Переключиться на мобильную версию

Кросівки для інтенсивного тренінгу Nike Air Zoom SuperRepРеклама

Кросівки для інтенсивного тренінгу Nike Air Zoom SuperRep
Кросівки для інтенсивного тренінгу Nike Air Zoom SuperRep
Пресс-служба

Nike Air Zoom SuperRep – кросівки створені з метою надати однаковий рівень досвіду як для професійних спортсменів, так і для ентузіастів, які щодня працюють над собою.

Це інноваційне взуття, створене спеціально для активних вправ, таких як високоінтенсивний інтервальний тренінг (ВІІТ).

Заняття фітнесом набирають популярність у всьому світі. Тренінг – окремий вид спорту, і Nike SuperRep розроблені з огляду на потреби саме при таких тренуваннях, – говорить Джеймі Джеффріс, віце-президент і генеральний директор підрозділу Nike Training.

При розробці кросівка було витрачено сотні годин на вивчення занять фітнесом. Фахівці з'ясували, що спортсмени носили або взуття з амортизацією, або з хорошою підтримкою, але не було таких моделей, які забезпечували б одночасно амортизацію і підтримку, що є необхідним для тренувань з високою інтенсивністю.

Використання вставки Zoom Air в передній частині стопи забезпечує захист від ударів і амортизацію. Додаткова внутрішня вставка, яка йде від п'яти до передньої частини стопи, допомагає виконувати більшість вертикальних рухів. Верх кросівка добре підтримує стопу при виконанні бічних рухів.

Кросівки Nike Air Zoom SuperRep вже в наявності в магазині Nike (м.Київ, бул. Л. Українки 24) і на сайті.

Ознайомитися з найактуальнішими напрямами в світі тренінгу можна буде на міжнародній фітнес конвенції Nike Training Club, яка пройде в Києві 3-4 жовтня. Більше подробиць і реєстрація на сайті.

 

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь