернiть красу, знаете, как сложилась их судьба после пластики?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Дуже вдало склалась доля у всіх героїнь, яких я дуже поважаю і люблю. Світлана створила родину - до цього часу вона ніяк не могла налагодити відносини зі своїм потенційним нареченим, а зараз у них все добре, у них повністю відновились відносини. Найближчим часом буде, як мінімум, весілля для того, щоб відсвяткувати цю гарну подію. Тетяна (дівчинка, яка мала проблеми з вживанням наркотиків) колись прийшла до мене і сказала, що хоче стерти всі програми, тому що вона вже зовсім інша людина. Вона позитивна, світла, радісна, вона взагалі не хоче пам'ятати, що була такою, якою була. Ксенія зараз живе в Первомайську, зокрема вона просила прооперувати свою маму - на жаль, у мами злоякісна пухлина молочної залози, яка прогресує. Сама Ксенія дуже щаслива, дзвонить практично кожні два-три тижні на дуже позитивних емоціях. Я вважаю, що вона ще дуже молода, щоб сказати, що вона створить сім’ю в найближчий час або народить дітей - всьому свій час. У Аліни також все набагато краще і в професійному плані, і в особистому. Це дуже мужня дівчинка, яка мала одну з найбільших вад. Я дійсно радий, що у Аліні і інших дівчат все добре.
 • Оля
  30 Mar, 01:50
  Добрый день. Планирую увеличить грудь, которая после кормления двоих деток совсем меня не радует. Поэтому, и вопросы касаются этой темы: 1) Понимаю, что вероятность осложнений есть. Скажите, сколько (в процентном соотношении) примерно пациенток испытывают осложнения после операции по увеличению груди? Какое осложнение наиболее часто встречается? 2) По Вашему мнению, от какого производителя наиболее качественные импланты? На какие параметры следует обратить внимание при выборе импланта (наполнение, текстура)? Меня интересует не перечень производителей, наполнения и т.д. для ознакомления..., а Ваше предпочтение, сложившееся с годами практики. 3) Влияет ли на вероятность осложнений размер импланта? 4) Как Вы считаете, сколько лет женщина может "носить" импланты? Большое спасибо, рада буду прочитать ответы на свои вопросы
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  1. Безумовно, найбільш популярною є операція по збільшенню молочних залоз, використовуються ендопротези молочних залоз. Відсоток пацієнток згідно світової статистики (приблизно той самий і в Україні) - це 0,1% від загальних 100, це невелика кількість. Загальна статистика - це 1-3% від 100% по кількості ускладнень. Ускладнення - це гематома (накопичення кров'янистих виділень), утворення серозної рідини в порожнині, в якій розміщується імплантат. Дуже часто в починаючих клініках є такі ускладнення, коли не співпадає розмір імплантатів, через це виникає, так звана, контрактура - коли навколо імплантату утворюється оболонка, яка починає скорочувати або тиснути зовні на сам імплантат, більше того - вростаючи в сусідні тканини. Таке явище дуже грізне, в останньому випадку треба робити видалення імплантату і капсули. Всі ці явища описані, Ви можете прочитати про них в інтернеті, але на всі ці ускладнення в якісних професійних клініках проводиться лікування згідно певних стандартів протоколу. І на всі ці ускладнення є контрміри. 2. Я вибираю компанію Mentor - дуже потужна якісна компанія, ми вже тривалий час використовуємо ці продукти. Це єдина компанія, яка дає пожиттєву гарантію на імплантати. Гарантія не поширюється на випадки прямих травм, ножових поранень - але такі випадки бувають дуже-дуже рідко. На всі інші випадки компанія дає пожиттєву гарантію, через це ми їм довіряємо, активно з ними працюємо, за 17 років ми не бачили ще жодного ускладнення, пов'язаного з імплантатами даної компанії. 3. Безумовно, ми попереджуємо про те, що будь який імплантат - це додаткова маса та навантаження, в тому числі на хребет. Наприклад, якщо людина має надлишкову вагу, хребет в даному випадку страждає. Якщо ми до надлишкової ваги надаємо ще додаткову вагу - відповідно, це буде ще додаткове навантаження. Крім того великі імплантати дуже сильно поширюють шкіру, вона швидше починає провисати. Є інша проблема, коли збільшені молочні залози стають не такими красивими за рахунок опускання донизу в силу законів гравітації і сили тяжіння. 4. В 3 запитання є відповідь: дається пожиттєва гарантія. Як правило, якщо жінка не вагітніє і не кормить дитину, то вона може носити імплантати практично все життя без послідуючих хірургічних втручань. Якщо жінка кормить дитину грудним молоком, то в багатьох випадках можна побачити опущення молочних залоз в результаті таких, я вважаю, правильних кроків, коли вигодовування йде грудним молоком. В цьому випадку є комплекс мініінвазивних втручань, які дозволяють підтягнути шкіру, обійтись дуже маленьким непомітним рубцем. Ці методики дозволяють сказати, що жінка, яка поставила імплантати і кормила груддю, може бути реабілітована дуже маленькими втручаннями.
 • Алена
  31 Mar, 10:25
  С какого возраста можно делать пластику без получения разрешения от родителей?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Я думаю, це повноліття. Згідно закону України, коли людина стає повнолітньою, вона самостійно може приймати всі рішення, до цього часу вона, безумовно, повинна брати згоду у батьків і приймати рішення спільно.
 • Илона
  31 Mar, 10:26
  Какие существуют методы устранения мелких морщинок под глазами и какова стоимость таких процедур?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Як правило, це мезотерапія, це використання біологічно активних речовин, вітамінів, які дозволяють покращити обмін в шкірі, це гілауронова кислота, яка в цілому підтягує шкіру, ліквідуючи кількість зморшок. Є багато апаратних методик, таких як ультразвук, холодна температура і т.д.
 • Анна
  31 Mar, 10:28
  Вы сами, кто-то из ваших близких или родственников делал пластику?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Безумовно, я особисто прооперував свою дружину - у неї була проблема з перегородкою носа і ми трошки покращили зовнішній вигляд носа, в тому числі, це була поєднана операція. Я, відверто кажучи, дуже переживав, тому що оперувати своїх родичів - це ще той хрест і виклик. Але разом з тим я дуже радий і вона дуже задоволена.
 • Маша
  31 Mar, 10:39
  Бытует мнение, что внешность влияет и на характер тоже и меняя внешний облик мы меняем себя как людей и, возможно даже, свою судьбу. Верите в эту теорию?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Безумовно, зовнішність міняє людину. Зовнішність міняється за допомогою наших методик, а людина - позбавляється значних психологічних комплексів. Позбавляючись цих комплексів, людина набуває великої самоповаги, самооцінки, впевненості в собі, може набагато ефективніше себе реалізувати - як в особистому житті, так і професійному.
 • Ольга
  31 Mar, 10:40
  Были случаи, за которые вы боялись браться по каким-то причинам?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Безумовно, є цілі напрямки хірургії, які поки що чекають нас для розвитку в майбутньому. В наших планах зробити досить потужні відділення інших хірургічних напрямків. Я думаю, що ми зможемо надати сервіс найвищого гатунку ще в кількох напрямках хірургії. Буквально в цьому році ми будемо відкривати нову клініку і будемо пропонувати нашим клієнтам дуже досконалі якісні речі в дуже ризикованих напрямках хірургії.
 • Лиля
  31 Mar, 10:43
  У меня асимметричное лицо. Это заметно, особенно если присматриваться. Как-то можно его "выровнять"? Да, я знаю, что в природе нет симметрии, но у других людей это не бросается в глаза.
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Асиметрія - є нормою, ми так створені, що людина не має абсолютно однакових половинок тіла, в тому числі однакових половинок обличчя. Якщо ця асиметрія не кидається в очі вашим близьким та знайомим, то це я не вважаю проблемою. З віком Ви це переростете, звертаючи увагу на більш вагомі проблеми, які можуть виникати у вашому житті. З точки зору, якщо це вагомий дефект, - необхідно звернутись до клініки пластичної хірургії. Пластична хірургія має колосальний комплекс процедур та маніпуляцій, які дозволяють виправити асиметрію обличчя. Тому це питання треба задавати дуже практично та предметно. Будь ласка, вишліть ваші персональні фотознімки, після вашої персональної згоди, ми зможемо їх оцінити (навіть дистанційно), щоб дати Вам професійну відповідь.
 • Рита
  31 Mar, 10:45
  Как бороться с первыми признаками старения? Мне 27 и многие советуют не мучится с кремами и массажем, а сразу идти на кардинальные меры, т.е. уколы. Вы тоже считаете, что помогут только такие средства?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  27 - дуже ранній вік, Ви ще дуже молоді, щоб говорити за старіння. Але, звісно, є генетика, є певний комплекс генів, які Ви успадкували від батьків, і як Ви виглядаєте - це можна оцінити лише при зустрічі. Є дуже багато апаратних методик, самих сучасних лазарів, сучасних методик реабілітації. В вашому віці взагалі життя тільки починається. Є дієтологія, правильне харчування, здоровий спосіб життя, фізичні навантаження, заняття в спортзалі і т.д. Я думаю, що Ви повинні більш помірковано до цього підійти і поки що використовувати ті засоби, як дозволяють не старіти, або повернути ознаки старіння, які на вашу думку з'явились, з допомогою немедикаментозних методик. Якщо цього не буде достатньо - є маса методик, які без ін'єкцій допоможуть Вам стати молодше.
 • Таня
  31 Mar, 15:59
  хотелось бы уменьшить нос,сколько это будет по деньгам???
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  В середньому ціни м. Києва починаються від 2 тисяч у.о і до 10 тисяч у. о., залежно від типу клініки, якості клініки, професіоналізму і т.д. Зараз ми використовуємо дуже демократичну цінову політику, гарантуючи найвищу якість, яка відповідає європейським стандартам. Наша взаємодія може бути побудована таким чином: Ви приходите на безкоштовну консультацію, проводите прогноз носа, визначаєте, чи потрібно це Вам і ми приймаємо рішення. А ціна - це саме останнє питання, яке повинне Вас турбувати, тому що в моїй клініці ми з колегами погодились з тим, що цінова політика повинна бути доступною для українців, оскільки зараз дуже важкий період і час в житті держави. Всі речі, зв'язані з пластичною хірургією і травмами - повинні бути доступними і вирішуватись легко, швидко і якісно.
 • Makar
  1 Apr, 00:25
  43, глаза красивые, а нос не очень, женщин соблазняю только измором и чувством юмора, а так хочется с ходу, не поздно что-то в себе поменять? Нужен практичный совет.
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Безумовно, можна говорити про візуалізацію результату. Ви сказали, що Вас не дуже влаштовує форма носа, є дуже гарна процедура - фотопрогноз, це комп'ютерні програми, які дозволяють моделювати зовнішність в 3D просторі. Ми зможемо показати, як виглядатиме ваш ніс, як він буде гармоніювати з вашим обличчям, в тому числі, з очима, щоб Ви побачили свою нову зовнішність. Ми одна з небагатьох клінік, яка включає фотопрогноз в контракт, який дає можливість гарантувати пацієнту на сто відсотків той результат, який описаний в фотопрогнозі. Тому, будь ласка, запрошуємо на консультацію.
 • Аноним
  1 Apr, 00:46
  Добрий день,Ростислав Любомирович,в 2 годика виляла на свою грудную клетку кофе(кипяток),мне 23 года в 19 лет делала механическую шлифовку,стало только краснее(шрами били не красние) но более розгладились,так как сердце рядом говорят лазером нельзя делать,правда ли ето??????и можно ли мне както убрать его или зделать менее заметним(((??Спасибо большое!)))
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Як правило, такі масивні шрами потрібно лікувати досить тривалий час. Пересадка шкіри на такій великій площі буде дуже доречною, але не завжди вона може бути виконаною. Такий рубець необхідно вивчати в клініці, ми оцінимо можливість вільної пересадки шкіри з інших ділянок - це був би найкращий вихід в вашій ситуації. Замість механічної шліфовки можна використати більш м'яку шліфовку - хімічний пілінг фруктовими кислотами, але, на жаль, цей метод не дасть результату виділення рубця на всі сто відсотків. Все це обов'язково треба оцінити в клінічних умовах - будь ласка, знайдіть нас в мережах, всі консультації у нас безкоштовні, тому, будь ласка, приходьте поспілкуємось.
 • Ира
  1 Apr, 01:04
  лучше делать ринопластику открытым или закрытым способом? каким чаще всего делаете вы? мешает горбинка на носу, это слоная операция? и сколько стоит.спасибо
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  В практиці приблизно 50% відкрита і 50% закрита ринопластика. І практично в усіх випадках це риносептопластика. Ми робимо зовнішню красоту, виправляємо дефект і обов'язково робимо нормальну анатомію внутрішнього носа, щоб пацієнт міг дихати. І, безумовно, пацієнт повинен пишатись своїм носом і радуватись своєму зовнішньому вигляду. Щодо горбинки - вона дуже легко забирається, це не складна частина операції. Є чіткі покази: відкрита риносептопластика робиться у випадку травм або повторних пластик, коли ніс вже був оперований неправильно. Тоді необхідно видаляти ті елементи, які були розміщені неправильно, приводити анатомію носа в норму.
 • Робин
  1 Apr, 04:05
  Часто, я вижу ситуации, когда знакомые женщины сначала делают пластическую операцию по очевидному поводу - увеличение груди или исправление формы носа. Но очень часто они затем начинают искать ещё что-то нибудь, что можно исправить и это приводит к патологическому увлечению поиска идела. Это в итоге на свет появленяется куклоподобное чудовище, которое потеряло естественную красоту и шарм. Скажите пожалуйста, где по вашему мнению должна проходить граница между действительно оправданному вмешательству и патологей?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Дуже гарне запитання. Я вважаю, що пластичні хірурги мають відповідати за правомірність будь-якого хірургічного втручання. Саме відповідальність пластичного хірурга є обличчям нашої галузі. Безумовно, в професійних клініках працюють лікарі-психологи, які вивчають граничні стани, які є або нормальними, або патологічними. Зі своєї практики скажу, що дійсно є колосальна кількість молодих дівчат, які дуже захоплюються такими змінами і стають такими "наркоманами" подібних втручань, проводять їх одне за одним. Я категорично проти і засуджую це явище. Тому що людина не розуміє, до яких наслідків може привести таке втручання в майбутньому - через 10-15-20-30 років. В медійному просторі Ви можете побачити приклади таких от самих гострих дефектів, які виникають після такої залежності, коли пацієнт приходить і прямо заставляє: "Доктор, зробіть мені це і це", а не зовсім чесні лікарі кажуть "Так" і починають виконувати ці втручання та забаганки, роблячи бізнес з прекрасної спеціальності. Цього не можна робити, я категорично проти цього і раджу пацієнтам і лікарям бути опортуністами до таких патологічних явищ.
 • Людмила
  1 Apr, 08:28
  Добрый день! У меня летом 2013 было просто случайное падение на кафельный пол, в результате чего сильно ударилась носом. Очень болело, была оттечность. Потом все прошло и к врачам не обращалась. Сейчас заметила, что на переносице с левой стороны появился небольшой горбик и вот он начал немного побаливать! что необходимо сделать? Или не стоит беспокится?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Дякую за запитання. Насправді цей горбик може бути кістковою мозолю або надмірним ростом окістя, яке покриває кісткову частину спинки носа. Обов'язково треба зробити комп'ютерну томографію обличчя і визначитись з тим, що це за проблема. Якщо це проблема з м'якими тканинами, необхідно зробити ультразвукове дослідження шкірних покривів. Якщо ця проблема пов'язана з кісткою, потрібне буде хірургічне втручання. В будь-якому випадку цю проблему можна вирішити, вона не є складною. Прошу не переживати, але зробіть для себе такий висновок, що після таких травм або пригод необхідно звертатись до хороших лікарів, не треба тягнути - ваше здоров'я це дар, треба його берегти.
 • Анабель
  1 Apr, 10:22
  Сколько можно сделать Путиных? И есть ли сейчас его двойники, какие отличительные черты лица, форма черепа, рост можна наблюдать у Путиных. Ведь есть вещи которые пластикой скрыть нельзя.
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Питання дуже політично-емоційне і риторичне з таким великим підтекстом. Я думаю, що на основі ЗМІ не можна однозначно говорити про діагноз або операцію Путіна чи будь-кого іншого. Для цього існують клінічні умови, які починаються з діагностики, потім лікування і т.д. Через те, щоб не заполітизовувати це питання, я не буду коментувати. Безумовно, пластична хірургія має в своєму арсеналі величезну кількість засобів, які міняють зовнішність людини і міняють її до того, що її не можна впізнати. Безумовно, це вже та сфера, де йде порушення закону. Я категорично проти того, щоб мої колеги, і я в тому числі, займались такими речами або навіть думали про це. Ми несемо свій професійний обов'язок, маємо професійне кредо - ми повинні виконувати його згідно професійних та морально-етичних стандартів.
 • Светлана
  1 Apr, 10:25
  Добрый день! У моей дочки на 10-й день после рождения на лбу появилась гемангиома. Мы обращались в Харьковскую детскую областную больницу, где нам ее прижгли азотом прямо на санпропускнике, через месяц она проявилась снова, ее снова прижгли, снаружи на коже красного не осталось, но на лбу осталась такая шишечка, как объяснил доктор - еще внутренняя геменгиома и она может сама сойти до года. Ребенку сейчас уже 10 месяцев и ничего не проходит, эта шишечка как была, так и есть! Можно ли ее как-то лечить или удалить лазером или необходимо делать хирургическую операцию?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Мова йде про те, що, на жаль, гемангіома була видалена не повністю. Як показує ваша розповідь, вона не завжди зникає сама по собі - здебільшого вони не зникають, а починають рости далі. В даній ситуації самим радикальним методом буде мікрохірургія. Оскільки розміри пухлинки невеликі, пропоную дуже якісну операцію, яку ми виконуємо на нашій базі - видалення гемангіоми з накладанням косметичного шва, послідуючим шліфуванням рубця, який утвориться після цієї невеличкої операції. Все це в результаті дасть повну ліквідацію проблеми, з відсутністю слідів нашого втручання.
 • Ксения
  1 Apr, 10:40
  Добрый день! Скажу честно, о Вас услышала только благодаря телевидению. У меня вопрос: в какой клинике Вы принимаете? Беспокоит лицо. Были веснушки, а становятся пятна. Нужна именно Ваша консультация. Другим врачам не доверяю.
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Дякую за такі слова! Дякую за довіру! Будемо раді Вас бачити! Ми знаходимось в Києві, Червонозоряний проспект, 17 - можна знайти нас в інтернеті, наші сторінки в соцмережах. По вашим словам очевидно, що є проблема з пігментним обміном, якій, безумовно, можна відрегулювати.
 • Наталия
  1 Apr, 11:05
  У моего сына частичная синдактилия (на нижней фаланге срослась кожа) двух пальчиков на левой ручке. Ему 3,5 года. Рекомендуете ли Вы операцию по разделению пальчиков, в каком возрасте ему лучше ее делать и ее ориентировочная стоимость. Спасибо.
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Я вважаю, що ця операція дуже гарно виконується в Україні, як в державних, так і в приватних клініках, моя команда і особисто я виконую такі операції - ліквідація синдактилії за одну операцію. В такому віці вже можна оперувати, не треба тягнути, тому що може обмежуватись функція згинання-розгинання пальців на руці. Функція руки надзвичайно важлива - хлопчик буде рости, йому потрібно буде писати і займатись різними видами мистецтв, спортом і т.д. Функція кісті надзвичайно важлива. Тому бажано зробити це чим раніше, тим краще.
 • Андрей
  1 Apr, 11:15
  у мене внутренні прищі які воспаляються і вилазять наружу і нада токо різать шо б вийшов гной!!!! шо делать???
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Очевидно, мова йде про дерматологічну проблему, якщо ми бачимо елементи запалення, які закінчуються гнійною фазою. Безумовно, треба активно займатись лікуванням. Тут і місцеві антибіотики, місцеві протизапальні антисептичні засоби. Загальне лікування, потрібно перевірити імунітет, зробити імунограму, обов'язково потрібна консультація імунолога, щоб визначити, чому такий запальний процес, який вже протікає досить довго, має хронічний характер і не піддається лікуванню, і консультація дерматолога, який дасть вичерпну інформацію. Такі клініки існують в Києві та в регіональних центрах України і дозволяють зняти дану проблему на сто відсотків. Єдине, що треба сказати, що ця проблема, враховуючи хронічний характер, лікуватись теж буде досить довго - від двох до восьми місяців.
 • Марина
  1 Apr, 11:32
  Добрый день, прошу совета, сильно сыпятся волосы, не так чтобы до залысин, но очень пугает количество выпадающих волос. Пробовались втирать и витамины и масла и шампунь безсульфатный, но результата нет. Подскажите возможно мед.препараты, которые помогают справиться с этой проблемой. Возможно это связанно с ЖКТ, так как есть некие проблемы ( по утрам горечь во рту и слюна желтого цвета)В детстве болела Боткина, но недавно сдавала анализы на печеночные пробы и на хеликобактер, все в порядке. Спасибо
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Я думаю, що необхідно провести консультацію трихолога - це лікар-дерматолог, який займається виключно проблемами волосся. Під час консультації у трихолога визначається комплекс діагностичних процедур, тестів, які вивчають склад волосся, причини випадіння волосся. Якщо трихолог побажає провести більш детальну діагностику, він посилає пацієнта до терапевта - гастроентеролог дасть свої поради, відповідно, можна буде вирішити проблеми волосся. Але здебільшого проблеми волосся зв'язані власне з трихологією, тому трихолог буде більш доречним. Як правило, назначається локальна і загальна терапія. Локальна - це фізіотерапія, реабілітація волосистих фолікул, різні препарати. Дуже цікавим препаратом на українському ринку є "Ремолан", цей виробник вже існує приблизно 12 років, активно продає цей препарат за кордон в багато країн світу, має формулу для жіночого і для чоловічого здоров'я. Не рекламуємо, але рекомендуємо. Тому що перевірено на великій кількості пацієнтів, препарат довів свою ефективність в 90% випадків. Загальна терапія зв'язана з терапією вітамінами, мікроелементами, з якісним харчуванням, з консультацією дієтолога, з фізичним навантаженням, з боротьбою зі стресами і т.д. Проблема волосся досить широка - треба вирішувати її двома шляхами - як місцевим, так і загальним.
 • Екатерина
  1 Apr, 11:27
  С детства есть шрам на лице. Чтоб пройти кастинг на подобные шоу, где помогут избавиться от него, не прохожу потому, что нет прям аж жестокого уродства. А хотелось бы избавиться, а вот сум на подобные операции нету. Как быть?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  Насправді, це нескладна проблема, якщо рубець дійсно не має жахливого вигляду. Витрати на таке лікування дуже доступні, в Україні в тому числі. Лікування полягає в вивченні структури рубця, підбору певного типу лікування. Це шліфування шкіри (три види: механічна, хімічна або лазерна), лікар підбере найкраще лікування і запропонує один з методів вирівнювання рельєфу рубця. Остаточним етапом лікування будь-якого рубця є замальовування рубця в колір сусідньої шкіри - комп'ютерна програма підбирає колір барвника, який виробляється на рослинних компонентах, в тон сусідньої шкіри. І рубець стає абсолютно тотожнім до шкіри, яка його оточує. Відповідно рубець можна виділити повністю, не треба боятись, це невеликі витрати. Можете звернутись до нас або до інших клінік - зараз в Києві та в Україні ця процедура досить якісно відпрацьована і дає дуже якісний стабільний результат.
 • Таня
  1 Apr, 11:50
  Добрый день! У моей мамы уже 30 лет Полиартрит ... Руки и ноги уже очень скручены... руками уже удержать что-то нельзя.. Скажите выровнять ето можно ?
  Ростислав Валихновский, пластический хирург
  • Звичайно, така патологія дуже запущена. 30 років - дуже тривалий період. Безумовно, ситуацію можна виправити і значно покращити, але це не відбудеться за один день або місяць. Треба розуміти, що 30 років хвороби вимагає хоча б одного-двох років якісного лікування. Все починається з діагностики, потім консультація ревматолога і назначення лікування. Все лікування ревматичних хвороб, в тому числі поліартриту, згідно стандартів протоколів Асоціації внутрішньої медицини або Асоціації ревматологів. Ця схема лікування затверджена в Україні, думаю, якщо звернутись в одну з клінік, які якісно займаються терапією, то можна виконати поставлене завдання на п'ять з плюсом.
 • phrhxjei
  2 Apr, 20:21
  1
 • Люда
  1 Apr, 13:24
  Скажіть, будь ласка, скільки коштуватиме у Вашій клініці операція, яка передбачає зменшити кількість шкірі в області живота? Після родів пройшло вже 4 роки. а шкіра так і залишилася обвислою. Дякую.
 • Людмила
  1 Apr, 13:21
  Пане Ярославе, скажіть будь ласка, а чи не думали Ви покинути межі України, аби розвивати свою практику в будь-якій іншій європейській країні? як на мене, то в Україні не той контингент людей (переважна більшість), які б могли собі дозволити робити пластику (маю на увазу фінансовий бік).
 • Петро
  1 Apr, 13:14
  Доброго дня! Я є фахівцем в галузі біоімплантології. Чи зацікавлені Ви в співробітникові з подібним досвідом?. Дякую.
 • Павел
  1 Apr, 12:39
  Добрый день, у меня такой вопрос, у меня с раннего детства шрам на лице задето нижнее веко, щека и немного губа, шрам еле заметен, но все же хотелось бы от него избавиться, скажите сколько это могло бы стоить?
 • Наталья
  1 Apr, 12:35
  Добрый день! Какое средство из предложенных на рынке Украины сейчас, по Вашему мнению, лучшее и долговременное для увеличения губ? Спасибо!
 • Светлана
  1 Apr, 12:27
  К вопросу о гемангиоме? В Вашей клинике возможно такое лечение?
 • Светлана
  1 Apr, 12:27
  К вопросу о гемангиоме? В Вашей клинике возможно такое лечение?
 • Катя
  1 Apr, 12:24
  Страждаю від такої хвороби як Вітіліго. Плями поширились навколо очей. Чи можливо цих плям позбутися шляхом пересадки шкіри навколо очей?
 • Катя
  25 Mar, 13:23
  Сколько в среднем зарабатывает начинающий пластический хирург? Насколько это востребованная профессия?
Комментариев (5)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
гость  (аноним)  11.11.2015, 12:26
Оценка:  0
гость
You Tube v i k t n i k @ yandexua c e l i t e l k i e v ua мантра любви Амрит Киртан с рисунком сердца приносит неимовернейшую удачу в любви Говорят если слушать 21 день и загадать желание то у многих желания сбывались Светлана Нагородная проводит молебны и ежедневные молитвы и оказывает помощь как профессиональный психолог Сайт православный просмотр бесплатный Слава Господу Иисусу Христу!
Senta    01.04.2015, 11:22
Оценка:  0
Senta
такие злобные комментарии пишут, в основном, те, кто ничего в этой жизни из себя не представляет и никогда не сталкивался с болезнями близких людей, ради которых люди готовы искать любые пути, чтобы помочь
Yuriy_22    01.04.2015, 11:00
Оценка:  -1
Yuriy_22
и тут уже объявился, звезда Киева, весь город в рекламе этого самовлюблённого типа. вроде реклама клиники должна быть, но надо же себя показать "красивого" с аппаратом на голове и в костюмчике с бабочкой, ужас просто, сам наверное дизайн рекламы делал. к чему это всё? я бы к такому не обращался, весь этот пиар личности никак компетентности в своём деле не добавляет.
гость  (аноним)  01.04.2015, 09:33
Оценка:  -1
гость
Сборище мутантов)я упала и ударилася,и не чем то,а своей тупой башкой))
Senta    01.04.2015, 11:23
Оценка:  +1
Senta
ты мутант сам, дай Бог тебе никогда не нуждаться в медицинской помощи
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь