Переключиться на мобильную версию

Результати премії ProBrand Kids: 5 найкращих дитячих брендів УкраїниСпецпроект

Портал Ivona та проект Всі. Свої підвели підсумки голосування премії ProBrand Kids. Читай, які дитячі бренди стали найкращими в Україні та отримали 50 тисяч гривень на рекламну кампанію.
Реклама
Поделись

Номінантів ProBrand Kids (загалом це – 30 виробників) було обрано з понад 100 резидентів маркету Всі. Свої | Діти. Протягом трьох тижнів читачі порталу Ivona обирали переможців. Ми підвели підсумки і готові представити вам п`ять найкращих дитячих брендів України у категоріях: Одяг, Взуття, Аксесуари, Іграшки і товари для розвитку та творчості, Текстиль та декор.

Дізнатися більше про всіх номінантів можна на сторінці голосування. Дякуємо всім, хто допомагав нам обирати найкращих! Завдяки вашим голосам українські бренди зможуть ще голосніше заявити про себе.

 

Найкращий бренд дитячого одягу – Imagine

Дві мами і колеги – Наталія Чернишук та Олена Молодцова – заснували бренд з промовистою назвою та чіткою спеціалізацією. Незвичний одяг для дітей: casual-костюми у вигляді тварин, улюблених героїв мультфільмів, тощо. І тепер найсміливіша дитяча фантазія може стати яскравою реальністю.

 

 

Найкращий бренд дитячого взуття – EVIE.shoes

Півтора роки тому авторка бренду Валентина Блащук вирішила сама виготовляти якісне дитяче взуття з яскравим дизайном. І тепер має одне з найбільших виробництв дитячого та підліткового взуття та хоче, аби вже до кінця 2017-го бренд був присутнім в усіх найбільших містах країни.

 

 

Найкращий бренд дитячих іграшок і товарів для розвитку та творчості – O'Kroshka

Засновники бренду Володимир Бовсуновський, Ольга Сульжук та Сергій Сорока виготовляють дитячі розмальовки дорослого розміру вже понад півтора роки. І аби вони були максимально якісними та безпечними, використовують лише найкращий німецький папір та австрійську фарбу.

 

 

Найкращий бренд дитячих аксесуарів – Zo-Zoo

Перший примірник авторка бренду Марина Еркимбаєва зробила для власного сина. А тепер на потоці – якісні водонепроникні рюкзаки з яскравими принтами для дітей віком від 1,5 року. Зручні та місткі, вони дозволяють малюку носити на прогулянці свої іграшки й улюблені речі та почуватися більш самостійним.

 

 

Найкращий бренд дитячого текстилю та декору – Karamba

Засновниця бренду Анастасія Червінська головною рисою своїх виробів вважає оригінальні принти, а також несподівану для дитячих речей монохромність і геометрію. Адже саме цього – стильних та лаконічних виробів– вона не змогла знайти, коли стала мамою. Тож вирішила робити їх сама.

 

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь