Переключиться на мобильную версию

У "Мисс Украина-2018" отобрали корону: названа причина

Оргкомитет конкурса "Мисс Украина-2018" выступил с официальным заявлением.
У "Мисс Украина-2018" отобрали корону: названа причина
У "Мисс Украина-2018" отобрали корону: названа причина
instagram.com/veronika_didusenko

23-летнюю Веронику Дидусенко, которая получила титул “Мисс Украина-2018“, лишили короны.

Об этом стало известно из официального заявления организаторов конкурса.

Веронику Дидусенко дисквалифицировали из-за нарушения правил:

В этом году были необычные критерии, мы хотели девушку которая будет харизматичной, которая имеет свой взгляд на ситуацию в нашей стране. Мы выбрали действительно девушку, которая подходила нам по всем критериям, которая согласилась на все условия конкурса. И, вы знаете, произошла неожиданная история для нас. Потому, что она нарушила правила и предоставила нам недостоверную информацию. В связи с нарушением правил ее дисквалифицировано. Она предоставила недостоверную информацию о том, что не состоит в браке и не имеет детей.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Офіційна заява Оргкомітету Національного конкурсу краси «Міс Україна» щодо дискваліфікації та позбавлення титулу «Міс Україна-2018» Вероніки Дідусенко У зв’язку із порушенням учасницею, Веронікою Дідусенко, умов Договору та Правил проведення Національного конкурсу краси «Міс Україна», її дискваліфіковано. Вероніка Дідусенко, перш ніж подати заявку на участь у конкурсі, погодилась із Правилами проведення конкурсу «Мiс Украiна». Окрім того, договір, підписаний учасницею, містить безпосередньо інформацію, що він укладений відповідно до Правил проведення Національного конкурсу краси «Міс Україна». В умовах Договору зазначено, що учасниця ясно розуміє умови та наслідки своїх дій і відповідні положення, встановлені цим Договором та  Правилами та зобов’язується суворо дотримуватися умов Договору та Правил. Відповідно Правил проведення Національного конкурсу краси «Міс Україна», особа, яка бажає взяти участь в Національному конкурсі краси «Міс Україна» має відповідати, окрім іншого, наступним вимогам (є чинними на період Конкурсу): - не перебувала/ не перебуває в шлюбі; - не має дітей. Такі самі вимоги зазначені в офіційній формі (OFFICIAL ENTRY FORM), яка міститься в об’єднаних правилах та умовах участі у конкурсі “Міс світу“ 2018 року. Наслідки порушення таких вимог також передбачені в Правилах проведення Національного конкурсу  краси «Міс Україна»: «Організатор залишає за собою право в безапеляційному порядку виключити з числа Претенденток/Учасниць, осіб які надали недостовірні відомості (або які не надали додаткову інформацію та документи для їх підтвердження). Вероніка Дідусенко надала недостовірну інформацію, підтверджуючи, що не перебувала в шлюбі і не має дітей. У зв’язку із цим найближчим часом тим самим складом журі буде переобрано Міс Україна 2018. Оголошення імені нової Міс Україна 2018 відбудеться під час телеверсії фіналу конкурсу краси “Міс Україна - 2018“ у неділю, 30 вересня, о 23:30 на телеканалі “1+1“.

Допис, поширений Мисс Украина 👑 Miss Ukraine (@missukraine_official)

Читай также: В Киеве состоялась «MRS.Charity party»: яркий фотоотчет

Оказалось, что Дидусенко скрыла от оргкомитета, что уже была замужем, а также имеет 4-летнего сына.

Имя новой “Мисс Украина“ будет объявлено во время телеверсии конкурса 30 сентября в 23:30 на канале “1+1“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Нарешті, усвідомивши все, що трапилося, відзнявши перші прямі ефіри та інтерв`ю для ЗМІ, я можу поділитися своїми емоціями! Мене переповнює невимовна вдячність комітету @missukraine_official👑кожному, хто мне підтримував, я відчуваю Вашу любов і віру - це ДИВОВИЖНО❤️❤️❤️ Дякую надзвичайним @landik19 за підтримку 24/7, @ayten.novruzova, @zorianchuk, @katya_den, @veronica_v78, виконавчому директору @kioseviktoriya💪 Моя щира подяка членам ЖУРІ: @mashaefrosinina, @aakucherenko, @nikolaytyshchenko, @vova_ostapchuk, @olgakharlan, @iusypchuk_bogdan @gorovaya_irina, @aysina_julia, @yuriy_tkach ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨та красномовним ведучим @kosadcha, @gorbunovyuriy💫💫 І ,звичайно, спасибі чудовій @polina.tkach за передачу естафети🙏❤️ Обожнюю моїх дівчат: Miss Ukraine Earth @anastasiia_kryvokhyzha та Miss Ukraine International @bogdana_tarasyk ❣️❣️❣️ #missukraine2018👑

Допис, поширений Veronika Didusenko (@veronika_didusenko)


Напомним, украинская ведущая Леся Никитюк потеряла близкого человека. Подробности читай здесь.

Комментариев (26)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 600 символов
Отсортировать по дате Вниз
гость  (аноним)  25.09.2018, 11:54
Оценка:  0
гость
Заткнитесь, Вы, жертвы абортов.
    25.09.2018, 10:41
Оценка:  -1
Я заробляю більше 7 тисяч доларів на місяць, працюючи неповний робочий день. Я продовжував чути, як інші люди розповідають, скільки грошей вони можуть зробити в Інтернеті, тому я вирішив розглянути це. Ну, це все було правдою і повністю змінило моє життя.

Це де я почав.......>>>> Ecash10.COM
pусский  (аноним)  24.09.2018, 23:45
Оценка:  -1
pусский
Пёрнуть на укропскую крольчиху, бля! Придёт время - бомбу атомную скинем на вас, свиномордые саложуи, гы-гы-гы!!!
Вепр    24.09.2018, 21:40
Оценка:  -3
Вепр
Вивели скотиняку на чисту воду, гнати в шию шалашовку!
    24.09.2018, 21:34
Оценка:  -3
Я заробляю більше 7 тисяч доларів на місяць, працюючи неповний робочий день. Я продовжував чути, як інші люди розповідають, скільки грошей вони можуть зробити в Інтернеті, тому я вирішив розглянути це. Ну, це все було правдою і повністю змінило моє життя.

Це де я почав....>>>>> Ecash10.COM
Гость  (аноним)  24.09.2018, 21:23
Оценка:  +2
Гость
«Якби ми вчились, так як треба» і не мавпували, то в нас мав би бути конкурс: «Найкрасивіша жінка України. Красу в неї теж відібрали? Макаки.
гость  (аноним)  24.09.2018, 19:07
Оценка:  +1
гость
"мы хотели девушку , которая согласилась на все условия конкурса"
А тут муж нарисовался , не дает падла . лишить всего ! но так согласилась ведь .
Platon535    24.09.2018, 18:50
Оценка:  +4
Platon535
Не дала наверное главному спонсору, вот вася и психанул.
Александр--    24.09.2018, 18:00
Оценка:  +1
Александр--
ваше право исключать из конкурса! а после кулаками не машут. всякие неустойки пусть платят те кто про.бал.....
гость  (аноним)  24.09.2018, 17:33
Оценка:  +8
гость
Правила есть правила, поддерживаю. Ничего особенного не случилось.
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь