Переключиться на мобильную версию

Онлайн-конференция с доктором ВалихновскимЭксклюзив

20 октября редакцию Ivona посетил Ростислав Валихновский – известный доктор, реконструктивный и пластический хирург, эксперт "команды спасения" популярного проекта Поверніть мені красу (1+1).

В режиме онлайн-конференции с 14:00 до 15:00 доктор Валихновский ответил на вопросы читателей.

20 октября Международный день борьбы с раком молочной железы. Доктор Валихновский расскажет, как часто нужно проходить обследования, чтобы чувствовать себя в безопасности. Поговорим о том, что способствует онко-заболеваниям, а что наоборот –  препятствует и тормозит образование злокачественных клеток.

Известный и авторитетный медик расскажет, почему многие операции, осуществляемые украинскими хирургами, являются уникальными в масштабах мировой медицины? Поговорим и о том, когда хирургическое вмешательство действительно необходимо, а когда его можно избежать? Доктор Валихновский поведает о том, как продлить молодость кожи и тела, тем самым избежав похода к пластическому хирургу. 

Читай также: Жизнь после пластики: история женщины с “винным пятном“ на лице

Также эксклюзивно для читателей Ivona доктор расскажет о закулисных подробностях проекта Поверніть мені красу на 1+1. О том, как сложилась судьба героинь после проекта, какие испытания и сложности остались за кадром и каких историй еще ждать в новых выпусках проекта. 

Вопросы
54
 • ольга
  17 Oct, 15:41
  Здравствуйте , Мне 39 лет у меня всегда была маленькая грудь ,первый размер я радела. 5- рых детей , у меня стала еще ,меньше грудь !!!И хотела красивую грудь
  Ростислав Валихновский
  Безумовно, я б радив Вам подумати, якщо той розмір, який зараз Вам притаманний, вас влаштовує (функціонально та естетично), можна обійтись без хірургічних втручань. Якщо Ви захочете звернутись на консультацію - запрошую, у нас всі консультації безкоштовні, ми поспілкуємось, зробимо діагностику, подивитись з точки зору фотопрогноза, якої форми та розмірів можна створити нову молочну залозу. Якщо Вам це буде припадати до душі і буде нівелювати ваш психологічні комплексам, ми зможемо вам допомогти.
 • Настя
  19 Oct, 10:46
  Если у меня в семье 3 человека умерло от рака, мне стоит опасаться? Какова вероятность, что он будет и у меня?
  Ростислав Валихновский
  Є чітка статистка того, що якщо в роду є онкологія, то, на жаль, у дитини або внуків цей діагноз може, не дай Бог, появитись. Але дуже велику роль грають умови життя, екологічна обстановка, рівень стресу, який людина переносить протягом життя. 80% хвороб організму залежить від стресу. Величезну роль грає якість харчування та води,наявність або відсутність фізичних навантажень. Хотів би Вас заспокоїти, що необов'язково ця страшна патологія з'явиться і у Вас. Звертайте увагу на профілактику і менше про це думайте. Психологи довели, що позитивне мислення, гарне відношення до оточення дуже гарно допомагає людині уникнути стресу, а значить зменшити один з факторів, який впливає на виникнення різних хвороб.
 • Оля
  19 Oct, 10:49
  Как быстро развиваются раковые опухоли, если их не лечить?
  Ростислав Валихновский
  Залежить від типу ракової пухлини. Є надзвичайно агресивні форми росту клітин, крім того, пухлина має здатність рости місцево, проростаючи в сусідні тканини. Різні пухлини мають абсолютно різну швидкість росту, це підтвердять мої колеги-онкологи. Україна займає друге місце в Європі по виникненню онкології.
 • Тамара
  19 Oct, 10:53
  От чего чаще всего наступает летальный исход?От какого рака реже всего возможно излечиться, даже если проходить курс лечения от рака за рубежом?
  Ростислав Валихновский
  Найбільш агресивна пухлина - це меланома, вона вважається найбільш злоякісною пухлиною шкіри, в загалі в списку всіх пухлин це одна з найбільш небезпечних онкопатологій. До речі, зараз по цьому діагнозу наші колеги за кордоном розробили одну з ефективних форм лікування - це імунотерапія метостатичних форм меланоми. Другий діагноз - це злоякісна пухлина підшлункової залози. 50% пацієнтів проживають з таким діагнозом в терміні один рік. Цей діагноз в своєму житті зустрів Стів Джобс, не дивлячись на всі можливості американської онкології, його не вдалося врятувати. В статистиці причин смертності в Україні перше місце займають серцево-судинні захворювання, друге - онкологія, трете - наслідки ДТП.
 • Татьяна
  19 Oct, 14:30
  Доктор, добрый день. У моей племянницы (12 лет) и племянника (10 лет), у сестры и у меня на затылке лысина размером ЗхЗ примерно. Дети комплексуют из-за этого, девочки собирают волосы. Возможно ли эту лысину вырезать и сшить края? Волосы там вообще не растут.
  Ростислав Валихновский
  Очевидно, мова йде про атипову алопецію. Імунна система виробляє антитіла, які нищать волосяні фолікули людини. Тобто проблема пов'язана з імунітетом. Лікування - це цикл місцевих стероїдних ін'єкцій, який дозволяє досягнути відростання волосся саме в цих проблемних ділянках. Звертайтесь до дерматологів, а саме до трихологів.
 • Іванна
  19 Oct, 15:19
  Доброго дня! У мене на підборідді росте волосся. Зпочатку воно було м"ягким, а тепер дуже жорстке. 2-3 рази на тиждень приходиться висмикувати. Пробувала випалювати перекисю, та не помагає, тільки шкіру подразнює. Аналізи на щитовидку здавала, все в нормі. Все почалось ще до вагітності, паралельно з тим регулярно утворювались параоваріальні кисти. Після народження другої дитини ще не обстежувалась, але підборіддя досі турбує все більше і більше. Що потрібно обстежити, на що звенути увагу в даній си туації?
  Ростислав Валихновский
  З моєї практики - необхідно видаляти всі ліпоми, які є не момент звертання до хірургічної клініки. Моніторити ріст нових - при появи вчасно звертатись по медичну допомогу, поки пухлини не мають великого розміру та значної кількості. Таким чином дану проблему можна звести нанівець.
 • лариса
  19 Oct, 18:12
  В мене фіброзно- кістозна мастоматія.2 мм.скажіть будь-ласка, лікування гомеопатичними препаратами може розсмоктатись?
  Ростислав Валихновский
  Я знаю, що багато наших колег не цураються гомеопатії як науки. Препарат мастодінон часто використовується у терапії різних форм мастопатії. Думаю, однозначно необхідно зробити діагностику і за допомогою порад професійного гінеколога підібрати адекватну індивідуальну терапію (медикаментозну і гомеопатичну). Дана проблема дуже поширена, кожна друга жінка може почути такий діагноз в своєму житті. Тому раджу звернутись до професійного гінеколога, який вирішить цю проблему.
 • Оля
  19 Oct, 20:35
  Доброго дня.. Мені 22 роки. В мене є така проблема..що заважає мені нормально жити. Я розумію що є проблеми по гірше..але це мені насправді турбує. Я не можу нормально писати. Багато лікарів обїздила..ніхто не може пояснити точно..Одні говорять нерви..лікувала нерви..( нічого) потім знов і знов.. виписували те саме..вітаміни. уколи і таблетки. Пізніше мені сказали що це пісчий спазм.. я про таку хворобу не чула но потім почитала. Це ніби як защемлення нерва. Будь ласка..поможіть вирішити цю проблему. Вона у мене вже з 2010 року. А вже 2016. Я хочу піти продовжувати вчитися..але неможу..бо потрібно писати..а це для мене ой дуже велика проблема. Можливо чи вилікувати його..? І скільки це займе часу? Дуже дякую)))))
  Ростислав Валихновский
  Я не зовсім розумію суть Вашої скарги. Тут вимальовуються дві проблеми. Одна проблема, очевидно, пов'язана з неврологією, а друга - це психоневрологія. Треба звернутись в неврологічну клініку, Вам потрібно найти адекватного невропатолога, психоневролога, який допоможе справитись з цією проблемою, вас необхідно чітко, дуже якісно обстежити.
 • Ольга Петровна
  19 Oct, 23:01
  Мой вес 109 кг, за 3 месяца я сбросила 18кг. Я занимаюсь танцами и сижу на белковой диете. Кожа пока не отвисает, но мой диетолог говорит, что это возможно. Посоветуйте – как этого избежать?
  Ростислав Валихновский
  Обов'язково займайтесь спортом, ваш рівень фізичних навантажень має бути адекватним для того, щоб м'язи ефективно спалювали зайві калорії. Коли м'язи будуть ефективно працювати, вони будуть приводитись в нормальний стан - на тренованих м'язах у вашої шкіри буде менше шансів провиснути. Крім того пацієнтам радять використовувати надбання фізіотерапії в частині контрастного душу, використовувати методи апаратної терапії, які дозволяють підтягувати шкіру за новим силуетом вашого тіла. Надлишкова вага - це бомба заповільненної дії, це потенційні ускладнення в формі інсультів, інфарктів, які можуть бути в старшому віці.
 • Ольга Юдина
  19 Oct, 23:03
  3 года назад я сломала нос. Сегодня от искривлён и мне трудно дышать, я плохо сплю. Можно ли это исправить с помощью пластики? Будут ли видны швы?
  Ростислав Валихновский
  В даній ситуації я б порадив риносептопластику, яка дозволить виправити структури внутрішнього носа, дозволить поставити зовнішній ніс (кісткову та хрящову частину) у нормальне положення. В результаті того, що у Вас деформовані раковини внутрішнього носу, ваш організм недоотримує кисень, саме тому у Вас вранці є такий стан розбитості та слабкості. Я б порадив Вам риносептопластику, яка дозволить привести в належний стан внутрішній ніс та виправити естетичні дефекти зовнішнього носу. Шви при таких операціях помітні лише перший час, до місяця. Саме в вашому випадку показана відкрита ринопластика, яка проводиться у пацієнтів, у яких вже був травмований або оперований ніс. В таких випадках обов'язково робиться відкрита ринопластика.
 • Олег Горин
  19 Oct, 23:04
  Если пациент боится делать операцию или не доверят вам? Вы отказываете? Или стараетесь убедить его? Важно ли самому пациенту верить в хороший результат?
  Ростислав Валихновский
  Безумовно, пацієнт повинен мати тверде рішення, що йому необхідно це втручання, він повинен розуміти всі ризики хірургії та анестезії. Тому, безумовно, всім засвідчую, що перед тим, як прийняти рішення будь-якого хірургічного втручання, треба все зважити, подумати, почути декілька альтернативних точко зору одної-другої-третьої клініки.
 • Алина Ш
  19 Oct, 23:12
  Подскажите, пожалуйста, с какого возраста девочкам предпочтительно делать ринопластику? Ждать 18 лет или лучше в более раннем возрасте?
  Ростислав Валихновский
  Я б радив чекати 20 років - це стандарт Асоціації реконструктивної хірургії Європи та Америки. Раніше 20 років я б не радив проводити ринопластику, особливо іміджевого типу.
 • Милана
  19 Oct, 23:13
  Где делают разрезы во время операции на носу? И при увеличении груди?
  Ростислав Валихновский
  Як правило, ринопластика поділяється на закриту та відкриту. Закрита виконується через два невеличкі надрізи на слизовій оболонці внутрішнього носу і не передбачає шкірних надрізів та рубців. При відкритий ринопластиці ці два надрізи ще доповнюються надрізом в ділянці шкірної частини перегородки носа. З точки зору збільшення молочних залоз є три доступи - надріз під молочною залозою, надріз біля ареоли і надріз в підм’язевій впадині.
 • Елена
  19 Oct, 23:27
  Ростислав, спасибо за ваш совершенный и кропотливый труд на проекте Поверніть мені красу! Вся Украина гордится вами! Расскажите, какой случай вы считаете самым сложным? Правда ли, что одна из пациенток работает сейчас в вашей клинике?
  Ростислав Валихновский
  Дякую Вам дуже! Я пишаюсь Україною і радий служити народу України! Я думаю, це якраз другий сезон, коли ми вже робимо висновки. Я скажу, що всі мої пацієнтки були надзвичайно складними, у кожної з них були такі діагнози, які передбачали високий ступень хірургічного ризику. Враховуючи обмежений для проведення хірургічних втручань час в рамках проекту, безумовно, кожна пацієнтка була хірургічним та професійним викликом. Це пацієнтка, яка мала скальповану рану обличчя та носу, яка ускладнилась утворенням гнійника, який міг би дати зараження крові. Проект ще триває на 1+1, ви можете побачити цю пацієнтку. Пацієнтка, яка отримала майже 50% опіків тіла в результаті того, що мати проявила недбальство - дитина в малому віці була залишена на батареї надзвичайно високої температури, це був опік 3А ступеня. Прийшлось провести низку надскладних втручань (з пересадкою та вирощуванням шкіри, з пересадкою волосся, з ринопластикою носа), це, безумовно, пацієнтка, яка входить до класу пацієнтів з високим ризиком. Ще раз Вам дякую за добрі слова!
 • Людмила Анатольевна
  19 Oct, 23:28
  Говорят, что после ринопластики лицо выглядит просто ужасно. Правда ли, что после операции появляются синяки и надолго ли это?
  Ростислав Валихновский
  Безумовно, якщо говорити за досвід Асоціації пластичної хірургії Європи - там чітко указано, що післяопераційний набряк триває 7-10 днів. Повністю набряк сходить протягом 2-3 місяців (на 98%). Ще 2-3% набряку може триматись до року. Щодо синців - як правило, їх вдається уникнути адекватною інфузійною терапією, профілактичними коктейлями, які мають в собі багато компонентів і дозволяють попередити утворення такого набряку.
 • Fitness Girl
  19 Oct, 23:28
  Каким спортом вы занимаетесь? Как поддерживаете форму? Придерживаетесь диеты?
  Ростислав Валихновский
  Спортом займаюсь, методика trx - 45 хв. зранку, щодня спортивна ходьба - 1 година ввечері. Надаю перевагу середземноморській дієті, як найбільш корисній для українців і для інших держав, які живуть в середземноморському поясі.
 • Мария Школьник
  19 Oct, 23:29
  Ростислав, какая самая длительная операция, которую вам приходилось делать?
  Ростислав Валихновский
  Це, напевно, видалення гігантської гемангіоми, ця операція тривала близько 6 годин.
 • Elena
  19 Oct, 23:30
  Связаны ли рак груди и маммопрластика?
  Ростислав Валихновский
  Не зв’язані. В США існує структура, яка відповідає за сертифікацію та погодження легітимності різних медичних виробів, медикаментів, продуктів харчування - 20 років тому вони проводили таке дослідження і довели, що такого зв'язку немає.
 • Анатолій
  20 Oct, 00:03
  Мій чоловік,10 місяців тому зломав ногу була операція поклали пластіну нога за 5 місяців незрослась,тоді зробили другу операцію поклали стержень,а пластіну виняли пройшло 5 місяців і кістки чомусь знову незростаються,ненаростає мозуль,скажіть чи це нормально?
  Ростислав Валихновский
  Звичайно, це ненормально. Необхідно вивчити причину такої проблеми. Це може бути неефективне лікування, як правило, це пов'язано з дефектами самої операції (неякісна технологія або неефективні інструменти), наявність проблем з обміном кальцію або магнію, проблеми з утворенням сполучної тканини. Необхідне більш детальне вивчення стану здоров'я вашого чоловіка. І очевидно необхідно перевірити наявність вогнищ хронічного запалення в організмі пацієнта.
 • Olga
  20 Oct, 12:30
  Скажите, реально ли изменить форму груди? Как это можно сделать максимально быстро? И вообще, стоит ли вставлять импланты, если форма груди является самым большим комплексом?
  Ростислав Валихновский
  Безумовно, метод ендопротезування молочних залоз є найбільш ефективним щодо виправлення і покращення, як форми так і розміру молочних залоз. Але він має свої чіткі покази - необхідно пройти діагностику, зробити УЗД, зробити за показами маммолога рентгенівську мамографію, зробити фотопрогноз молочних залоз і використати надбання пластичної хірургії в частині ендопротезування або імплантації молочних залоз. При невеликих дефектах найкращою альтернативою є метод ліпофілінгу, який дозволяє покращити стан молочної залози пересадкою з однієї ділянки на другу.
 • Саша
  20 Oct, 12:32
  Добрый день! Спасибо, что нашли время! Как можно избавиться от сутулости и уже более-менее заметного горба? Реально ли это всё исправить?
  Ростислав Валихновский
  Сутулість - це проблема ортопедів. Ці спеціалісти, які не хірургічно навчають пацієнтів набути всіх ознак здорового хребта за рахунок роботи з кістковими структурами, хрящовими елементами та м'язами. Як правило, такі спеціалісти працюють з усім хребетним стовбуром, навчають пацієнта новим типам фізичних вправ, навчають спеціальному виду гімнастики, яка дозволяє ефективно привести в норму ці структури. Причому ефекти від цих методик дуже значні і в старшому віці, не лише в юнацькому. Зверніть увагу на кінезітерапію та мануальну терапію, які дозволяють значно покращити стан хребетного стовбуру та стан пацієнта взагалі.
 • Светлана
  20 Oct, 12:35
  Можно ли избавиться от мешков под глазами без пластики?
  Ростислав Валихновский
  Безумовно, є 4 методи, які дозволяють вирішити цю проблему. Це лазерна шліфовка шкіри, це механічна шліфовка - вона видаляє зайві морщини на нижніх повіках, хімічний пілінг або шліфовка, яка дозволяє стимулювати утворення нового колагену в області нижніх повік і позбавитись потреби у використанні скальпелю. Багато таких втручань проводиться комбіновано - як за допомогою мікроскальпеля так і лазера.
 • Лена
  20 Oct, 12:35
  Здравствуйте, Ростислав) Я смотрела уже несколько выпусков программы "Поверніть мені красу". Все случаи кажутся уникальными и невероятно трогательными. А вы общаетесь с участницами? Поддерживаете контакт с кем-то?
  Ростислав Валихновский
  Звичайно. Всі пацієнти - мої прекрасні добрі друзі, ми тримаємо комунікації майже на щотижневій основі. Зі всіма склалися дружні відносини. Одна з учасниць другого сезону Оксана Шевчун вже другий рік працює в нашій клініці на посаді молодшого медичного працівника. Вона дуже ефективний колега, людяна особистість і добра душа.
 • Антонина
  20 Oct, 12:37
  Какие женские заболевания, если их запустить, способствуют возникновению рака?
  Ростислав Валихновский
  Можна сказати, що є передракові фази в розвитку майже кожного онкодіагнозу. Коли пухлина, яка ще не розповсюдилася, існує тільки локально. Як правило, це перші або нульові стадії розвитку онкологічного діагнозу. Тому на даний момент буде доцільним згадати про ефективність скринінгу, ефективність ранньої діагностики і раннього попередження хвороби. Чим раніше хвороба виявляється - тим ефективніше вона лікується. 95% з першою стадією раку молочної залози піддаються повному виліковуванню. Необхідно і можливо діагностувати і ефективно лікувати.
 • Маша
  20 Oct, 12:37
  Какая самая сложна операция была в вашей практике?
  Ростислав Валихновский
  Це видалення гігантських гемангіом, які несли загрозу для життя пацієнтів, адже під час таких операцій були значні крововтрати. Такі величезні пухлини, які своєю вагою сягали 2-5 кг, під час їх видалення вимагали швидкості, акуратності, повноти видалення згідно канонів онкології і злагодженої роботи наших анестезіологів та спеціалістів по інтенсивній терапії.
 • Олександр Викторовыч Н
  20 Oct, 12:41
  Дякую Богу і вам Ростислав що ви є на світі і робите добро людям. Дякую вашому брату Тарасу і вашим батькам. З повагою Шурік.
  Ростислав Валихновский
  Дякую Вам за такі добрі слова! Я здогадуюсь, хто це написав - у нас є такий дуже гарний колега пан Олександр, достатньо молода людина. Дякую, Олександр! Добре слово для кожного лікаря, для кожного хірурга має колосальне значення!
 • Наталия
  20 Oct, 12:44
  Добрый день ! Была удалена грудь, в связи раком молочной железы. Пол года стоял эспандер, затем поставили имплант, но не восстановили сосок. (лисод) ... Сколько стоит восстановить сосок и возможно ли это ? После операции прошло два года .
  Ростислав Валихновский
  Безумовно, згідно стандартів Асоціації пластичної хірургії Європи дана операція робиться методом пересадки частини ареоли, яка транспортується з здорової сторони в зону дефекту. Альтернативою є метод пігментації шкіри, перманентного татуажу - використовується рослинний барвник, який вводиться на 12 років. Є дві альтернативи та два методи, які можуть Вам допомогти - будь ласка, звертайтесь, будемо раді Вас бачити. Це нескладна проблема, вона досить ефективно вирішується.
 • Наталья
  20 Oct, 12:45
  Добрый день! Вы часто отговариваете пациентов от пластических операций? бывало ли что отговаривали участниц Поверніть мені красу?
  Ростислав Валихновский
  Гарне запитання. Думаю, я і мої колеги відмовляємо багатьох пацієнтів від надуманих пластичних операцій або операцій, які робляться за надуманими приводами. Часто пацієнти просять іміджеві втручання, які не завжди є доцільними, особливо в молодій віковій категорії. Раджу Вам добре подумати перед тим, як прийти на консультацію до хірурга, тому що у 60-70% випадків буде відмова - така статистика. Ми спеціалізовані на реконструктивній хірургії, яка надає допомогу при двох показах - це вроджені вади розвитку та набуті дефекти тіла. З точки зору пластичної хірургії як антистаріння, я думаю, що коло показів таких операцій надзвичайно обмежене, тому що в тому, щоб люди не старіли нам дуже допомагають наші колеги косметологи, які мають в своєму арсеналі величезний набір апаратних засобів, медикаментозних засобів. Допомагають спеціалісти по натуропатії, які вчать здоровому способу життя, правильному харчуванню, правильному підходу до фізичних навантажень, вживання води, режиму сну та багатьох інших.
 • Василина
  20 Oct, 13:04
  Добрый день. У меня состояние после неоднократных операций по поводу грыж L5-S1м/п диска. Первая операция 05.12.12- двухторонняя интерламинэктония, удаление грыжи L5-S1. И вторая 26.03.2013 двухсторонняя расширенная интерламинэктомия удаление грыжи L5-S1. Постоянно болит поясница. Сидеть очень больно, при ходьбе больно становиться на правую ногу, постоянно судороги в ногах, это уже на протяжении 3х лет. Может Вы подскажите, у кого можно получить консультацию, или подскажите что то сами. Сил нет терпеть эту боль. Огромное спасибо за внимание.
  Ростислав Валихновский
  Обов'язково необхідно звернутись в центри нейрохірургії та неврології. Таким закладом самого високого рівня в Україні є Інститут нейрохірургії в Києві, який входить в структуру АМНУ. Таку допомогу також можна отримати на базі приватних центрів, які вже є і в Києві і в регіонах. Міг би порадити професора Вознюка Олександра Васильовича в Феофанії, також можна звернутись до нашої клініки, де ми проведемо комплексне обстеження. Треба провести комплексне обстеження вашого хребта, стану спинного мозку, периферичної нервової системи. Оцінимо можливості повторної операції і можливості альтернативного лікування, тобто не хірургічного підходу. Приїжджайте, будемо раді допомогти!
 • Катерина
  20 Oct, 13:22
  Здравствуйте Ростислав,был ли у Вас опыт операций людей (взрослых,детей) с синдромами,у моего сына (6 лет) синдром Крузона и необходима челюстно -лицевая операция для формирования правильного развития верхней челюсти,формирования правильной формы черепа и т.д. Возможна ли такая операция в вашем мед.заведении.
  Ростислав Валихновский
  Можлива, з нами працює відомий доктор-професор Копчак Андрій Володимирович. Запрошуємо до нас на консультацію, проведемо в повному обсязі якісне, адекватне обстеження, буде виконана комп'ютерна томографія в 3D просторі верхньої та нижньої щелепи. Оцінимо можливості допомоги, ризики, дамо план хірургічного лікування, рівень гарантії і прогнози - будь ласка, звертайтесь.
 • Людмила
  20 Oct, 13:29
  Добрый день! Ростислав, скажите пожалуйста, в Ваших клиниках можно ппройти полную дигностику организма и сколько это будет стоить?
  Ростислав Валихновский
  Я думаю, що це є приватні і державні клініки. Серед державних це, як правило, поліклініки амбулаторного типу. Будь ласка, завертайтесь - можна пройти діагностичне обстеження стану вашого здоров'я.
 • Таня
  20 Oct, 13:34
  Робила пластичну операцію 11 років тому тепер проблеми з грудьми інплант тріснув і піднявся в верх порадьте що робити
  Ростислав Валихновский
  Безумовно, звертатись до ліцензованої клініки пластичної хірургії, робити адекватну діагностику. Як правило, це ультразвукове дослідження, магнітно-резонансна томографія грудної клітки та молочних залоз. Ми оцінимо стан імплантатів, підтвердимо дефект - я думаю, що 99% це показ до видалення та заміна його на новий якісний. Основні виробники - це компанії Mentor та Allergan, які дають пожиттєву гарантію на імпланти молочних залоз. Тому на Вас чекає реоперація, я впевнений в успішному результаті, якщо Ви звернетесь до нашої клініки.
 • Аліна
  20 Oct, 13:44
  Доброго дня! Маю дуже цікаву проблему один чоловік чистоплотна все перу, глажу а біля влагаліща до заднього проходу на ніч сильно чухається зудить і як то маленькі надрізи. Хто ставив лімф. лишай. Казали що є аскарид. Коко флора. А зуд не проходить. Як можна ще пройти якусь діагностику. Дякую.
  Ростислав Валихновский
  Я думаю, що необхідно звернутись до державної або приватної клініки, яка спеціалізована на дерматовенерології. Є сучасні центри в Києві, їх легко знати через Інтернет і отримати адекватну діагностику та лікування.
 • Нина Байкова
  20 Oct, 13:48
  Я живу в г.Полтава. Два года назад мне дали направление в Киевский Институт рака, ул.Ломоносова. Но денег на операцию у меня нет. Я на группе.ипенсия-1130грн.. В 1990г мама умерла,рак груди. А теперь наверное пришла моя очередь... Нет ли у Вас,какой-то льготной очереди? Спасибо...
  Ростислав Валихновский
  Доброго дня, дорогі друзі! Радий вас вітати, почнемо нашу бесіду! Постараюсь бути дуже лаконічним та говорити по суті. Є пільгова черга - звертайтесь з січня 2017 р., ми зможемо надати Вам допомогу на благодійній основі.
 • Василина
  20 Oct, 19:29
  Дякую за відповідь. Скажіть будь ласка, скільки це буде коштувати обстеження в Вашій клініці?
 • Зоряна
  20 Oct, 19:10
  Добрий день!У мого чоловик сильний тромбоз. У 2012р ми робили операцию лазером,писля цього за деякий час почали появлятися темни плями на мисци опрации,потим утворилася одне велике пятно. Чоловик влитку в шортах не ходить,тому Що комплексуэ,а зараз видкрилася трофична виразка. Нога болить,появилося почервониння,ми сильно переживаэмо. Нам пропонують пересадку вени з руки на ногу,ми вже не знаэмо Що маэмо робити... Допоможить нам,будь-ласка. Ми у Вас виримо и дивимось Ваши передачи.
 • Любов
  20 Oct, 18:10
  Добрый день,беспокоит температура 37 пол года, выбросила кучу денег на лечение и обследования, чувствую себя плохо , результата нет. Надеюсь на вашу помощь.Спасибо.
 • Ирина
  20 Oct, 18:02
  У меня была операция по удалению полипов в матке,я после операции долгое время принимала гормональные таблетки и немного набрала вес,можно ли,а главное как похудеть??
 • Ирина
  20 Oct, 17:56
  Здравствуйте!Очень люблю смотреть Ваш проэкт,большое спасибо за Вашу роботу,безумно Вами восхищаюсь...Сама очень хотела стать хирургом,но не сложилось,закончила только медколледж факультет"Лечебное дело",но работы пока нет.Ну а теперь мой вопрос к Вам:У меня одна почка наполовину меньше другой,она правда,меня не беспокоит,стоит ли переживать по-этому поводу?Спасибо.
 • Антон Гамно
  20 Oct, 15:48
  Антон гамно?
 • Наталя
  20 Oct, 14:54
  Доброго дня ! Пане Ростиславе, маю дво діток, семи з половиною років дівчинка і півторирічний хлопчик, кожен з них не важить на свої роки (7,5 років=20.7 кг.; 1,5 роки=9.9 кг. Що може бути ? Чи можливо причина, глисти ? Як краще і де (Львів) здавати аналіз на глисти ? Я розумію, що питання не в повному обсязі задане, але можливо ви все таки більш компетентні, щоб хоч щось мені зрадити ! Дякую !
 • Орися
  20 Oct, 14:49
  Доброго дня,Ростислав Любомирович! Скажіть,буль ласка,чи можна мені робити операцію на грудях(збільшення грудей),якщо у мене немає щитовидної залози,була повністю видалена рік тому і я не знаю,чи мені не протипоказаний загальний наркоз?
 • Наталка
  20 Oct, 14:39
  Добрий день, пане Ростиславе! Маю до Вас запитання: п,ять років тому апаратом Елос мені спалили шкіру під очима. Ураження було настільки сильне, що запалення і набряк шкіри тримався кілька місяців. Залишилися зарубцьовані "ями" розміром в сантиметр... Після невдалого омолодження в рорекламованій клініці дуже страшно було звертатися й до інших лікарів, але бачила вашу роботу, і ось наважилася пройти консультацію у вашому центрі. Забулася сказати, що три роки тому мені видалили щитовидну залозу через онкологію, і чи не є це протипоказом для видалення шрамів. можливо є нові безопераційні методики...
 • Марта
  20 Oct, 14:38
  Доброго дня! МенI 30 рокiв. Маю випадiння задньоii стiнки пiхви. Чи оперуэте дану проблему? Приблизна вартiсть операцiii?
 • Юрій
  20 Oct, 14:38
  Скажіть, будь-ласка, який повинен бути напрямок подальшого вдосконалення хірурга(загальна хірургія) після інтернатури, щоб в подальшому стати спеціалістом з пластично-реконструктивної хірургії?
 • Светлана
  20 Oct, 14:32
  Здравствуйте Ростислав. Мне 36 лет, У меня рак молочной железы, была сделана операция двухсторонняя мастектомия с одновременным эндопротезированием, но вид все равно желает быть лучшим..Какую коррекцию еще можно сделать,и когда? После операции прошло 4 месяца. И может ли причиной рака быть ранее эндопротезирование для увеличении груди?Спасибо
 • Светлана
  20 Oct, 14:25
  Доброго дня. Мне 38 лет. В 2012г был сильный порез правой части лица. Прошла курс личения, без результата. Повторный курс начался с пластической операции подтяжки првой части лица и медикаментозного лечения. Безрезультатно. По истечению 2-3 месяцев частично возобновилась мимика.Невропатолог отказывает в повторном курсе лечения говорит,чтопослепластики это безполезно. Время от времени я чувствую улучшение или ухудшения. Что мне делать???
 • Наталья
  20 Oct, 14:24
  Здравствуйте, Ростислав! Выполняете ли вы операции по вагинопластике? После родов не устраивает ширина влагалища. Насколько такие операции сложны и каковы последствия?
 • Татьяна
  20 Oct, 14:24
  Здравствуйте, Ростислав Любомирович. Скажите, пожалуйста, проводятся ли в вашей клинике ортогнатические операции по исправлению прикуса у взрослых. Какая стоимость (хотя бы в среднем) такой операции, когда требуется вмешательство на двух челюстях? И, пожалуйста, расскажите в двух словах об восстановлении после такой операции. Спасибо!
 • Юрій
  20 Oct, 14:22
  Доброго дня! Яку навчальну літературу можете порекомендувати стосовно тематики пластичних операцій на лиці (україно чи російськомовну). Заздалегідь вдячний!
 • Галина
  20 Oct, 14:21
  Вітаю! Скажіть, лікарю, у вашій клініці є стоматологія? Якщо ні, то які клініки порадите з приводу імплантів?
 • Марія
  20 Oct, 14:16
  Добрий день. У мене пупова грижа вже досить велика якщо не йти на операцію це страшно. І взагалі вона є складною. (Луцьк)
 • Ирина
  20 Oct, 12:42
  Доброго дня! Скажіть чи є важкою операція по видаленню нижнього жирового слоя живота та бедра? Й яка орієнтовна ціна такої операції? Дякую.
 • Галина
  19 Oct, 16:09
  Моєму чоловікові32роки, у нього генералізований ліпоматоз, звертались до лікарів, аналізи всі в нормі, пояснюють що це на генетичному рівні, так дійсно спадковий фактор присутній! Щож нам робити якщо постійно зявляються нові, по всьомут тілу.З нетерпінням чекаю відповіді! Завчасно дякую!
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь