Переключиться на мобильную версию

ProBrand Kids: Детальні правила

Голосування в конкурсі ProBrand Kids на сайті ivona.bigmir.net триває з 20 березня по 7 квітня 2017 року. Протягом цього періоду читачі зможуть голосувати за українські дитячі бренди в категоріях: Найкращий бренд дитячого одягу, Найкращий бренд дитячого взуття, Найкращий бренд дитячих іграшок і товарів для розвитку та творчості, Найкращий бренд дитячих аксесуарів, Найкращий бренд дитячого текстилю та декору. У вас є тільки один голос в кожній номінації.

Список учасників голосування вибирала редакція, вибір грунтується на смаках читачів ресурсу.

Команда сайту Ivona також використовує алгоритм по боротьбі з “накрутками“ голосів. Він буде активований перед підбиттям підсумків конкурсу.

Переможцями конкурсу стануть ті бренди, які наберуть найбільшу кількість голосів у кожній з номінацій.

Переможець отримує рекламний пакет послуг на сайті bigmir.net вартістю 50 тисяч гривень. У підсумку ми подаруємо 5 рекламних пакетів – по одному для переможця в кожній з категорій.

У пакет входить наступний набір послуг:

1 інтерв'ю з представником бренду
1 онлайн-конференція з представником бренду
3 рекламних матеріали з гіперпосиланнями
100 тисяч банеропоказів на ресурсі
Брендування розділу “Діти“ на 1 тиждень
5 анонсів в соціальних мережах (Facebook, vk.com)

Розміщення можливі протягом півроку після закінчення конкурсу та підбиття підсумків (квітень-вересень 2017) в вільні від комерції періоди. Всі деталі рекламних розміщень обговорюються з редакцією в індивідуальному порядку мінімум за два тижні до запланованого розміщення.

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Реклама
Мы в соцсетях
http://ivona.bigmir.net/deti/forty_weeks
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь